Re: IPN - PokerSensation
Hehe, ei see türgi valuutaga laud on mingine üliharuldane seal. õhtupoole võin kindlamalt üle vaadata aga muidu protsentuaalselt on nii 40-60 ma pakun. Ise mängin koguaeg EUR laudades.
muidu on veel turbo ja tavalised lauad. mina, kes vahel tahab rohkem aega otsustamiseks valin alati mitte-turbo lauad.
Hehe, ei see türgi valuutaga laud on mingine üliharuldane seal. õhtupoole võin kindlamalt üle vaadata aga muidu protsentuaalselt on nii 40-60 ma pakun. Ise mängin koguaeg EUR laudades.
muidu on veel turbo ja tavalised lauad. mina, kes vahel tahab rohkem aega otsustamiseks valin alati mitte-turbo lauad.

Comment