Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #706
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    support võiks ikkagi 24 tundi lahti olla ja olen päris kindel, et tänu sellele on nad kaotanud päris mõnegi kliendi.

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #707
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Ma ei ole siiani neilt vastust saanud. Eks proovin ühe kirja veel saata kui siis ei tule vastust tuleb mõni muu koht valida.

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #708
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Algselt postitas rohelinekonn
        Ma ei ole siiani neilt vastust saanud. Eks proovin ühe kirja veel saata kui siis ei tule vastust tuleb mõni muu koht valida.
        Vaata igaks juhuks SPAMi kausta, sest mingid mootorid tõstavad kõik nende kirjad sinna. Olen ise seetõttu samamoodi mitu päeva vastust oodanud.

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #709
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Algselt postitas taipupole
          Vaata igaks juhuks SPAMi kausta, sest mingid mootorid tõstavad kõik nende kirjad sinna. Olen ise seetõttu samamoodi mitu päeva vastust oodanud.
          Kontrollisin seda kah juba aga ei miskit. Paistab et nad on omale võtnud pikema puhkuse aasta algul :P

          Comment

          • virx747
            Grinder
            • Nov 2008
            • 751

            #710
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Algselt postitas rohelinekonn
            Kontrollisin seda kah juba aga ei miskit. Paistab et nad on omale võtnud pikema puhkuse aasta algul :P
            Sain üleeile 1. jaanuari puhul risti Royalile pihta, saatsin siis käe High Hand konkursile, ootan maili ja oma 50 taala siiamaani. Keegi pole ühendust võtnud :(

            Muuseas, kas kellegil on olnud Toweris selline probleem, et lobby aknas näiteks Cashieri nupule vajutades ei avane pop up brauseri aken? Kõige nõmedam on see, et turniiri mängides ei saa vaadata Tournament info lehekülge. Proovisin, lubasin Internet Exploreris Pop upid, kuigi see ei tohiks lugeda, aga ei midagi..

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #711
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Kui cashieri vajutad ja blank lehe viskab, siis klõpsuta refreshi korra ja peaks ette lööma.

              Comment

              • virx747
                Grinder
                • Nov 2008
                • 751

                #712
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Algselt postitas -andres-
                Kui cashieri vajutad ja blank lehe viskab, siis klõpsuta refreshi korra ja peaks ette lööma.
                Mure on selles, et vajutades ei tule üldse aken lahti. Lühidalt: vajutan, aga mitte midagi ei toimu.

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #713
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Ahsoo. Mul see probleem, mis kirjeldasin, et pean refreshima, aga tabi või akna viskab mul ilusti ette õnneks :/.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #714
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Algselt postitas rohelinekonn
                    Kontrollisin seda kah juba aga ei miskit. Paistab et nad on omale võtnud pikema puhkuse aasta algul :P
                    Väga kahtlane, mingi vastuse saab alati, et kas asjaga tegeletakse või midagi sellist, äkki tegu on mingi aastavahetuse pühade vabade päevadega aga no support peaks alati käe jala juures olema ja ei mingit puhkamist.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #715
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Algselt postitas virx747
                      Mure on selles, et vajutades ei tule üldse aken lahti. Lühidalt: vajutan, aga mitte midagi ei toimu.
                      Selle vastu aitab alati refresh ja probleem on lahendatud.

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #716
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Algselt postitas Tigrano
                        Selle vastu aitab alati refresh ja probleem on lahendatud.
                        Seda pakkusin minagi, aga ta ütles, et tal ei tule pop-upi/uut tabi lahti. Ehk siis pole midagi, mida refreshida :D.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #717
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Algselt postitas -andres-
                          Seda pakkusin minagi, aga ta ütles, et tal ei tule pop-upi/uut tabi lahti. Ehk siis pole midagi, mida refreshida :D.
                          Oih, siis ei teagi ju mingi filter jälle peal, mis ei lase aknaid avada.

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #718
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Miskit freerolli pole tulekul kunagi? Miskid jutud olid et jäi ära siin mitu korda.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #719
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Algselt postitas Oliverk
                              Miskit freerolli pole tulekul kunagi? Miskid jutud olid et jäi ära siin mitu korda.
                              Jah, kahjuks on olnud probleeme nende turniiridega aga loodan, et saab asjad korda ja freerollid toimuvad üsna pea.

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #720
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Ei tea, mis seisus te olete, aga igaks juhuks postitan selle edasi, lambist leidsin 2+2-st. Tundub et saab 100% kätest kätte.

                                so i am now the happiest man on earth because i just 6-8 tabled ongame and got 100% import rate in HEM, 0 lag, and fast updates

                                all thanks to ramdisk. props go to the author of this program who had the info in the FAQ on his site.

                                Here's how to set it up:

                                1. go to http://www.box.net/shared/htpmm1zm8e, download the zip, extract
                                2. run ramdisk.exe, click "install", you'll probs need to reboot
                                3. run ramdisk.exe again, set up a ramdrive - 32mb should be fine because HEM will archive your database and it never grows > 4mb, leave the drive letter to R: if you aren't using that drive, click okay.
                                4. Now you should have an r: on your computer that's your ramdisk. A ramdisk acts like a normal file system but access is superfast because it's stored in ram. Note that anything you put here is lost when you reboot.

                                5. make sure hem and ongame isn't running
                                6. go to C:\program files\[ongame site]\Resources\Databases
                                7. is there a userxxxxx.db file there? go to step 9.
                                8. there's no db file because HEM has archived it. Run your ongame skin, play a hand or two of play money. That will create the database file. shut down ongame.
                                9. Move that db file to the root of your ramdrive r:
                                10. Load up ongame, go to statistics > advanced > select statistics file, and browse to the file you moved to r:
                                11: load up HEM, configure the autoimport folders and select the database on r:, you can remove the old directory
                                12: enjoy 100% ongame imports

                                remember to import from HEM whenever playing, because if you reboot and haven't imported hands then they'll be lost because your ramdrive will be emptied on reboot


                                One minor bug for the HEM developers - when autoimport is running and importing from ongame, changing various hud settings freezes the HEM program for like 5 seconds (this occurred before i made the ramdisk changes, so it's not related). For example, change some settings in hud player prefences like HUD opacity, background color, etc.

                                Comment

                                Working...