Hollywood Sheep (L 20:00)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jeebus
    määäääää
    • Jun 2012
    • 1409

    #1

    Hollywood Sheep (L 20:00)

    Mängija eesmärk on mõelda igale küsimusele võimalikult populaarne vastus.
    Punkte saab vastavalt sellele, mitu inimest sarnaselt vastas.
    Näiteks, kui sinu vastus ühtib veel kolme vastajaga, saate igaüks 4 punkti.

    Reeglid :
    Konkreetseid vastuseid siia enne mängu lõppu ei postita!

    Hollywood Sheep : Hollywood-i näitleja, kelle eesnimi algab antud tähega

    Näide : Q , sobib Quentin Tarantino

    Saada PM , milles on 21 täisnime , iga nimi omal real , alfabeetilises järjekorras nagu antud

    A
    B
    C
    D
    E
    F
    G
    H
    I
    J
    K
    L
    M
    N
    O
    P
    R
    S
    T
    U
    V
  • Jeebus
    määäääää
    • Jun 2012
    • 1409

    #2
    Re: Hollywood Sheep

    Teeme näiteks õhtul kell 20:00

    Comment

    • Matu
      FPP Pro
      • Aug 2009
      • 284

      #3
      Re: Hollywood Sheep

      nimedega halb pea
      liiga palju googeldamist :D
      ei viitsi

      Comment

      • Jeebus
        määäääää
        • Jun 2012
        • 1409

        #4
        Re: Hollywood Sheep

        Algselt postitas Matu Vaata postitust
        nimedega halb pea
        liiga palju googeldamist :D
        ei viitsi
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Jeebus
          määäääää
          • Jun 2012
          • 1409

          #5
          Re: Hollywood Sheep

          kuulge Jokkerit EI OLE , ärge toppige

          Comment

          • BentleyMulsanne
            Bännitud
            • May 2012
            • 499

            #6
            Re: Hollywood Sheep

            Väga hea, et uus Sheep tuli, osalen kindlalt, hommikul/päeval shippin vastused. :)

            Comment

            • Jeebus
              määäääää
              • Jun 2012
              • 1409

              #7
              Re: Hollywood Sheep

              Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
              Väga hea, et uus Sheep tuli, osalen kindlalt, hommikul/päeval shippin vastused. :)
              jaa see on lihtsalt omaette, kuna mul igav praegu

              Comment

              • Matu
                FPP Pro
                • Aug 2009
                • 284

                #8
                Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

                otsi hoolikamalt siis :D

                Comment

                • Jeebus
                  määäääää
                  • Jun 2012
                  • 1409

                  #9
                  Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

                  ööga kogunes 11 mängijat + identifitseerimata arv nitte
                  nüüd, kui lähitundidel selginemas ilm, on oodata vähemalt topeltpingutust

                  Comment

                  • Martifiko
                    Räme Fish
                    • Sep 2012
                    • 19

                    #10
                    Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

                    ohh äge, ma teen küll ära, woot woot

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #11
                      Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

                      IN. Raske :(

                      Comment

                      • Simmo
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 760

                        #12
                        Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

                        Jura lammas..

                        Comment

                        • BentleyMulsanne
                          Bännitud
                          • May 2012
                          • 499

                          #13
                          Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

                          Panin vastused teele, ei hakanud pikalt Leveldama. imo on see cheep raskem kui homegame omaha SNG`l olla, kus hero`le jagatakse ainult 3 kaarti ja teistele like usual.

                          Comment

                          • Simmo
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 760

                            #14
                            Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

                            + pead ühe kaardi enne turni ära viskama :D :D

                            IN b4 Jeebus solvub. :)

                            Comment

                            • rasmer
                              Vana Tegija
                              • Oct 2009
                              • 1306

                              #15
                              Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

                              Oota naisnäitlejad ka ikka ?

                              Comment

                              Working...