IPN - PokerSensation

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leho57
    Grinder
    • Nov 2008
    • 664

    #16
    Re: IPN - PokerSensation

    Hehe, ei see türgi valuutaga laud on mingine üliharuldane seal. õhtupoole võin kindlamalt üle vaadata aga muidu protsentuaalselt on nii 40-60 ma pakun. Ise mängin koguaeg EUR laudades.
    muidu on veel turbo ja tavalised lauad. mina, kes vahel tahab rohkem aega otsustamiseks valin alati mitte-turbo lauad.

    Comment

    • leho57
      Grinder
      • Nov 2008
      • 664

      #17
      Re: IPN - PokerSensation

      Algselt postitas RudiTurbo
      Nii palju laudu , kuigi suht sama online mängijate arv, mis triobetis.

      Ma pole elusees ühtegi boonust lahti mänginud ja kõik mu BR'id on puhas kasum, kuid 200% upto 1000€ kõlab päris hästi, eriti kui nii palju laudu NL25-NL100 tasemel.

      Aga igasugused erineva currencyga lauad, kas äkki viitsid siia panna protsentuaalselt, palju on $ ja € laudasi NL25, NL50 ja NL100?

      Ei tahaks mängida mingi Türgi raha laudades järsku mingi päev :P
      Nonii, vaatasin nüüd järgi...
      hetkel 8310 mängijat online ja protsentuaalselt on silma järgi hinnates USD laudu mingi 25-30%, EUR laudu 65-70%, GBR ja TRY omasid 1-5%.

      mängijaid on jah samapalju aga vahe tuleb sisse sellest, et IPN's rohkem cash mängijaid ja Primas siis ilmselt STT või MTT ja või play money omi :P.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: IPN - PokerSensation

        Leho, sa proovi leida või ise teha PokerSensation'i 20x20 logo, siis saan selle panna selle teema logoks.

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #19
          Re: IPN - PokerSensation

          Algselt postitas leho57
          Nonii, vaatasin nüüd järgi...
          hetkel 8310 mängijat online ja protsentuaalselt on silma järgi hinnates USD laudu mingi 25-30%, EUR laudu 65-70%, GBR ja TRY omasid 1-5%.

          mängijaid on jah samapalju aga vahe tuleb sisse sellest, et IPN's rohkem cash mängijaid ja Primas siis ilmselt STT või MTT ja või play money omi :P.
          Thx, päris hea. Krt liigutaks oma Triobeti rolli sinna ja mängiks selle boonuse lahti, ning kui ma ei eksi, siis see nädal, kui on võimalik kahekordistada oma boonus kogudes palju raked käsi on mul vist isegi koolist vaba nädal. Aga perkele panin juba end sinna Unibeti pulli ka kirja ja Pokerstarsi rollikasvatamist ei tahaks ka pooleli jätta.

          Huvitav kaua nad seda sign up boonust pakuvad, see oleks kuskil mai kuus mulle päris hea või siis aprillis kui peaksin Unibetis failima :)

          Comment

          • leho57
            Grinder
            • Nov 2008
            • 664

            #20
            Re: IPN - PokerSensation

            sign-up boonus on ikka koguaeg neil selline. Lihtsalt see võimalus veel sign-up duubeldada omakorda (tegelikult siis neljakordistada, sest tavaline sign-up juba on duubel ja sellest saab omakorda duubli:D) saab ainult selle promo raames jah.
            ehk siis, deponeerid vahemikus 16 veebruar-15 märts. mängid lahti palju jõuad sel ajal ning siis tuleb see nn race 16-22 märts. kui race kinni paned siis 22 märtsiks vabastatud sign-up makstakse veel otsa. kui jääd teiseks, saad 90% lisaks, kolmandaks 80% jne...

            Comment

            • Purz
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 328

              #21
              Re: IPN - PokerSensation

              ohoho,

              new player's race lehel on kirjas selline info:

              "Players qualified for the race: 7

              Last update 25.02.2009"



              Et siis nagu ainlt 7 inimest ajab seda boonust taga? Krt kui tõesti nii vähe, siis on ju lootust mingi % sign-upile juurde väänata. Leho, sa mängid NL10, kui kiiresti neid FPPsid seal koguneb?

              Comment

              • leho57
                Grinder
                • Nov 2008
                • 664

                #22
                Re: IPN - PokerSensation

                :o on tõesti selline info seal...
                reklaaminipp võibolla ;D
                samas ei usu. krdi jama, et mul juba ammu sinna deposiit tehtud ja igasugune võimalus puudub tollest racest osa võtta...kui ma just a'la õe nimele uut accounti ei tee

                punktide kohapealt oskan vaid öelda, et küsisin live suppordist, et palju mul rake teenitud on ning jagasin selle kodulehelt pärinenud infoga, et iga 0.25€ rake eest tuleb 1FPP, ning saingi enam-vähem samalaadse summa. ehk siis oleneb kuidas sa mängid - mitut lauda ja kui palju jne. ma väga pikki sessioone ei tee ning enamjaolt 3 laua kandis.
                nt 25€ rake = ~100 FPP

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #23
                  Re: IPN - PokerSensation

                  Ma vaatasin ka seda punktide asja ja põhimõtteliselt võrdub see Triobeti punktidega vist.

                  Et kui triobetis oled mänginud, siis peaks olema suht hea arvutada kui ruttu need boonused lahti saab mängitud.
                  Ning kuna 100 FPP'd on 5 Euri boonuse release ning ma olen tavaliselt 10k punkti trios easy teinud, siis 1000 Euri lahtimängimine oleks 2 kuud kui kõrvale toksida vaixelt ning 1 kuu kui täiega panna :)

                  Comment

                  • Tarq666
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 814

                    #24
                    Re: IPN - PokerSensation

                    Sensational Royal Flush Bonus

                    Küsimus, et boonuse saamiseks piisab kui vaid üks holekaartidest moodustab royali või peavad mõlemad hole kaartid royali moodustama?

                    Comment

                    • leho57
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 664

                      #25
                      Re: IPN - PokerSensation

                      hea küsimus lenc. saadan neile kirja ja uurin järele

                      Comment

                      • leho57
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 664

                        #26
                        Re: IPN - PokerSensation

                        Indeed,

                        vabandati ette ja taha ning öeldi, et tõepoolest kaks hole kaarti peavad olema kasutuses. Kodulehele pidi uuendatud info ka koheselt jõudma...

                        Comment

                        • Tarq666
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 814

                          #27
                          Re: IPN - PokerSensation

                          Algselt postitas leho57
                          hea küsimus lenc. saadan neile kirja ja uurin järele

                          Oleks ma vaid lenc ;D

                          Comment

                          • leho57
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 664

                            #28
                            Re: IPN - PokerSensation

                            haha :D sorry, ma ei tea kuidas ma nii valesti vaatasin :D

                            Comment

                            • leho57
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 664

                              #29
                              Re: IPN - PokerSensation

                              Sain täna teavituse, et tuba hakkas pakkuma ka 30% rakebacki mida muideks annab ka sign-up bonusega koos saada. ehk siis reaalselt minu arvutuste kohaselt 50% :o

                              Comment

                              • kivisaba
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2514

                                #30
                                Re: IPN - PokerSensation

                                see juba liiga hea et tõsi olla imo :S

                                Comment

                                Working...