Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #241
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Ma just lõpetasin seal. Laudu oli küll vähemalt 15-25.

    Comment

    • PokerDevil
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1177

      #242
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Pole softiga probleeme olnud veel, HU cash laudu on praegu isegi rohkem, kui tavaliselt.

      Comment

      • Realist
        Julm Donk
        • Oct 2008
        • 28

        #243
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Äkki oskab keegi aidata.
        Nimelt proovin HEMi Triali Toweris tööle saada. Valin kaustaks "C:\Program Files\TowerGaming". Kuid peale lauda istumist ja hemi tööle panemist ei juhtu midagi. Table Manager nagu leiaks laua üles aga kuvab ainult selle nime endas. Lauale ei teki midagi. Ning isegi minu kasutajat HEMi ei tuvasta. Vabandan, kui selgitus juba kirjas kuskil, kole raske on siiski tervet teemat läbi lappama hakata. Tegemist siis kõige uuema versiooniga, mis ametlikult kodulehelt saada on.
        Tänud.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #244
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Kas tower üldse käsi salvestab su arvutisse? Fulltildis tuli kõigepealt linnuke panna.

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #245
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Lõpuks sai kedagi siit foorumist lauas ka nähtud
            Jrgn hell sattus samasse lauda :D

            Comment

            • Realist
              Julm Donk
              • Oct 2008
              • 28

              #246
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Algselt postitas alaska
              Kas tower üldse käsi salvestab su arvutisse? Fulltildis tuli kõigepealt linnuke panna.
              Linnuke olemas, ei aita.
              EDIT: Sain korda

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #247
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Sirvisin küll esimesi lehti, kuid arvan, et ei ole hullu kui küsin, kiire ja konkreetne vastus saab vaid olla.
                Kui kolin Towerisse üle, alguses kohanedes ja värki, kui valin 75$ boonuse ja asi istub, ning clearin selle juba mingi 20 päevaga ära, kas siis kohe saab uue boonuse järgi võtta või ajan nüüd midagi täitsa sassi.

                Vabandan, kui see on juba mitmeid kordi läbi arutatud.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #248
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Tere kõigile,

                  Käisin maal puhkamas, ning nüüd veel haigeks jäänud >:(

                  Edaspidi, katsun kiiremini Teie küsimustele vastata. Vaatasin, et paljud foorumi liikmed ka teineteist aidanud 5+, tänud.

                  Edu laudades,

                  Tigrano

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #249
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Algselt postitas -andres-
                    Sirvisin küll esimesi lehti, kuid arvan, et ei ole hullu kui küsin, kiire ja konkreetne vastus saab vaid olla.
                    Kui kolin Towerisse üle, alguses kohanedes ja värki, kui valin 75$ boonuse ja asi istub, ning clearin selle juba mingi 20 päevaga ära, kas siis kohe saab uue boonuse järgi võtta või ajan nüüd midagi täitsa sassi.

                    Vabandan, kui see on juba mitmeid kordi läbi arutatud.
                    Tere -andres-

                    Kui oled 75$ boonuse vabastanud, siis üldjuhul teeb paari päeva jooksul Bonus Dealer uue reload pakkumise. Seega võid julgelt selle boonuse valida, sest boonused otsa ei lõpe

                    Kui on veel küsimusi, anna julgelt teada.

                    Parimat,

                    Tigrano

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #250
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Tänud kiire vastuse eest :). Täpselt seda teada soovisingi :).

                      Comment

                      • Timpz
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2029

                        #251
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Tere Tigrano

                        Oskad öelda kuidas ma need prize bonused kätte saan?

                        Bonus Name Amount Points Left Valid Thru Status
                        500% up to $75 $75 345.7 of 600 December 14, 2008 started
                        Prize Bonus $3.5 14 of 14 Not Applicable queued
                        Prize Bonus $2 8 of 8 Not Applicable queued
                        Prize Bonus $5.5 22 of 22 Not Applicable queued

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #252
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          Algselt postitas Timpz
                          Tere Tigrano

                          Oskad öelda kuidas ma need prize bonused kätte saan?

                          Bonus Name Amount Points Left Valid Thru Status
                          500% up to $75 $75 345.7 of 600 December 14, 2008 started
                          Prize Bonus $3.5 14 of 14 Not Applicable queued
                          Prize Bonus $2 8 of 8 Not Applicable queued
                          Prize Bonus $5.5 22 of 22 Not Applicable queued
                          Tere Timpz,

                          Need Prize Bonused on aegumatud ehk momendil on need Sul queued ehk oote järjekorras. Kui oled lõpetanud selle 75$ vabastamise, siis automaatselt saad järgmised boonused vabastada ehk need Prize Bonused antud momendil.

                          Not Applicable - tähendab Toweris aegumatud ;D

                          Edu Toweris,

                          Tigrano

                          Comment

                          • Timpz
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2029

                            #253
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            Ok thx :D

                            Comment

                            • PokerDevil
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1177

                              #254
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Algselt postitas Realist
                              Linnuke olemas, ei aita.
                              EDIT: Sain korda
                              Kuhu see linnuke teha? Handgrabber on osa käsi minul võtmata jätnud.

                              Comment

                              • Sven119
                                Räme Fish
                                • Oct 2008
                                • 2

                                #255
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Arvatavasti liigun ka triost towerisse ja seoses sellega tahtsin küsida kas su msni oleks võimalik saada Tigrano?

                                Comment

                                Working...