Hollywood Sheep (L 20:00)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jeebus
    määäääää
    • Jun 2012
    • 1409

    #16
    Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

    Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Oota naisnäitlejad ka ikka ?
    vasta, mida teised vastavad obv

    ---
    26 on saatnud

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #17
      Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

      kle, kas tavalist sheepi ei tule?

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #18
        Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

        Kolmap

        Comment

        • Jeebus
          määäääää
          • Jun 2012
          • 1409

          #19
          Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

          see lihtsalt selline teistsugune ja kähkukas for fun

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #20
            Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

            Liiga raske ja liiga palju googeldamist- jätan vahele :(

            Comment

            • mikk2468
              Vana Tegija
              • Nov 2009
              • 1039

              #21
              Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

              IMO natuke mõtlemist ja pole üldse google'it vajagi. Lihtsalt kauem aega läheb kui tavalises sheepis.

              Comment

              • mäger
                Räme Fish
                • May 2012
                • 24

                #22
                Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

                kõik on vastatud aga I ja F tähte peab vist googeldama hakkama :D

                Comment

                • Jeebus
                  määäääää
                  • Jun 2012
                  • 1409

                  #23
                  Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

                  Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                  IMO natuke mõtlemist ja pole üldse google'it vajagi. Lihtsalt kauem aega läheb kui tavalises sheepis.


                  imo just kerge, lihtsalt paljudes kohtades tekib dilemma ja mäng peaks ikka fun olema, mitte nitpicking

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #24
                    Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

                    Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                    IMO natuke mõtlemist ja pole üldse google'it vajagi. Lihtsalt kauem aega läheb kui tavalises sheepis.

                    Ma jäin nelja tähega tõsiselt hätta ja tulistasin huupi IMDB põhjal. I, F, O ja P nõudis ikka tõsist mõttetööd isegi ilma tippu jõudmise lootuseta. Muidu lähtusin ikka pigem oma, mitte üldisest maitsest ehk mida rohkem Ace´e, seda parem.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #25
                      Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      I, F, O ja P nõudis ikka tõsist mõttetööd
                      Ma olin R-iga rämedalt hädas ja panin lõpuks Rasmus Kaljujärv lol, aga kuna sul selle tähega probleeme pole, siis ma doublecheckin. Hea, et ma veel saatnud pole! :)
                      Last edited by lenC; 06.10.12, 15:40. Põhjus: AIDS

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #26
                        Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

                        Algselt postitas mäger Vaata postitust
                        kõik on vastatud aga I ja F tähte peab vist googeldama hakkama :D
                        täpselt sama:)

                        F jaoks läks veel eriti special skilli vaja.
                        Last edited by KristjanLaas; 06.10.12, 15:45.

                        Comment

                        • BentleyMulsanne
                          Bännitud
                          • May 2012
                          • 499

                          #27
                          Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

                          Felix the Cat. okok.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #28
                            Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

                            Ärge seletage, mis küsimused rasked on ja millised pole (ei mõtle LenCi ldo). Pole hea tava sellistest asjadest rääkida ja võib suunata mõne inimese vastuseid.

                            Comment

                            • Jeebus
                              määäääää
                              • Jun 2012
                              • 1409

                              #29
                              Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

                              teeme pool tunnikest veel vastamist

                              praegu

                              34 players:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Simmo
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 760

                                #30
                                Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

                                See 'sheep' läheb üldränkingusse?

                                Comment

                                Working...