Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #271
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Algselt postitas Davy
    .
    2) Paljud käed jäävad siise importimata, ühel tablel HEM vahepeal üldse ei importinud( seetõttu ka HEM graafik 80 taala allpool kui peaks)
    Minu üks staketavatest kolis eile OnGame võrku ja peale päeva lõppu ta saadab mulle käed, et impordin oma databaasi. Kõik käed importis sisse ja kasum (tegelt kahjum:P) oli sendi pealt täpne ehk tõenäoliselt ükski käsi sisse importimata ei jäänud.

    Ehk aitab see, kui peale sessiooni käed teistkordselt manuaalselt importid?

    Comment

    • Marek K.
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1477

      #272
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Mul softi kohta selline küsimus: kas on kusagil võimalik sättida prefered seat nagu primas: segadusse ajab see, kui igas lauas istun erinevas nurgas!

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #273
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Algselt postitas rankapoeg
        Mul softi kohta selline küsimus: kas on kusagil võimalik sättida prefered seat nagu primas: segadusse ajab see, kui igas lauas istun erinevas nurgas!
        Minu teada ei ole. Või isegi oli aga toda (you know this word:P) pidi saama ainult läbi ussi....augu. Kui tiiger klapid avab ehk valgustab meid.

        Comment

        • Timpz
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2029

          #274
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Algselt postitas Davy
          oi tower tower tower...esimesed tunnikesed siis seal oldud....
          1) igakord kui suitsul käin on pooled lauad iseenesest kinni läinud ( palun õelge , et selle vastu aitab midagi)
          2) Paljud käed jäävad siise importimata, ühel tablel HEM vahepeal üldse ei importinud( seetõttu ka HEM graafik 80 taala allpool kui peaks)
          3) Irw iga biit on seal totaalne cooler, need mehed lasevad seal ikka mõnusalt gutshot gamblimist. Paljude vastu on TPNK NUTS.
          4) Vahepealaks ....kõigepealt doublisin ühe fishi full stackiks set vs set...reload.... ja siis fish 5 kätt hiljem bustos mind veel set vs set ;D

          Et seda HEM asja vist õigeks saada, pean vist suuri biite kustutama hakkama HEMist käsitsi...mi laiki it

          Häid mängijaid silmasin esmapilgul 6... ülejäänud nitid või loose

          Kõige nitim vend on Tartust
          Mul ka see probleem et mõned lauad lendavad kinni iseenesest, mitte tihti , kuid siiski juhtub.
          HEMiga sama probleem

          Comment

          • zyxxx
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 453

            #275
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Mul ka paaril korral laud salapäraselt kinni läinud. Isegi mingit errorit ei viska, lihtsalt haihtub.

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #276
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Mis see 15$ bonus freeroll mania on? Sain seal 5.5$ aga mis sellega teha või kuna ma selle kätte saan?

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #277
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Algselt postitas zyxxx
                Mul ka paaril korral laud salapäraselt kinni läinud. Isegi mingit errorit ei viska, lihtsalt haihtub.
                Üks põhjustest võib olla, et lähed kogemata multitabledes, x peale või leave nupu peale, siis softi ei küsi laua sulgemise kinnitust ja paneb laua automaatselt kinni, kui oled käe mängimise lõpetanud. Teine probleem võib olla, kui ressurssi on mingil põhjusel vähe, siis võib ka nii juhtuda.

                Comment

                • Marek K.
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1477

                  #278
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  tiiger, mis skeemidega ma prefered seati saan valida:P?

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #279
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Algselt postitas antnx
                    Mis see 15$ bonus freeroll mania on? Sain seal 5.5$ aga mis sellega teha või kuna ma selle kätte saan?
                    Mul jäi ta boonuste järjekorda ja kui 75$ boonuse ära teen, siis saan ka selle läbi mängida. Raha kättesaamiseks pean 24 punkti läbi mängima.

                    Comment

                    • Timpz
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2029

                      #280
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Algselt postitas masterpupept
                      Mul jäi ta boonuste järjekorda ja kui 75$ boonuse ära teen, siis saan ka selle läbi mängida. Raha kättesaamiseks pean 24 punkti läbi mängima.
                      mul sama, aga neid punkte pole vaja lahti mängida, need on olemas juba minu arust ju

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #281
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Algselt postitas rankapoeg
                        tiiger, mis skeemidega ma prefered seati saan valida:P?
                        Minuteada ei ole prefered seati asukohta võimalik lauas valida Toweris, kui just mõni uus update pole lähipäevil seda võimalust andnud

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #282
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Algselt postitas masterpupept
                          Mul jäi ta boonuste järjekorda ja kui 75$ boonuse ära teen, siis saan ka selle läbi mängida. Raha kättesaamiseks pean 24 punkti läbi mängima.
                          Jah kohe, kui praeguse boonuse ära oled mänginud, saad 24 punkti eest selle boonuse ära vabastada Niikaua on see boonus järjekorras ootel.

                          Comment

                          • Timpz
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2029

                            #283
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            aga mul ju näitab et on 22/22, see tähendab et vajalikud punktid on juba kogutud?

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #284
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Algselt postitas Timpz
                              aga mul ju näitab et on 22/22, see tähendab et vajalikud punktid on juba kogutud?
                              Ei see tähendab, et ei ole ühtegi punkti kogutud, kui on 0/22 siis boonus vabastatud.

                              Comment

                              • Timpz
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2029

                                #285
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                aa okey

                                Comment

                                Working...