Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virx747
    Grinder
    • Nov 2008
    • 751

    #1441
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Algselt postitas masterpuppet
    Irw, 6 sendiga jäin 4. :D

    Ebaõnn.
    Irw jah, oleks ma teadnud, et vahe nii väike, tegin lõpus veel paar mõtetud kätt.
    Lahe üritus, parim osa oli chat!

    Comment

    • levis
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1557

      #1442
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Mul vpip ja pfr võrdsed, pole varem nii mänginudki :)

      Comment

      • urmo1
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 330

        #1443
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Võiks teinekord kindlasti korrata.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #1444
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Kohe lõpetan foorumi turniiri ära, siis teen arvepidamise ja muud särgid värgid.

          Aga jah, sellsed calling stationid te ikka olete ;D

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #1445
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Võtan, siis ürituse kokku:

            Minule väga kehva algus, ei saanud Camtasiat tööle ega HEMi HUD ei hakanud tööle, täielik katastroof seega.

            Aga lõbus oli ikkagi, mõnus lõpp nädalavahetusele ja lahe uue kuu algus.

            Kõige rohkem suutsid teisi foorumi Sharke tühjendada:

            1. Urmovel 17.88$ ning on selle vinge ürituse võitja ja saab PokkeriProd.com poolt 50$ preemiat +10$ minu stackimise eest.

            2. Levitron 10.99$ ning on sellega ürituse teine mees ja teenis ausa mänguga välja 30$ suuruse preemia.

            3. neoOIO 9.87$ ning teenis sellega 20$ preemia + loen ka tema hullu drawd ja koba ;D minu stackimiseks +10$ selle eest.


            Teised aga olid tublid ja jäid ainult mõned sendid preemiast puudu ;D

            Vinge üritus, sest 2h lendas küll kähku.

            Võtan msn ühendust ja klaarime ka raha asjad ära.

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #1446
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              krt mõtlesin et viimane saab ka midagi sellepärast jäingi
              arsis hakkas vahepeal järgi tulema panin igaksjuhuks ühe buyini veel.
              :D:D

              ei nalja sai.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #1447
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Algselt postitas kollane
                krt mõtlesin et viimane saab ka midagi sellepärast jäingi
                arsis hakkas vahepeal järgi tulema panin igaksjuhuks ühe buyini veel.
                :D:D

                ei nalja sai.
                Jah väga huvitav oli, keegi ei limpinud, ühe korra vist, ranka tabel vist peas kõigil ;D

                Aga huvitav oli jah, et ainult üks callimine käis, järgmine kord 3 või 4 betin ainult jj+ ;D

                Comment

                • virx747
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 751

                  #1448
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Algselt postitas TIGRANO
                  3. neoOIO 9.87$ ning teenis sellega 20$ preemia + loen ka tema hullu drawd ja koba ;D minu stackimiseks +10$ selle eest.
                  Mis hull call :) : Sul oli võibolla 1 outs rohkem ja flopil juhtisin kindlalt. Pealegi oli mul hea read

                  Igatahes aplaus Tigranole laheda ürituse korraldamise ja auhinnarahade väljapanemise eest!!!



                  Edit: outse ikka mul vist rohkem, A ka lisaks.
                  Mida iganes.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #1449
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Aga ma tõstsin Sind ju preflop ja lükkasin all in flopis, midagi ma pidin seal flopis ikka hittima, see puhtalt draw Sul ju ikkagi, callisid stacki suuruselt ;D Aga tegelt for fun üritusel peabki nii callima, kui on miljon outsi ;D

                    Comment

                    • UdusOlevSiil

                      #1450
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Õige call ju, sest nagu ma saan aru, siis oli Sinu pea eest ekstra raha välja pandud ?

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #1451
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Algselt postitas UdusOlevSiil
                        Õige call ju, sest nagu ma saan aru, siis oli Sinu pea eest ekstra raha välja pandud ?
                        Jep, järgmine kord ei pane ;D

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #1452
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Levis tõmbas pokerstove käima ja ütles, et A9s on kõigest ees, eriti minusuguse loose vastu, seega 5+ käik virx ;D

                          Comment

                          • UdusOlevSiil

                            #1453
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Algselt postitas TIGRANO
                            Jep, järgmine kord ei pane ;D
                            Siis ju hoopis kahtlane lüke Sinu poolt, sest tänu ekstra kümnekale callitakse Sind lihgtimalt. Aga vahet pole, sest see ju fun üritus rohkem :) :)

                            Comment

                            • Tarq666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 814

                              #1454
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Järgmine kord püüan teid paremini hahahaaaaa :-*

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #1455
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Täna õhtul Toweris Loyalty Freerollid, algusega 19:30 kohaliku aja järgi

                                Eelmine kord jäin bubble poisiks, AA vs KK ;D Seekord ma näitan neile kõigile.

                                Comment

                                Working...