Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #871
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Algselt postitas Aristotep
    Bonusdealer on endiselt olemas. Praegu vist mingi kampaania käimas, et ilma reloadita uut boonust pakutakse. Mul mõlemad variandid saadaval hetkel.
    Boonus dealer paistab, et on endiselt olemas, reload boonused saadeti jälle kõigile lisaks.

    Muidugi pointshop on tõesti ära muudetud, turniire ei saa osta enam punktide eest nagu näha. Nüüd saab punktid rahaks mängida, mis on väga kummaline pakkumine, kui reload on koguaeg 8x võtta. Pakkumine on aga ülemõistuse kehv, level 3 saab pontshopist 600 punkti eest 25$, kui reload boonuse vabastamisel saaks 600 punkti eest 75$, ma ei saa praegu hästi aru, milleks selline jama on välja mõeldud.

    PS. sellist jama on raske kommenteerida.

    Uurin veel.

    Comment

    • Aristotep
      Grinder
      • Oct 2008
      • 605

      #872
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Täitsa jama... lvl 1 saab uue süsteemi järgi poest 43 punkti eest 1 dollari. Viiekordne vahe võrreldes varasemaga. :(

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #873
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Pasitab, et Ongame on ära keelanud 8x boonused, mis on tohutu tagasilöök, kogu võrgustikule minuarvates. See tähendab seda, et boonus dealer ega reload boonuseid ei pruugi enam tulla. Elame näeme, praegu pakuti kõigile reload pakkumine, ehk just sellepärast, et see oli viimane võimalus.

        Loodan, et asi võtab ikkagi mõistliku suuna ja kõik läheb edasi vanaviisi.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #874
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Seda jama on rakse kommenteerida, mis üleöö sündis, lähen magama ära >:(

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #875
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Sain sellise kirja nüüd.

            ---

            For the first time ever, you can exchange your points for cash and earn up to 40% Valueback as you advance through the Players Club Levels. Enjoy level specific promotions and rewards that will keep your bankroll bulging!

            We've changed our levels a little to add even more rewards for our longer serving players, in the form of annual programmes. The longer you play, the more you are rewarded. That's the way it should be, isn't it?

            ---

            Seega tähendab, et ligi 55% rackeback on igaveseks kadunud ja siis kõrgemal mängijatel on võimalik kuni 40% rackeback???


            Haige..



            See olek sikka eriti s*tt valik toweri poolt.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #876
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Algselt postitas masterpupept
              Sain sellise kirja nüüd.

              ---

              For the first time ever, you can exchange your points for cash and earn up to 40% Valueback as you advance through the Players Club Levels. Enjoy level specific promotions and rewards that will keep your bankroll bulging!

              We've changed our levels a little to add even more rewards for our longer serving players, in the form of annual programmes. The longer you play, the more you are rewarded. That's the way it should be, isn't it?

              ---

              Seega tähendab, et ligi 55% rackeback on igaveseks kadunud ja siis kõrgemal mängijatel on võimalik kuni 40% rackeback???

              See olek sikka eriti s*tt valik toweri poolt.
              Nii ta on praeguse seisuga, 40% saaksid ainutl VIP leveli mängijad.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #877
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Homme saan täpsemalt teada, kui suur on kahju igale levelile, mida annavad point race juurde ja freerollid.

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #878
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Jama värk suhteliselt. Äkiline ka, ehk saab nii tugevat vastukaja, et leebub veits.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #879
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Algselt postitas -andres-
                    Jama värk suhteliselt. Äkiline ka, ehk saab nii tugevat vastukaja, et leebub veits.
                    Elame näeme, mul on valikus veel üks reaload ja bonusdealeri boonused, üle 2,5k $ boonuseid, hooran need ära kuni järgmise kuu lõpuni, siis saab näha, kui kasulikud on Toweri pakkumised.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #880
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Need ongame bossud võiks p**ku panna, tra nii närvi ajavad oma üleöö muudatustega ning softi korda ei teha. Fucking lohvid raisk.

                      Aa ja selline küsimus, et kui mitu inimest oleks huvitatud suurest samplest dataminetud kätest? Mul on miski 100-150k käsi (nädala-kahe vanused käed) 10NL-1000NL full ringist, enamus on 100NL-400NL. Kui huvi on suur ja keegi oskab pakkuda välja hea variandi, et kuidas ma saaks kõige paremini käsi jagada nii, et ainult tõesti selle foorumi kasutajaid saaksid neid käsi kasutada, siis lisan nad siia ülesse.

                      Comment

                      • Marek K.
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1477

                        #881
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        mingu perse raisk, niigi viimane nädal totaalne tilt. nüüd sellised tilt-uudised ka veel, fuck you.. tõmban kohe nahui sealt kui boonused läbi mängitud.

                        Comment

                        • Marek K.
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1477

                          #882
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          olgem ausad, grinderite ja boonushoorade elu on suht perses. praktiliselt, miski 3 networki/saiti ongi kus on korralikult rahvast ja laudade valikut.. need on fulltilt, stars ja ongame.. ülejäänud networkides naljalt mingit 10 laua grindi ei tee, sest pole nii palju laudugi võtta 1-st limiidist. TILTI ajab rsk, koogipokkerit peaks varsti proovima.. seal tundub ka aktiivsust olevat ja peaks miski rakeback ka olema, on keegi proovinud?

                          Comment

                          • CTXrix
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 689

                            #883
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Mul on isegi boonusdiileri nupp kadunud... Sitt lugu küll. Aga noh, oligi liiga hea, et tõsi olla ;D

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #884
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Positiivne vast kogu asja juures on see, et need boonushooradest shortstackerid kaovad ära, aga samas ka kõik muud boonuste sõbrad ja seega oleks huvitav teada, palju neil paari kuu pärast mängijaid alles jäänud on. Soft ka ülip*** seega kahtlen, et seal varst suurt elu enam on.

                              Comment

                              • CTXrix
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 689

                                #885
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Algselt postitas ranka
                                Need ongame bossud võiks p**ku panna, tra nii närvi ajavad oma üleöö muudatustega ning softi korda ei teha. Fucking lohvid raisk.

                                Aa ja selline küsimus, et kui mitu inimest oleks huvitatud suurest samplest dataminetud kätest? Mul on miski 100-150k käsi (nädala-kahe vanused käed) 10NL-1000NL full ringist, enamus on 100NL-400NL. Kui huvi on suur ja keegi oskab pakkuda välja hea variandi, et kuidas ma saaks kõige paremini käsi jagada nii, et ainult tõesti selle foorumi kasutajaid saaksid neid käsi kasutada, siis lisan nad siia ülesse.
                                Plaanisid mingi hetk Towerisse pelama tulla?

                                Comment

                                Working...