Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pendula
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 155

    #1561
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Ja jah, mul oli ka miinuses roll. Tower pakub nüüd arveldus(loe:grindimise)krediiti :)

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1562
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Ju Toweril tiltmeeter peal, kui tilmeetri mõõdik tõuseb kõrgele, siis ta paneb sul kiirelt rolli miinustesse ,et sa maha seda tiltada ei saaks :D

      Comment

      • pendula
        Jube Noob
        • Oct 2008
        • 155

        #1563
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Kusjuures minu eilse mängu juures oligi hea, et server kinni kiilus ja tiltmeeter tööle hakkas. Pole nii halba mängu paar nädalat teinud, kui kaks viimast päeva on olnud.

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #1564
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Olete oma sessirahad kätte saanud?

          Comment

          • pendula
            Jube Noob
            • Oct 2008
            • 155

            #1565
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Just vaatasin, ikka ei ole veel saanud. :(

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #1566
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Algselt postitas TIGRANO
              Need serveri probleemid kipuvad olema juba liiga tihti >:(
              unreal

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #1567
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Algselt postitas pendula
                Just vaatasin, ikka ei ole veel saanud. :(
                Väga hea.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #1568
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Täna õhtul, siis järjekorde Tower Hours. Isiklikuklt jätab natuke see promo külmaks, aga sess ajastada promo ajaks ja väike lisakopikas saada hea õnne korral ei ole ka paha mõte.

                  Comment

                  • RCold
                    Räme Fish
                    • Oct 2008
                    • 19

                    #1569
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Algselt postitas TIGRANO
                    Täna õhtul, siis järjekorde Tower Hours. Isiklikuklt jätab natuke see promo külmaks, aga sess ajastada promo ajaks ja väike lisakopikas saada hea õnne korral ei ole ka paha mõte.
                    Selle nädala tower hours oli juba ära - nimelt toimus see 11 märtsil. Ajad midagi segamini.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #1570
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Algselt postitas RCold
                      Selle nädala tower hours oli juba ära - nimelt toimus see 11 märtsil. Ajad midagi segamini.
                      Hmm, vaatasin, et meil tuli pealkirjaga Tower Hours ja kuna tavalisel toimus promo reedetit, siis tegin omad järeldused ;D

                      Tänud, et parandasid.

                      Comment

                      • kalkaan
                        Jube Noob
                        • Oct 2008
                        • 187

                        #1571
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Kas keegi sellesse Point race'i usub ka? Ise arvan, et see ainult lollidele mõeldud, et rohkem mängima meelitada. Tore, kui ekstra pappi visatakse kuid selle pärast aktiivsust küll üles näidata pole mõtet. Eelmine kuu olin korra rahalisel kohal. Siis vajusin 11-ndaks. Proovisin ainult katsetamise mõttes tiba mängida kuid koht ei paranenud. Viimasel päeval olin ikka 11 kohal. Nüüd on uus points race pihta hakanud ning taas olen 11 kohal :D. Lihtsalt huvi pärast küsin, kas mõni loll ka selle pärast rohkem mängib, et oma kohta seal tabelis parandada ning rohkem pappi saada.

                        Comment

                        • zyxxx
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 453

                          #1572
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Algselt postitas kalkaan
                          Kas keegi sellesse Point race'i usub ka? Ise arvan, et see ainult lollidele mõeldud, et rohkem mängima meelitada. Tore, kui ekstra pappi visatakse kuid selle pärast aktiivsust küll üles näidata pole mõtet. Eelmine kuu olin korra rahalisel kohal. Siis vajusin 11-ndaks. Proovisin ainult katsetamise mõttes tiba mängida kuid koht ei paranenud. Viimasel päeval olin ikka 11 kohal. Nüüd on uus points race pihta hakanud ning taas olen 11 kohal :D. Lihtsalt huvi pärast küsin, kas mõni loll ka selle pärast rohkem mängib, et oma kohta seal tabelis parandada ning rohkem pappi saada.
                          Loogilised järeldused ja jutt ;D

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #1573
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Algselt postitas kalkaan
                            Kas keegi sellesse Point race'i usub ka? Ise arvan, et see ainult lollidele mõeldud, et rohkem mängima meelitada. Tore, kui ekstra pappi visatakse kuid selle pärast aktiivsust küll üles näidata pole mõtet. Eelmine kuu olin korra rahalisel kohal. Siis vajusin 11-ndaks. Proovisin ainult katsetamise mõttes tiba mängida kuid koht ei paranenud. Viimasel päeval olin ikka 11 kohal. Nüüd on uus points race pihta hakanud ning taas olen 11 kohal :D. Lihtsalt huvi pärast küsin, kas mõni loll ka selle pärast rohkem mängib, et oma kohta seal tabelis parandada ning rohkem pappi saada.
                            See Pointrace on vist jah naljanumber Mina näiteks ei mänginud 10 päeva ja olin algusest peale esimene ;D

                            Comment

                            • kalkaan
                              Jube Noob
                              • Oct 2008
                              • 187

                              #1574
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Pean siinkohal tunnistama, et olin eile üsna tahmane .
                              Aga see points race on jah täielik segadus ja naljanumber. Absoluutselt mitte mingit asjalikku informatsiooni enda seisu ning teiste võistlejate kohta pole :D. Veel naljakamalt vist ei olegi võimalik sellist niiöelda võidujooksu üles ehitada. Kuigi oma eesmärgi nad täitsid, viitsisin selle race tõttu ühel õhtul mõned turniirid mängida, mida muidu poleks kindlasti teinud :D.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #1575
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Meeldetuletus!!! 15 minuti pärast algavad Toweris Loyalty freerollid.

                                Eelmised olid Toweri grindijatele edukad, seekord katsume veel paremini mängida

                                Comment

                                Working...