Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #331
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Uurisin ja vaatasin, et pealehel ikka ilusti Nettelleri logo ilutseb, seega ehk oli mingi kerge arusaamatus vaid :/?

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #332
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Algselt postitas -andres-
      Uurisin ja vaatasin, et pealehel ikka ilusti Nettelleri logo ilutseb, seega ehk oli mingi kerge arusaamatus vaid :/?
      Äkki on tegu momendil mingi Netelleri uuendusega, sest neid tehakse üsna tihti. Ja selles ajavahemikus tavaliselt Neteller ei toimi.

      Comment

      • saast
        Räme Fish
        • Oct 2008
        • 22

        #333
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        sain supordilt sellise vastuse:

        Thank you for contacting Tower Gaming Support. We have been informed by the network that Neteller no longer supports Gaming transactions from Estonia, and so this method is no longer available to be used by Estonians on this network. Rest assured there are other methods available for you to use, like Click2pay, clickandBuy, Webmoney and Moneybookers. All of these methods are a good way to deposit funds on to the site, only ClickandBuy is not available for cash outs.

        Comment

        • Timpz
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2029

          #334
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          tehke MB kaudu, sitaks lihtne

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #335
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            kas tasub nende boonuste pärast starsist ära tulla ?
            endale ongame soft eriti ei meeldi ja vaevalt seal 9 tablemisega toime tuleks ja kui tuleks siis 15p per hour NL 10-s tundub väga vähe selle 200 boonusega läheks vaja siis miskit 2h päveas mängimist mis ise ei tea kas kokku tuleks

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #336
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Algselt postitas kivisaba
              kas tasub nende boonuste pärast starsist ära tulla ?
              endale ongame soft eriti ei meeldi ja vaevalt seal 9 tablemisega toime tuleks ja kui tuleks siis 15p per hour NL 10-s tundub väga vähe selle 200 boonusega läheks vaja siis miskit 2h päveas mängimist mis ise ei tea kas kokku tuleks
              Võime täpsemalt arvutada, palju Sul boonust tuleb, kui nii ja nii palju mängid. Sõltub, millised huvid on igasugune lisaraha on tegelikult alguses väga oluline, bankroll kasvab kõvasti kiiremini.

              15 punkti jah võid arvestada keskeltläbi tuleb punkte tunnis. Samas kuu lõpus extra 100$ pole ju paha

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #337
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Freerollid annavad väga hea boosit bankrollile juurde. Tasub mängida. Päevas toimub vist iga tunni tagant freeroll ja enamus rahvast seal away ning raha lahtisaamiseks peab küll punkte koguma aga boosti annab korraliku

                Comment

                • Keiss
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1592

                  #338
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Mingid 10$ freerollid?

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #339
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Jah seal on 15 ja 10$ freerollid

                    Comment

                    • Timpz
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2029

                      #340
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      mul juba päris palju dollareid sealt saadud clearimiseks st on vaja algne boonus ära pelada sis saan neid lahti mängima hakata

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #341
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Algselt postitas Timpz
                        mul juba päris palju dollareid sealt saadud clearimiseks st on vaja algne boonus ära pelada sis saan neid lahti mängima hakata
                        Väga hea haarake igast võimalusest kinni, sest kunagi ei tea, kus võib neid $ vaja minna ;D

                        Comment

                        • Marek K.
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1477

                          #342
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Njaa, tegelt on jama, et toweris eestlastele nii vähe depoka võimalusi. Nüüd neteller lendas ka alt ära. Ainuke laialdasem variant on mb, aga mb on ikka niivõrd tubli, paljudel probleeme sellega ikka. Näiteks mul pandi endal ca pool aastat tagasi mb kinni. Mingi 2 nädalat tagasi helistasin neile ja täpset vastust ei saanudki milles probleem ,aga igatahes tehti account lahti ja pidin verifiying protsessi uuesti läbima. Ok tegin seda, saatsin dokid ja tellisin address verifyingu kirja.. kuid oh imet, saatsin dokumendid 2ra ja paari p2eva p2rast sain vastuseks sama kirja. Et teie konto on suletud ja see jääbki nii ja antud teema ei kuulu edaspidi arutlemisele. Address verifying kirja sain küll postiga veel kätte mingi nädal hiljem, aga mis sest enam kasu.

                          Endal ainuke võimalus on deposiitimiseks click2pay ja seda ka tänu krediitkaardi olemasolule, kuigi fee on seal üsnagi kirves.

                          Aga muidu üldiselt toweris mulle täitsa meeldima hakanud.. btw meeldetuletuseks:

                          Täna õhtul siis jällegi Tower Hours promotion neil kavas! Oli vist 21:00 kesk-euroopa aja järgi. Kui ma ei eksi peaks see meie kella järgi 23:00 olema?

                          Comment

                          • Maheaatom
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 958

                            #343
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Algselt postitas rankapoeg
                            Njaa, tegelt on jama, et toweris eestlastele nii vähe depoka võimalusi. Nüüd neteller lendas ka alt ära. Ainuke laialdasem variant on mb, aga mb on ikka niivõrd tubli, paljudel probleeme sellega ikka. Näiteks mul pandi endal ca pool aastat tagasi mb kinni. Mingi 2 nädalat tagasi helistasin neile ja täpset vastust ei saanudki milles probleem ,aga igatahes tehti account lahti ja pidin verifiying protsessi uuesti läbima. Ok tegin seda, saatsin dokid ja tellisin address verifyingu kirja.. kuid oh imet, saatsin dokumendid 2ra ja paari p2eva p2rast sain vastuseks sama kirja. Et teie konto on suletud ja see jääbki nii ja antud teema ei kuulu edaspidi arutlemisele. Address verifying kirja sain küll postiga veel kätte mingi nädal hiljem, aga mis sest enam kasu.

                            Endal ainuke võimalus on deposiitimiseks click2pay ja seda ka tänu krediitkaardi olemasolule, kuigi fee on seal üsnagi kirves.

                            Aga muidu üldiselt toweris mulle täitsa meeldima hakanud.. btw meeldetuletuseks:

                            Täna õhtul siis jällegi Tower Hours promotion neil kavas! Oli vist 21:00 kesk-euroopa aja järgi. Kui ma ei eksi peaks see meie kella järgi 23:00 olema?
                            Moneybookersit tuleb lihtsalt tüütada, tüütada ja veelkord tüütada (meilida, helistada), kuni nad asjad korda ajavad. See võib tunduda nõme aga sageli ei ole teisi variante. Olen nõus, et Neteller on osutunud väikeseks pettumuseks.

                            Comment

                            • zyxxx
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 453

                              #344
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Algselt postitas rankapoeg
                              Täna õhtul siis jällegi Tower Hours promotion neil kavas! Oli vist 21:00 kesk-euroopa aja järgi. Kui ma ei eksi peaks see meie kella järgi 23:00 olema?
                              CET (Central Europe Standard Time) on GMT+1, meie ajavöönd on GMT+2 st. et üks tund oleme CET-st ees.

                              Comment

                              • Marek K.
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1477

                                #345
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Aha on jah vb.. panin pange siis nagu alati..:P

                                Aga samas mulle tundub, et kasulikum ongi moneybookersist hoiduda, ok tüütada võib ja kui 2-3 korda nad seda pulli teinud, siis vb. saaks ikka l6puks asja korda ka, aga üldiselt kaob trust ära selliste asjade vastu.. et tegelikult pokerstarsis saab asju ajada läbi timi ja mujal ajab ka enamvähem krediitkaardiga asjad ära. Sest mine tea, millal moneybookersi omad jälle otsustavad hakata segast peksma ja eriti halb on see siis kui miski raha on seal arvel.

                                Comment

                                Working...