Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast
Kui maheaatomi jutt on tõsi (ei viitsinud arvudesse süveneda), siis too post on vist aasta 2008 parim mitte-pokkeriteemaline post, mis mina olen lugenud ja minu jaoks ühtlasi ka kõige suurem mitte-pokkeri level :)
Väga hea ja endal just oli plaanis lähitulevikus korter üürida ja edasi juba osta. Arvan, et sain natuke targemaks.
Kui maheaatomi jutt on tõsi (ei viitsinud arvudesse süveneda), siis too post on vist aasta 2008 parim mitte-pokkeriteemaline post, mis mina olen lugenud ja minu jaoks ühtlasi ka kõige suurem mitte-pokkeri level :)
Väga hea ja endal just oli plaanis lähitulevikus korter üürida ja edasi juba osta. Arvan, et sain natuke targemaks.
Comment