Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #1126
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Tegin väikse sessi 2.5 k kätt just. Mul vist totaalne karmavõlg Toweri ees. Miksi triljon outi oli kogu aeg aga mitte midagi ära ei tulnud. Miinus polnudki eriti suur aga noh kettase ajas selline värk. Õhtul proovim veel siis vähe pikema sessi.

    Comment

    • 50CandyJoe
      FPP Pro
      • Jan 2009
      • 253

      #1127
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Üks selline rumal küsimus - kas tasub veel Towerisse rahasid kanda, kas nende boonussüsteem toimib veel korralikult?

      Comment

      • urmo1
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 330

        #1128
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Algselt postitas 50CandyJoe
        Üks selline rumal küsimus - kas tasub veel Towerisse rahasid kanda, kas nende boonussüsteem toimib veel korralikult?

        Ikka tasub,boonussüsteem ikka sama ju.

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #1129
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Algselt postitas urmo1

          Ikka tasub,boonussüsteem ikka sama ju.
          Eem, mis mõttes. Muudeti just ära ju. Kui alguses mängima asuda, siis starting bonus on vist veel korralik, aga reload boonuseid enam ei eksisteeri ju. Ma olen level2 ja mu 1$ point clear rate on 25 :/. Reload boonuste ajal oli siis 8 pointi per 1$. Seega vahe on hetkel pea 3 kordne.

          Ja vahemärkusena, eile sellel loyalty vms freerollil, 2k Q jõudsin finaallauda, kus AK kohtus AA-ga. Standard ühesõnaga ja lendasin 7dana ning sain ~90$.

          Comment

          • broadcast
            Jube Noob
            • Oct 2008
            • 143

            #1130
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Algselt postitas -andres-
            Eem, mis mõttes. Muudeti just ära ju. Kui alguses mängima asuda, siis starting bonus on vist veel korralik, aga reload boonuseid enam ei eksisteeri ju. Ma olen level2 ja mu 1$ point clear rate on 25 :/. Reload boonuste ajal oli siis 8 pointi per 1$. Seega vahe on hetkel pea 3
            Ma sain pärast peale 4 päevast korralikku punktirallit clearing rate 22p 1$. NL10 sai siis 30-40 puntki päevas tehtud. Nüüd on kukkund taas 32p 1$ eest. Jama. Õnneks on veel 24. märtsini 8x boonus ja viimasel hetkel tehtud 8x bonus dealer offer ka vist ei kao ära....

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #1131
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Algselt postitas 50CandyJoe
              Üks selline rumal küsimus - kas tasub veel Towerisse rahasid kanda, kas nende boonussüsteem toimib veel korralikult?
              Esimene deposiit boonus on ikka väga hea 8x vabastamisega, kuni 2000$ võimalik valida.

              Comment

              • 50CandyJoe
                FPP Pro
                • Jan 2009
                • 253

                #1132
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Algselt postitas TIGRANO
                Esimene deposiit boonus on ikka väga hea 8x vabastamisega, kuni 2000$ võimalik valida.
                tänud info eest ja proovin toweri ära

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #1133
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Algselt postitas 50CandyJoe
                  tänud info eest ja proovin toweri ära
                  Nägin, et mängid 6maxi, Toweris on ainutl 5maxi võimalus. Igaks juhuks teavitan.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1134
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    mhm.. plaanis mingi 150 euri sisse kanda, mis on umbes 200$.. kas mul tasuks valida 75$ GROUND FLOOR BONUS või 200$ GETTING AHEAD BONUS
                    ma kardan et seda viimast boonust ma lahti ei saa, kuna mängin mingi neljas NL10 lauas..

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #1135
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Algselt postitas Rage
                      mhm.. plaanis mingi 150 euri sisse kanda, mis on umbes 200$.. kas mul tasuks valida 75$ GROUND FLOOR BONUS või 200$ GETTING AHEAD BONUS
                      ma kardan et seda viimast boonust ma lahti ei saa, kuna mängin mingi neljas NL10 lauas..
                      Kui laudu ei lisa, siis teisega võid hätta jääda jep. Samas minu arust seda 200$-st vabastatakse 5$'ste osadena, vähemalt mul tehti nii, siuke stabiilne juurdetiksumine BR'le. 75ne peaks korraga kogu kupatusena clearides tulema.
                      Kuna hetkel Towerist enam peale starting bonuse korraliku clear ratega asju ei saa, siis uuri selle 200'se kohta, kas ta ikka on 5$ste osadena tuleb, siis vb oleks isegi see mõistlikum ehk teed niipalju kui jõuad, sest häid boonuseid peale seda ootamas anyway pole.
                      Minu loogika vähemalt selline.

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #1136
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        75 pakett tuleb samamoodi 5te osadena.

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #1137
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Plaan ka triobetist ära kolida ning towerisse boonuseid korjama minna. Olen tight/agressive mängija ja nüüdsest 10NL-is
                          Kui tower on multitablemiseks parem kui triobet, siis olen vabalt valmis 6lauda korraga mängima.
                          Kuu ajaga olen nüüd mänginud (4-6lauda) 14k kätt.
                          Milline boonus oleks mul kõige optimaalsem võtta, et sellest kõige rohkem kasu saaks :)

                          Uurisin ka ise natukene ja vaatasin nii 75$ kui 200$ osas on terminites kirjas

                          Bonus is released at a rate of 8 Player Points per bonus dollar and will be issued to your account in installments of $5. You have 60 days to clear the bonus.

                          tundub, et 200$ seega mõtekam?

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #1138
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Algselt postitas k2snakalle
                            Plaan ka triobetist ära kolida ning towerisse boonuseid korjama minna. Olen tight/agressive mängija ja nüüdsest 10NL-is
                            Kui tower on multitablemiseks parem kui triobet, siis olen vabalt valmis 6lauda korraga mängima.
                            Kuu ajaga olen nüüd mänginud (4-6lauda) 14k kätt.
                            Milline boonus oleks mul kõige optimaalsem võtta, et sellest kõige rohkem kasu saaks :)
                            Praegu on oluline võtta võimalikult suur first deposiit boonus, midagi väga kaotada ei ole, kui ära ei vabasta, sest boonus vabastatakse 5$ osadena. Sellise koormuse juures 14k kätt, üle 75$ ei jõua boonust kindlasti vabastada, isegi sellega võid hätta jääda aga samas 30$ jääb jälle väheks.

                            Soovitan 75$ first deposiit boonus valida ja kasuta ikka foorumi linke liitumisel

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #1139
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              no ma nüüd ei tea... kui teha väikesed kalkulatsioonid
                              kui saab 6lauda korraga mängitud, siis sinu esimeses postis on toodud, et 9lauda ja 15p h, seega kui mina mängin kuuel siis tuleb 10p h
                              see teeb nii, et iga 4-ja tunni tagant vabastaks 5$ ja kuna kuus jääb sinna 60-70tunni kanti, siis kaks kuud aega 120-140tundi, mis teeb
                              150-175$. või ma olen millegist valesti aru saanud?

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #1140
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Algselt postitas k2snakalle
                                no ma nüüd ei tea... kui teha väikesed kalkulatsioonid
                                kui saab 6lauda korraga mängitud, siis sinu esimeses postis on toodud, et 9lauda ja 15p h, seega kui mina mängin kuuel siis tuleb 10p h
                                see teeb nii, et iga 4-ja tunni tagant vabastaks 5$ ja kuna kuus jääb sinna 60-70tunni kanti, siis kaks kuud aega 120-140tundi, mis teeb
                                150-175$. või ma olen millegist valesti aru saanud?
                                Arvutus peaks õige olema. Nagu Tigrano ka ütles, on ka hetkel suht ükskõik, kas jõuad boonuse clearitud või mitte, aga et ta vähemalt koguaeg tiksuks. 200$ boonuse puhul oli, aga see, et tuli vist ka sissemakse teha vähemalt 200$.

                                Comment

                                Working...