Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #631
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Midagi kukkus mulle ka, loodan, et midagi asjalikku ikka. Ehk kompenseerib seda, et AA 2x ei suutnud maha just panna

    Comment

    • Metsapull

      #632
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Algselt postitas Timpz
      Kõik peale minu ja antxi võitsid eestlastest eks?
      Ma küll ei tea, et ma midagi võitnud oleks.

      Comment

      • Marek K.
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1477

        #633
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        MA NII TILTIS ROFL, PALLID KADUSID ÄRA JUST TÄNU SELLELE, ET ENAM EI SUITSETA KENTI VAID LM-i. AODFJAS M

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #634
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Tundub, et jama natuke, sest juba lõppes ära ja väga vähesed said midagi. Pühade ajal tuleb kõigile midagi anda, loodan vähemalt, et need, kes võidsid saavad midagi suurt :o

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #635
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            10$ on siis boonuseks. Nii, et kõik teised ärge taga nutke, polnud midagi erilist.

            Comment

            • Aristotep
              Grinder
              • Oct 2008
              • 605

              #636
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              10 doltsi jah. Selle 2 tunni jooksul suudan ma lauas ka rohkem võita :D

              Ootasin midagi enamat ausalt öeldes.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #637
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Algselt postitas -andres-
                10$ on siis boonuseks. Nii, et kõik teised ärge taga nutke, polnud midagi erilist.
                Irw, see ju naeruväärne, uskumatu.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #638
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  LoL, kanti 50$ irw, irw, oh jah, lootsin rohkemat ;D

                  Comment

                  • virx747
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 751

                    #639
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Mulle kukkus ka siis 10 doltsi jõuluvana soki seest. Umbes ajal sain just samaväärse bad beadi, nii et tasa.

                    Comment

                    • Timpz
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2029

                      #640
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      tondikari see staff ikka , VÄGEV TOWER HOURS TULEB, mingi üksikud saavad 50, mõned 10 ja gg

                      Comment

                      • CTXrix
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 689

                        #641
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Millegipärast arvasingi, et pole mõtet mängida ja õhtusööki p-sse keerata :D

                        Comment

                        • Tarq666
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 814

                          #642
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Sai ka siis 1,5h raisatud selle 10doltsi ootamise peale, vähemalt tuli väike pluss väiksele downswingile:)

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #643
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Üks avastus jälle. Tegin sessi ja sain ühe suure võidu JJga, aga seda HEMi graafik ei näitand ning kätt ka ei olnud. Vaatasin Toweri session statistic alt ja seda ei olnud seal ka. Ühesõnaga peaks probleem olema Toweris. Mäletan, et kohe peale seda võitu tõmbas vastane minema. Kas see võib ka olla põhjus miks Tower seda kätt ei salvestanud?

                            Siit tekib ka kohe küsimus, et kui Tower seda kätt stati alla ei salvestanud, siis kas ma üldse sain selle võidu. ???

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #644
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Algselt postitas BuildUp
                              Üks avastus jälle. Tegin sessi ja sain ühe suure võidu JJga, aga seda HEMi graafik ei näitand ning kätt ka ei olnud. Vaatasin Toweri session statistic alt ja seda ei olnud seal ka. Ühesõnaga peaks probleem olema Toweris. Mäletan, et kohe peale seda võitu tõmbas vastane minema. Kas see võib ka olla põhjus miks Tower seda kätt ei salvestanud?

                              Siit tekib ka kohe küsimus, et kui Tower seda kätt stati alla ei salvestanud, siis kas ma üldse sain selle võidu. ???
                              See, et vastane ära läks ja kätt ei salvestanud on huvitav tähelepanek aga isiklikult arvan, et ei ole mõtet pead vaevata selle probleemiga, sest midagi teha ei saa ennem, kui Ongame ise ükskord softi arenguga niikaugele jõuab, et käed enam ära ei kao.

                              Ning raha kindlasti ära ei kao, sellepärast ära muretse

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #645
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Liitusin ka siis Toweriga, võtsin 75dollarilise paketti. Esmp. hakkan siis mängima.

                                Ma pean rohkem silmi lahti tegema foorumis. Tigrano suure esimese lehe täis kirjutanud ja vaeva näinud kõige vajalikuga aga ma lihtsalt ei näe.
                                Ei kasutanud seda linki ega midagi, väga loll mina.

                                Comment

                                Working...