Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #1591
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Kas täna on ka turna?

    Comment

    • levis
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1557

      #1592
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Algselt postitas antnx
      Kas täna on ka turna?
      Pidevalt on turniirid, mis turniire sa mõtled? Toweri levelite freerollid on igal esmaspäeval.

      Comment

      • antnx
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3102

        #1593
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Teisipäeval peaks ka olema. Eelmine nädal oli vist lvl 1 turka

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #1594
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          NB!!! Täna õhtul 50$ freerollil Toweris

          Turniir algab kell 21:00 ja lobbys on turniir nimega gripsed/puma tournament

          Osaleda võivad kõik läbi meie foorumi liitunud mängijad.

          Parooliks on: MONEY825


          Homme on samuti turniir, kus on lisatud 100$ Samuti toimuvad freerollid 24,25 märts ja 07,08 aprill.

          Pühapäeviti peaks olema ka added turniirid, aga nende kohta saan täpsemalt teada lähipäevil.

          Comment

          • UdusOlevSiil

            #1595
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Algselt postitas TIGRANO
            NB!!! Täna õhtul 50$ freerollil Toweris

            Turniir algab kell 21:00 ja lobbys on turniir nimega gripsed/puma tournament

            Osaleda võivad kõik läbi meie foorumi liitunud mängijad.

            Parooliks on: MONEY825


            Homme on samuti turniir, kus on lisatud 100$ Samuti toimuvad freerollid 24,25 märts ja 07,08 aprill.

            Pühapäeviti peaks olema ka added turniirid, aga nende kohta saan täpsemalt teada lähipäevil.
            Suht huvitav turna, kuigi mõned asjad korduvad. Ehitan ilusa stäkki, siis teen ming haige moovi ning saan jälle stäkki ehitada, siis jälle donk play ning nüüd ehitan jälle stäkki.

            Comment

            • virx747
              Grinder
              • Nov 2008
              • 751

              #1596
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Nice! Server maas. Mis turniirist saab üldjuhul?

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #1597
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                MUl töötab. Omaarust :D

                Comment

                • virx747
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 751

                  #1598
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Viimase viie seas mina, Oliverk ja Alaska ilmselt. Oliverk võttis minu AK oma JJ-ga maha, nii et 5. koht. Oliverk stack leader hetkel.

                  Comment

                  • virx747
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 751

                    #1599
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Vabandust, tuleb välja, et Oliverk on Azerbaidzanist :)

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #1600
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Ei viitsind enam tiksuda seal. Üks käsi läks nihu andsin alaskale ülejäänud ära.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #1601
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        oh ma tänan! ;D

                        Võit tuli.

                        Comment

                        • goldec

                          #1602
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Selline mulje nagu tower ainult meie foorumi omadest koosnekski :D

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #1603
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Algselt postitas alaska
                            oh ma tänan! ;D

                            Võit tuli.
                            Väga hea töö, täna õhtul siis võimalus 100$ freerollilt esikoht võtta

                            Comment

                            • pendula
                              Jube Noob
                              • Oct 2008
                              • 155

                              #1604
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Algselt postitas TIGRANO
                              NB!!! Täna õhtul 50$ freerollil Toweris

                              Turniir algab kell 21:00 ja lobbys on turniir nimega gripsed/puma tournament

                              Osaleda võivad kõik läbi meie foorumi liitunud mängijad.

                              Parooliks on: MONEY825


                              Homme on samuti turniir, kus on lisatud 100$ Samuti toimuvad freerollid 24,25 märts ja 07,08 aprill.

                              Pühapäeviti peaks olema ka added turniirid, aga nende kohta saan täpsemalt teada lähipäevil.
                              Ai krt, eile just otsisin turnade alt miskit huvitavat ja seda puma nägin ka, aga ei mõistnud foorumist järgi vaadata, et äkki me ka saame osaleda.
                              Täna üritan kohal olla.
                              Tigrano, kas personal messaget ei saa automaatselt samal päeval saata liikmetele kui turna toimub vms? Kipub meelest minema tihtilugu.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #1605
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Algselt postitas pendula
                                Ai krt, eile just otsisin turnade alt miskit huvitavat ja seda puma nägin ka, aga ei mõistnud foorumist järgi vaadata, et äkki me ka saame osaleda.
                                Täna üritan kohal olla.
                                Tigrano, kas personal messaget ei saa automaatselt samal päeval saata liikmetele kui turna toimub vms? Kipub meelest minema tihtilugu.
                                Üritan saata pm täna ja tulevikus, loomulikult kelle nimesi ikka tean.

                                Comment

                                Working...