Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast
Boonus dealer paistab, et on endiselt olemas, reload boonused saadeti jälle kõigile lisaks.
Muidugi pointshop on tõesti ära muudetud, turniire ei saa osta enam punktide eest nagu näha. Nüüd saab punktid rahaks mängida, mis on väga kummaline pakkumine, kui reload on koguaeg 8x võtta. Pakkumine on aga ülemõistuse kehv, level 3 saab pontshopist 600 punkti eest 25$, kui reload boonuse vabastamisel saaks 600 punkti eest 75$, ma ei saa praegu hästi aru, milleks selline jama on välja mõeldud.
PS. sellist jama on raske kommenteerida.
Uurin veel.
Algselt postitas Aristotep
Muidugi pointshop on tõesti ära muudetud, turniire ei saa osta enam punktide eest nagu näha. Nüüd saab punktid rahaks mängida, mis on väga kummaline pakkumine, kui reload on koguaeg 8x võtta. Pakkumine on aga ülemõistuse kehv, level 3 saab pontshopist 600 punkti eest 25$, kui reload boonuse vabastamisel saaks 600 punkti eest 75$, ma ei saa praegu hästi aru, milleks selline jama on välja mõeldud.
PS. sellist jama on raske kommenteerida.
Uurin veel.
Comment