Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #106
    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

    Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    Kuidas on võimalik, et keegi idikas on teinud valmis sellise asja nagu on Locki/Cake soft? Valus pask ju. Tõepoolest pole kunagi Starsi või FTP-d lahti teinud? Algselt tundus, et OO/iPoker on pokkerimaailma bottomfeeder, nüüd lasti latt veel allapoole.

    Aga teisest küljest - kas Locki/Revolution Gamingu võrk on Munchoses ainus, mis USA mängijaid acceptib?
    Cake & Merge tarkvarad on olnud alati turul parimuselt FTP ja PokerStarsi järel. Need 4 saiti olid esimesed, kus tõesti said 20 lauda multitableda, osades suurtemates eurovõrkudes ei saa siiani normaalset mtableda.

    Comment

    • ropka11
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1008

      #107
      Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

      Mergel on eriti hea see allin button.

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #108
        Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

        Kas Merges see auto top-up ikka töötab, mul ei taha töötada, panin enable ja reload at 100%?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #109
          Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

          Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
          Mergel on eriti hea see allin button.
          All-in nupu saab välja lülitada seadetest. Mõnigi mees oma stäki kaotanud, käinud supporti sõimamas ja seetõttu all-in nupp on seadistatav

          Algselt postitas Pumper Vaata postitust
          Kas Merges see auto top-up ikka töötab, mul ei taha töötada, panin enable ja reload at 100%?
          Töötab

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #110
            Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

            Töötab jep, mul läks ka aega ennem kui funkama hakkas.

            Ja lülitasin ka kiirelt AI nupu välja:D

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #111
              Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

              Millises muchose pakutavas toas/võrgus on suurim valik FRi NL10/NL25 laudu?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #112
                Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                Millises muchose pakutavas toas/võrgus on suurim valik FRi NL10/NL25 laudu?
                Cake või Merge. Ongame lisamisega siis Ongame aga sellega läheb aega.

                Comment

                • tonis
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 334

                  #113
                  Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                  Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                  Kas Merges see auto top-up ikka töötab, mul ei taha töötada, panin enable ja reload at 100%?
                  Ise panin 120% vms, siis hakkad tööle. Muidu ka töödanud.

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #114
                    Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                    Thx sain toimima.

                    Comment

                    • massacre84
                      Räme Fish
                      • Jun 2012
                      • 22

                      #115
                      Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                      vb loll küsimus aga kuidas muchos eneti time zone paika panna ?kusagil ei lase midagi teha?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #116
                        Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                        Algselt postitas massacre84 Vaata postitust
                        vb loll küsimus aga kuidas muchos eneti time zone paika panna ?kusagil ei lase midagi teha?
                        Minu teada seda seadistada ei saa.

                        Comment

                        • massacre84
                          Räme Fish
                          • Jun 2012
                          • 22

                          #117
                          Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                          Kas kellegi enet töötab ka nii nagu peab või on ainult mul jamad?Iga kord kui hakkan sisse logima updateb 5minutit saan sisse regan turniirile,ootan ja värki turniir algab mulle lauda lahti ei löö,otsin oma nime üles igaksjuhuks kas olen ikka registreerunud olen olemas ilusti nime peale vajutades ka lauda ei saa,nime otsingust ennast ei leia!Ok mõtlesin siis et panen asja kinni ja login uuesti sisse,jälle update üks 5 minutit,sisestan paroolid ja nimed,ütleb connected to server,sending user information ja see ongi viimane mida mu silmad näevad!Nii ,et sisse ei saa ja buyin raisus!

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #118
                            Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                            Algselt postitas massacre84 Vaata postitust
                            Kas kellegi enet töötab ka nii nagu peab või on ainult mul jamad?Iga kord kui hakkan sisse logima updateb 5minutit saan sisse regan turniirile,ootan ja värki turniir algab mulle lauda lahti ei löö,otsin oma nime üles igaksjuhuks kas olen ikka registreerunud olen olemas ilusti nime peale vajutades ka lauda ei saa,nime otsingust ennast ei leia!Ok mõtlesin siis et panen asja kinni ja login uuesti sisse,jälle update üks 5 minutit,sisestan paroolid ja nimed,ütleb connected to server,sending user information ja see ongi viimane mida mu silmad näevad!Nii ,et sisse ei saa ja buyin raisus!
                            Hetkel kogu Eneti võrgustikus tehnilised probleemid.

                            Comment

                            • metsnik
                              Õpihimuline Mängur
                              • Dec 2008
                              • 462

                              #119
                              Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                              muchospoker.com on maas?

                              pokkeriprode muchose keskkonda logides ei ole võimalik softi alla tõmmata (nupp "Tõmba alla Muchos XXX tarkvara"), jääb mõtlema ning annab lõpuks errori (veebileht pole saadaval)

                              Comment

                              • metsnik
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2008
                                • 462

                                #120
                                Re: Muchos Poker ametlik teema: rakeback, ülevaade, küsimused jms

                                ok, siiski korras, vist DNS-i probleem. veider vaid, et niisama vaikselt ära kooles, mitte ei andnud tavapärast EMTA-errorit

                                Comment

                                Working...