Foorumimäng Sheep V : Player Edition (N 18:00)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jeebus
    määäääää
    • Jun 2012
    • 1409

    #1

    Foorumimäng Sheep V : Player Edition (N 18:00)

    Mängija eesmärk on mõelda igale küsimusele võimalikult populaarne vastus.
    Punkte saab vastavalt sellele, mitu inimest sarnaselt vastas.
    Näiteks, kui sinu vastus ühtib veel kolme vastajaga, saate igaüks 4 punkti.

    Boonus : mängijal on Jokker, mille saab ühele küsimusele lisada. Jokker annab topeltpunktid.

    Reeglid :
    Konkreetseid vastuseid siia enne mängu lõppu ei postita!

    Saada PM sellisel kujul (ainult vastused, ära pane numbreid ette, ühele + Jokker) :
    esimene vastus
    teine vastus + Jokker
    kolmas vastus

    KKK :
    "Ei ole kindel, kas PM tuli kohale. Saadetud sõnumites ei näita" - kui pole kindel, saada uuesti.
    "Mida on X küsimuse all mõeldud?" - kui keeleline probleem, kasuta ÕS-i.
    Kõik muu on suhteline - see ongi mängu mõte.



    Player Rankings :
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    V. Sheep - vastamine lõpeb neljapäeval 27.09 17:45, Good luck!

    1.Eesti ajakiri (inward&grigory)
    2.vanakooli Nokia mudel (evari1)
    3.magevees elav kala (OuMaiGaad&Dogers)
    4.tennisetarvete tootja (mikk2468)
    5.järjesta 123
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    6.malend (grigory)
    7.E.Vilde teos (erplander)
    8.Eesti naispoliitik (reggie)
    9.üliõpilaskorporatsioon (Freshmeat)
    10.inimorgan (Kosmonaut)
    11.Eesti saatejuht (KristjanLaas)
    12.kaheliikmeline spordiala (grigory)
    13.sünteesitud uimasti (inward)
    14.F1 ringrada (erplander)
    15.miljonilinn (KristjanLaas)

    Kontrolli üle, et iga vastus oleks omal real ja ära unusta jokkerit !
    Last edited by Jeebus; 27.09.12, 10:05. Põhjus: viimane rida !
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2
    Re: Foorumimäng Sheep V : Player Edition (N 18:00)

    Rasked küsimused, tõenäoliselt kaotan paari küsimusega punkte :D

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #3
      Re: Foorumimäng Sheep V : Player Edition (N 18:00)

      Väga palju punkte siit koguda vast ei saa ja ainult paar tõelist punktimagnetit on, millega ei tohi kanti panna.

      1-13 koht seekord.

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #4
        Re: Foorumimäng Sheep V : Player Edition (N 18:00)

        yes, mõtlesin, kas jätta vahele üldse, et tabelis kohta mitte kaodata. siis mõtlesin, et fieldi ikka biidin.
        iga kord on naised alt vedanud, aga nüüd tuleb siit max punnid. kõige lihtsam punkt imo seekord.
        .

        Comment

        • BentleyMulsanne
          Bännitud
          • May 2012
          • 499

          #5
          Re: Foorumimäng Sheep V : Player Edition (N 18:00)

          Naiste küsimus on jah for sure värk. Ty pildi eest, päris IN on üks neist :)

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #6
            Re: Foorumimäng Sheep V : Player Edition (N 18:00)

            lasin korterikaaslastel vastata seekord. vaatame, kas naised biidivad seda mängu
            (jep, brag)
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • Jeebus
              määäääää
              • Jun 2012
              • 1409

              #7
              Re: Foorumimäng Sheep V : Player Edition (N 18:00)

              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
              yes, mõtlesin, kas jätta vahele üldse, et tabelis kohta mitte kaodata. siis mõtlesin, et fieldi ikka biidin
              raskeks läheb, kui mulle 12 küsimust saadad

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #8
                Re: Foorumimäng Sheep V : Player Edition (N 18:00)

                saada mulle vastu pm vastustega, teen parandused. fkng clumsy.....

                saatsin uue parandatud
                Last edited by vsiu100; 26.09.12, 15:54.

                Comment

                • Cheating
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2009
                  • 447

                  #9
                  Re: Foorumimäng Sheep V : Player Edition (N 18:00)

                  Viimane koht garanteeritud!

                  Comment

                  • Gang Starr
                    FPP Pro
                    • Sep 2012
                    • 231

                    #10
                    Re: Foorumimäng Sheep V : Player Edition (N 18:00)

                    hea warm up

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #11
                      Re: Foorumimäng Sheep V : Player Edition (N 18:00)

                      Lihtsad küsimused. Takistuseks saab vaid teiste rumalad vastused.

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #12
                        Re: Foorumimäng Sheep V : Player Edition (N 18:00)

                        siin ma failin

                        Comment

                        • Simmo
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 760

                          #13
                          Re: Foorumimäng Sheep V : Player Edition (N 18:00)

                          Panin vastused teele ja loodan, et algoritmid peavad paika.

                          E: fish kirjutas algoritmid valesti...
                          Last edited by Simmo; 27.09.12, 00:07.

                          Comment

                          • siilu
                            Räme Fish
                            • Sep 2012
                            • 6

                            #14
                            Re: Foorumimäng Sheep V : Player Edition (N 18:00)

                            to nikitheone Varasemad mängud olen Kosmonauti aidanud, seekord on väike võistlus, me ka korterikaaslased Ehk siis tundub, et kahepeale on suht hästi läinud, vist on naistest abi.
                            Väike võistlus seisneb selles nüüd, et vastame eraldi, tegin lausa kasutaja siia selleks. Põnev mäng.

                            Comment

                            • BentleyMulsanne
                              Bännitud
                              • May 2012
                              • 499

                              #15
                              Re: Foorumimäng Sheep V : Player Edition (N 18:00)

                              Algselt postitas siilu Vaata postitust
                              to nikitheone Varasemad mängud olen Kosmonauti aidanud, seekord on väike võistlus, me ka korterikaaslased Ehk siis tundub, et kahepeale on suht hästi läinud, vist on naistest abi.
                              Väike võistlus seisneb selles nüüd, et vastame eraldi, tegin lausa kasutaja siia selleks. Põnev mäng.
                              AWW GL!

                              Comment

                              Working...