Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast
Ei ole kunagi kasutanud live supporti. Olen alati saanud vastused Lobbyst Tower Staffi käest, kes suht tihti on Lobbys chattimas. Suurtemate probleemide korral, kindlasti e-mail supporti.
Ei ole kunagi kasutanud live supporti. Olen alati saanud vastused Lobbyst Tower Staffi käest, kes suht tihti on Lobbys chattimas. Suurtemate probleemide korral, kindlasti e-mail supporti.
A 
3
Comment