Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast
Tegin väikse sessi 2.5 k kätt just. Mul vist totaalne karmavõlg Toweri ees. Miksi triljon outi oli kogu aeg aga mitte midagi ära ei tulnud. Miinus polnudki eriti suur aga noh kettase ajas selline värk. Õhtul proovim veel siis vähe pikema sessi.
Tegin väikse sessi 2.5 k kätt just. Mul vist totaalne karmavõlg Toweri ees. Miksi triljon outi oli kogu aeg aga mitte midagi ära ei tulnud. Miinus polnudki eriti suur aga noh kettase ajas selline värk. Õhtul proovim veel siis vähe pikema sessi.

Comment