Foorumimäng Sheep V : Player Edition (N 18:00)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #196
    Re: Foorumimäng Sheep V : Player Edition (N 18:00)

    A+ jutt

    Comment

    • MarxVoss
      FPP Pro
      • Dec 2008
      • 211

      #197
      Re: Foorumimäng Sheep V : Player Edition (N 18:00)

      Algselt postitas Cheating Vaata postitust
      lol..Paluks järgmiste mängude kohta ka kerge lühijutt kirjutada:)
      No see oleneb, kui Leits ja Ahven ja Laas mind selleks ajaks maha ei löö.

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #198
        Re: Foorumimäng Sheep V : Player Edition (N 18:00)

        Laasi nägin eile. Lubas luugid kinni lüüa kui veel kordub.

        Comment

        • MarxVoss
          FPP Pro
          • Dec 2008
          • 211

          #199
          Re: Foorumimäng Sheep V : Player Edition (N 18:00)

          Tore! Sest jutt tuli alles täna kell 9:24 seega peaks asi olema barlanksis ja luugid jäävad lahti.

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #200
            Re: Foorumimäng Sheep V : Player Edition (N 18:00)

            LOL, mis fail

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #201
              Re: Foorumimäng Sheep V : Player Edition (N 18:00)

              lol, tee veel mõni kirjaviga, ei julge enam mängidagi :(

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #202
                Re: Foorumimäng Sheep V : Player Edition (N 18:00)

                Kas selle nädalases mängus kasutad ainult enda küsimusi või mängijate poolt saadetud ka ?

                Comment

                • Jeebus
                  määäääää
                  • Jun 2012
                  • 1409

                  #203
                  Re: Foorumimäng Sheep V : Player Edition (N 18:00)

                  Algselt postitas inward Vaata postitust
                  Kas selle nädalases mängus kasutad ainult enda küsimusi või mängijate poolt saadetud ka ?
                  mul on Sheep VI ja VII valmis, nüüd jääb üle vaid slowrollida

                  Comment

                  Working...