Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #961
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Algselt postitas antnx
    Suhtkoht -EV freerollid. Natuke saab au ja kuulsust mõneks minutiks aga muidu mängid seal 4h ja saad 5$
    See on väike lisavõimalus lihtsalt, keegi ei ole kohustatud mängima. Kui mängite nl10 ja võidate 10, 25 või 50$ lisaraha, siis kindlasti on see korralik lisa bankrollile ja tasuks ikkagi osa võtta, sest see tükki küljest ära ei võta.

    Võite ju samalajal cashi mängida ja kõrvalt freerolle mängida.

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #962
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Jap, eile saigi nii tehtud. Kahju oli küll, et ei saanud oma poistega finaallauda aga vast teinekord. Tigrano ajas välismaalased kokku kes tulid raha ära võtma :D

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #963
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Algselt postitas antnx
        Jap, eile saigi nii tehtud. Kahju oli küll, et ei saanud oma poistega finaallauda aga vast teinekord. Tigrano ajas välismaalased kokku kes tulid raha ära võtma :D
        Jah kahjuks, igakord on oodata, ka välismaalasi, midagi pole teha.

        Samas on rankaga väike plaan, ainult Teile midagi korraldada, näiteks bounti turniir või midagi taolist.

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #964
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Algselt postitas Aristotep
          Küsisin supporti käest, et kuna siis point race lahti läheb? Vastuseks sain, et siis kui vajalik arv inimesi täidab player survey.
          Mis survay? Kus?

          Nagu ikka ei tea midagi.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #965
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Mina Towerist loobumis plaane ei ole teinud, saan suht kähku VIP leveli, mis annab 12x boonuse, pluss turniirid, freerollid mida on nüüd rohkem, samuti handchallage ja point race, mis tulevad, annavad väga hea rakeback protsendi kokku, mida ikkagi võimatu kuskil saada.

            Elite Level saab ikka 8x boonuseid, mis on muidugi suht palju grindimist. Samas kindlasti muudetakse veel boonuste süsteemi ajaga ja see läheb kindlasti paremaks, sest support on isegi kidakeelne ja on näha, et managerid mõtlevad paremaid lahendusi välja.

            Ning mis kõige parem, mängud lähevad väga fishisteks tagasi, selles olen kindel ;D

            Täpsema ülevaate, uuest süsteemist teen Toweri uues artiklis, mida hakkan tasapisi kirjutama.

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #966
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Mis praegu level 3-e see kordaja on?

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #967
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Algselt postitas -andres-
                Mis praegu level 3-e see kordaja on?
                See sõltub palju mängid ka, mitte ainult levelist nagu olen aru saanud. Jään täpse kordaja vastuse veel võlgu aga 16x kanti tundub olevat, täpsustan seda kindlasti.

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #968
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Okei. Hetkel veel level2 ja kordaja näitab 28x. See on ikka puhas röövimine, 16x kõlaks juba huvitavamalt, kui mingid lisaboonused veel muude asjade näol ilmuksid.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #969
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Algselt postitas -andres-
                    Okei. Hetkel veel level2 ja kordaja näitab 28x. See on ikka puhas röövimine, 16x kõlaks juba huvitavamalt, kui mingid lisaboonused veel muude asjade näol ilmuksid.
                    Üldjuhul on uus Ongame ja Toweri eesmärks läbi nähtav, hoida paremaid regulare, kes rohkem mängivad ja väiksematele grinderitele ja igasugustele lõbu pärast mängijatele korraldada massiliselt freerolle, üritusi, anda ka boonuseid aga mitte nii hea ratega ehk väiksematele tõmmatakse head boonuse rated maha aga antakse võimalused võita raha freerollide, ürituste kaudu.

                    Tegelikult, kui on head freerollid, promod, siis väikese grinderi boonused võivad isegi kujuneda suuremaks, kui hittida turniiril näiteks.

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #970
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Täitke siis seal olev survey ära. Aga eriti imelik ankeet on.

                      Comment

                      • levis
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1557

                        #971
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Algselt postitas masterpupept
                        Täitke siis seal olev survey ära. Aga eriti imelik ankeet on.
                        Ma täitsin ja tõesti imelik värk, mis seal seost punktiralliga?
                        Selline tunne jäi nagu otsiks kaaslast :)

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #972
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Algselt postitas levis
                          Ma täitsin ja tõesti imelik värk, mis seal seost punktiralliga?
                          Selline tunne jäi nagu otsiks kaaslast :)
                          Irw, see oli tõesti kummaline küsitlus ja eriti teemasse nagu ei lähe, müstika ikka.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #973
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Meeldetuletus läbi foorumi liitunud Toweri mängijatele

                            Täna on Toweris, 100$ freeroll. Turniiri leiate turniiride lobbyst, nimega Gripsed freeroll tournament, algusega kell 21:00 kohaliku aja järgi.


                            Turniir on Lobbys olemas ja juba avatud registeerimisele. Tänase turniiri parooli panen avalikult üles ja loodan, et mängivad seal ikka ainult läbi PokkeriProd.com linkide liitunud mängijad.


                            Parool MONEY431


                            Edu turniiril,

                            Tigrano

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #974
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Algselt postitas TIGRANO
                              Meeldetuletus läbi foorumi liitunud Toweri mängijatele

                              Täna on Toweris, 100$ freeroll. Turniiri leiate turniiride lobbyst, nimega Gripsed freeroll tournament, algusega kell 21:00 kohaliku aja järgi.


                              Turniir on Lobbys olemas ja juba avatud registeerimisele. Tänase turniiri parooli panen avalikult üles ja loodan, et mängivad seal ikka ainult läbi PokkeriProd.com linkide liitunud mängijad.


                              Parool MONEY431




                              Edu turniiril,

                              Tigrano

                              aga mis siis, kui astuksin ka sealt läbi ;D ?

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #975
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                eluaegne downswing

                                Comment

                                Working...