Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marek K.
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1477

    #841
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Tra, mis kammajaa seal toimub terve nädalavahetus lauad ülitightid

    Comment

    • zyxxx
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 453

      #842
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Algselt postitas rankapoeg
      Tra, mis kammajaa seal toimub terve nädalavahetus lauad ülitightid
      Tõesti väga kuivad lauad on sel nädalavahetusel Toweris. Olen mitu sessi päris ära jätnud, kuna kõikides laudades keskmine vpip 15 lähedale.

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #843
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Where are my little fishes? :-\

        Comment

        • CTXrix
          Grinder
          • Oct 2008
          • 689

          #844
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Heh, 5-handedis on donkfest nagu alati 8)

          Comment

          • marguzz22
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1458

            #845
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            5handed ongi donkfest AGA variatsioon on metsik kes suudab seda kannatada, palun väga, ise 5max kütan NL10 rolli ülesse, täna sain esimese boonuse ka.

            Comment

            • CTXrix
              Grinder
              • Oct 2008
              • 689

              #846
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Algselt postitas marguzz22
              5handed ongi donkfest AGA variatsioon on metsik kes suudab seda kannatada, palun väga, ise 5max kütan NL10 rolli ülesse, täna sain esimese boonuse ka.
              Variatsioon jah...kui sellele lisanduvad veel enda lollused ka, siis on *******. Tegin just 1,5k käelise sessi, 1,4k käega grindisin ilusti 4BI üles ja ülejäänud saja käega 6BI alla :o

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #847
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Algselt postitas LuuK
                Vabandan, et üle küsin, aga kas ma sain õigesti aru, et Toweris saad ise valida kas su raha hoitakse eurodes või dollarites?
                Mis moneybookersisse puutub, siis see asi lükkub jälle edasi, kuna mul Swedpangas vana Hoiupanga arve ja lugesin teisest teemast, et seda ei tunnistata. Tuleb minna ja uus teha siis. Moneybookersi kohta loetud teemad on suht ära hirmutanud, tahaks esimese korraga kohe asja ilusti toimima saada.
                Toweri käib arveldamine ikka ainult dollarites.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #848
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Algselt postitas rankapoeg
                  Tra, mis kammajaa seal toimub terve nädalavahetus lauad ülitightid
                  Väga huvitav, olen väga kaua juba Toweris mänginud ja ei kunagi näinud, et lauad oleks väga tightid, eriti veel nädalavahetusel.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #849
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Algselt postitas kalkaan
                    Tekkis selline huvitav küsimus punktide koha pealt. Olen nüüd paar päeva seal DON turbo turniire klõbistanud ning punkte on arvel rohkem, kui rake't maksnud olen. Eile tekkis kuidagi 160 punni lisaks (samas boonust need ei vabasta), tänaseks aga veel ilma ühegi mänguta 7 punni juurde tekkinud. Pole seal toas varem mänginud ning player points this month kattub minu tehtud mängudega. Kui neid punne millegi eest ekstra visatakse, siis on level kõrgemale liikumine tiba lihtsam. On siis seal mingi ekstra punktide saamise võimalus?

                    Veidi omapärane on ka järgmisele levelile pääsemine. Valisin esimeseks boonuseks 500 going places boonuse, millega saab ka level 2-le. Selleks vaja 4000 punkti 30 päevaga teenida. Samas on tingimustes level 2-le pääsemiseks vaja kalendrikuu jooksul vähemalt 1600 punkti teenida. Seega saan ma level 2-le enne, kui boonuse vabastatud saan ning kui 4000 punkti täis ei saa, jääb ainult osa boonusest vabastamata. Või olen millestki valesti aru saanud?
                    Väga huvitav, sest ühtegi punkti ei anta niisamma, eriti veel 160 punkti, sest selline summa punkte saadakse, kui paar tundi nl100 9 lauas mängida.

                    Kui boonuse vabastamist jälgite väga tihedalt, siis neid punkte ei uuendata iga punkti vabastamise järgi vaid mingi x aja tagant.

                    Level 2 osas jään vastuse võlgu, sest first deposiit boonuseid uuendati ja äkki on leveli andmise nõuded muutunud. Ennem aga ei antud kindlasti mingit levelit ennem kui olid täitnud first deposiit boonuse nõude ehk antud juhul oleks see 4000 punkti aga seda kindlasti täpsustan.

                    Comment

                    • kalkaan
                      Jube Noob
                      • Oct 2008
                      • 187

                      #850
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Heh, nende punktide koha pealt. Tuleb välja, et mingeid ekstra punkte ikka ei visata. Kala oli selles, et Total player points balance uueneb kiiremini kui Player points this month. Sharkscope's oli samuti turniiride arv tunduvalt väiksem, kui tegelikult olin mänginud ning kattus väiksema punktisummaga :D. HEM aga veel paraku Ongame turniire korralikult välja ei loe ning sealt ei saanud asja kontrollida.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #851
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Algselt postitas kalkaan
                        Heh, nende punktide koha pealt. Tuleb välja, et mingeid ekstra punkte ikka ei visata. Kala oli selles, et Total player points balance uueneb kiiremini kui Player points this month. Sharkscope's oli samuti turniiride arv tunduvalt väiksem, kui tegelikult olin mänginud ning kattus väiksema punktisummaga :D. HEM aga veel paraku Ongame turniire korralikult välja ei loe ning sealt ei saanud asja kontrollida.
                        Ongame handgrabberiga toimib HEMi HUD turniiride ajal hästi.

                        Comment

                        • kalkaan
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 187

                          #852
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Algselt postitas Tigrano
                          Ongame handgrabberiga toimib HEMi HUD turniiride ajal hästi.
                          Pole seda handgrabberit kasutanud. HEM seda juba tükk enam ei vaja ning HUD-iga ainult üks kord probleem tekkinud. 7 laual mängides, millegipärast ühte lauda ära ei tundnud, isegi Table finderist polnud abi. Ei kujuta ette, milles probleem oli.
                          HEM 1.08 beta versioonis on turniiri osa juba kõvasti täiendatud. Mõnusaid vidinaid on asjale külge poogitud ning asi läheb aina paremaks ;D. Kahjuks Ongame turniiride tulemuste statistikat see veel välja ei loe, seda pidasnigi silmas ennist.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #853
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Algselt postitas kalkaan
                            Pole seda handgrabberit kasutanud. HEM seda juba tükk enam ei vaja ning HUD-iga ainult üks kord probleem tekkinud. 7 laual mängides, millegipärast ühte lauda ära ei tundnud, isegi Table finderist polnud abi. Ei kujuta ette, milles probleem oli.
                            HEM 1.08 beta versioonis on turniiri osa juba kõvasti täiendatud. Mõnusaid vidinaid on asjale külge poogitud ning asi läheb aina paremaks ;D. Kahjuks Ongame turniiride tulemuste statistikat see veel välja ei loe, seda pidasnigi silmas ennist.
                            Ma turniire polegi peaaegu mänginud ning samuti ei ole 1.08 HEMi veel peale pannud, kõik areneb ikka üle öö.

                            Comment

                            • kalkaan
                              Jube Noob
                              • Oct 2008
                              • 187

                              #854
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Algselt postitas Tigrano
                              Ma turniire polegi peaaegu mänginud ning samuti ei ole 1.08 HEMi veel peale pannud, kõik areneb ikka üle öö.
                              Sain lihtsalt turniiri update varem enda käpa alla, kui muidu asi laialt kasutada anti. Viimane variant jah ainult paar päeva väljas olnud. HEM-i HUD pole aga juba ammu ongame's handgrabberi vajanud.

                              Comment

                              • levis
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1557

                                #855
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Algselt postitas kalkaan
                                Sain lihtsalt turniiri update varem enda käpa alla, kui muidu asi laialt kasutada anti. Viimane variant jah ainult paar päeva väljas olnud. HEM-i HUD pole aga juba ammu ongame's handgrabberi vajanud.
                                Kas sa kasutad DON STT'de mängimisel HEM HUD-i?
                                Vaatasin sharkist, et sul oli seal 8 mängu miinust ja siis kohe 9 mängu järjest rahadesse :)

                                Comment

                                Working...