Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • PlanetRJ
    Jube Noob
    • Oct 2011
    • 173

    #301
    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    kui te r22gite et merge on m6ttetu, siis mis tuba soovitate kuhu ymber kolida ja kas veel mingi tuba muchoses teenindab usa m2ngijaid

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #302
      Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

      Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
      kui te r22gite et merge on m6ttetu, siis mis tuba soovitate kuhu ymber kolida ja kas veel mingi tuba muchoses teenindab usa m2ngijaid
      revolutionisse

      Comment

      • elrosmeero
        FPP Pro
        • Jan 2011
        • 239

        #303
        Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

        Kandsin Muchose lehel 10€ Revolutionist Goalwini, et paar turnat teha. Revolution pealt on raha maha läinud, aga Goalwini pole jõudnud veel. Polnud ennast selle teemaga viimasel ajal kursis hoidnud, aga ülekandeid enam teha ei saagi või lihtsalt aeglased ?

        Edit: Viisin end asjaga kurssi
        Last edited by elrosmeero; 26.10.12, 21:32.

        Comment

        • PlanetRJ
          Jube Noob
          • Oct 2011
          • 173

          #304
          Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

          Algselt postitas udikaz Vaata postitust
          revolutionisse
          kas revolution teenindab usakaid

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #305
            Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

            Jah.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #306
              Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

              Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
              kas revolution teenindab usakaid
              Miks sa usakaid tahad?

              Comment

              • PlanetRJ
                Jube Noob
                • Oct 2011
                • 173

                #307
                Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                sest micro usakad on nii kobad et jube, ulmelisi asju olen nädalaga merges näind

                Comment

                • Rigged
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2535

                  #308
                  Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                  NVM, never depo to 888.
                  Last edited by Rigged; 28.10.12, 08:59.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #309
                    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                    TÄHELEPANU: Kandke ASAP PIV võrgustikest rahad välja - PIV Enet, PIV Merge, PIV Revolution, sest seal võrkudes me ei saa enam anda teile vanasid VIP & RB diile ehk RB diilid kaovad.

                    Kui rahad on välja kantud siis kandke need Muchos Bankingusse, kus ma saan anda teile samad diilid, mis olid ennem PIV'is ja kõik läheb vanaviisi v.a. et edaspidi on cashoudid kiired - reeglina alla 24 tunni, puuduvad tehnilised probleemid ja sissemaksete feed.

                    Toda viimast mängijatel anyway ei olnud, kuna ma maksin need omast taskust kinni aga kõik mängijad ei mängi läbi minu.

                    UPDATE: Kuna lepingud lõppesid siis hetkel Muchos Pokerile ei ole edastatud viimase paari päeva statistikat. Need tulevad aga tekib väike viivitus, kuniks edastatakse info Muchosesni.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #310
                      Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                      oehh.. see muchose ja pivi jms asi ajab natukene lausa tigedaks.. igale poole kuhu ma sisse login nõuab mingil põhjusel mingi kümnesse erinevasse pokerivõrku kasutaja tegemist.. pidev nuss on sellega, et kuhugi võrku tuleb õhe nimega, teise teise nimega, kolmandasse emailiga logida.. ja igalpool on pidev segadus sellega, kas ja milline parool seal kehtib.. kas muchose saidi parool või nö muchose "pokkeritubade parool"... enivei.. jauran nüüd muchose jms suppordiga sel teemal... et ei saa PivCake cassieri (pokerinvenice.com) bankingusse, sest sisse logides palub mul accounti uuendada ja sisestada DBG Casino (minge ***** ma ei taha casinos mängida eksole) ja iDeal pokeri kasutajanime.. ja selel iDeali kasutajanimeks ma võin kasvõi 'fckupederastid' panna ja annab errorit, et kasutajanimi on juba olemas.. siin on kaks võimalust, kas see krdi updatemine ja pidev kasutajanimede panemine/vahetamine ei tööta.. või on juba terve trobikond tigedad eestlasi sealt üle käinud ja tõesti on kõik 'imegevemmalthomoparaad' kasutajanimed võetud:)

                      ahjaa.. see on ka veel ideootsus selle venicepokerivms poolt.. et nõuab parooli sisestamsit.. ja antud väljal jääb parool näha mitte ei kao tärnide taha...
                      Last edited by Rage; 30.10.12, 09:53.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #311
                        Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        oehh.. see muchose ja pivi jms asi ajab natukene lausa tigedaks.. igale poole kuhu ma sisse login nõuab mingil põhjusel mingi kümnesse erinevasse pokerivõrku kasutaja tegemist.. pidev nuss on sellega, et kuhugi võrku tuleb õhe nimega, teise teise nimega, kolmandasse emailiga logida.. ja igalpool on pidev segadus sellega, kas ja milline parool seal kehtib.. kas muchose saidi parool või nö muchose "pokkeritubade parool"... enivei.. jauran nüüd muchose jms suppordiga sel teemal... et ei saa PivCake cassieri (pokerinvenice.com) bankingusse, sest sisse logides palub mul accounti uuendada ja sisestada DBG Casino (minge ***** ma ei taha casinos mängida eksole) ja iDeal pokeri kasutajanime.. ja selel iDeali kasutajanimeks ma võin kasvõi 'fckupederastid' panna ja annab errorit, et kasutajanimi on juba olemas.. siin on kaks võimalust, kas see krdi updatemine ja pidev kasutajanimede panemine/vahetamine ei tööta.. või on juba terve trobikond tigedad eestlasi sealt üle käinud ja tõesti on kõik 'imegevemmalthomoparaad' kasutajanimed võetud:)

                        ahjaa.. see on ka veel ideootsus selle venicepokerivms poolt.. et nõuab parooli sisestamsit.. ja antud väljal jääb parool näha mitte ei kao tärnide taha...
                        Nii on. Olen raiunud seda Muchosele algusest peale, et asi on segane. Kogenud mängijal, kellel 5 aastat pokkerikogemust on ka see süsteem WTF, rääkimata fishist. Nüüdseks on nad sellest ise ka aru saanud aga kuna PIV oli vahel, siis ei saanud nad ka sittagi teha - enam seda ei ole ja loodame, et asjad lähevad paremaks.

                        Ma panen daily baasil kirja puudujääke/ideid, et need pidevalt edastada Muchosele ja sinu postist võtan kindlasti username värgi.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #312
                          Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                          nõus ragega, +1. endal ka samad jamad praegu
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • ropka11
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1008

                            #313
                            Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                            Kas ongame võrk praegu üldse maas.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #314
                              Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                              Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                              Kas ongame võrk praegu üldse maas.
                              Tundub küll.

                              Comment

                              • kuco
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1910

                                #315
                                Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                                Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                                Kas ongame võrk praegu üldse maas.
                                Just panin käima ja no issues. Ei proovinud mängida aga lobby laadis ette.

                                Comment

                                Working...