Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #106
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    Algselt postitas CTXrix
    Njah, eks ta ole kahe otsaga asi. Mul viskas ka esimese sessiooni ajal 2 korda lihtsalt softi kinni. Panin uuesti tööle, siis korra avas 4-st lauast 1-e ja teisel korral ei avanud 2-st kumbagi. >:( Aga jah, imeasju teevad need mängijad seal, niiet...mugavus vs kasumlikkus
    Tere CTXrix,

    Minul endal näiteks probleemi ei ole, et laudu kinni viskaks. Just proovisin HUDiga koos mängida 18 lauda ei ole mingi probleem, ei tekkinud mingeid probleeme. Esmatähtis on Toweris hea arvuti, siis väikesed nipid kuidas kiiremaks asja saada

    Parimat soovides,

    Tigrano

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #107
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Algselt postitas Davy
      Te ajate mind tilti juba oma Toweriga, olen juba 2 nädalat üritanud starsist raha sinna kuidagi transferida, aga no ikka ei ole saanud. >:(

      Kas kuidagi nii saaks, et ma starsis teen ülekande kellegile ja see omakorda moneybookersist kannaks mulle Towerisse, kas see ikka klassifitseeruks first deposit alla?
      Pead ikka ise oma nime alt ülekande tegema

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #108
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Algselt postitas toores
        Sai kah nüüd läbi lingi liitutud. Kuna ei ole veel netellerit toimima saanud, siis uurisin niisama elu. Täielik fish pond. Isegi tasemel NL400 paistis loose-passive callingstationeid paar tükki laua kohta, kes mängisid pea igat kätt. Ei jõua ära oodata ;D
        Tere toores,

        Ole hea saada, mulle oma screen name privas, et edaspidi saaksin informeerida Sind läbi meie lingi liitunutele mõeldud promodest jne.

        Jah tase on seinast seina, on isegi juhtumeid, kus mõni fish keda olen näinud NL50 laudades, mängib hiljem NL1000 lolli

        Kui juba oled rahad sisse kandnud ja soov softi kohapealt midagi küsida, anna teada, katsume alati aidata.

        Edu laudades,

        Tigrano

        Comment

        • CTXrix
          Grinder
          • Oct 2008
          • 689

          #109
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Algselt postitas Tigrano
          Tere CTXrix,

          Minul endal näiteks probleemi ei ole, et laudu kinni viskaks. Just proovisin HUDiga koos mängida 18 lauda ei ole mingi probleem, ei tekkinud mingeid probleeme. Esmatähtis on Toweris hea arvuti, siis väikesed nipid kuidas kiiremaks asja saada

          Parimat soovides,

          Tigrano
          Arvuti on mul jah veidi vana juba...

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #110
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            NB!!! Kõikidele läbi meie linkide liitunud mängijatel toimub pühapäeval 26 Okt, 14:00 serveri aja järgi (kell 21:00 kohaliku aja järgi) turniir, kuhu oleme omaltpoolt lisanud auhinna fondile 200$

            Osavõtu maks 10+1$ , lisatud auhinna fondile 200$, turniiri leiate turniiride alt nimega - gripsed tournament series.

            Parooli saab pühapäeval


            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #111
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Algselt postitas CTXrix
              Arvuti on mul jah veidi vana juba...
              See on kõige hullem asi, mille tulemusena põhi probleemideks ongi laudade kadumine. Selle vastu muidugi on olemas ka skriptid.

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #112
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Tigrano ütle sellist asja, et kas nl10 mängides on võimalik ka see 1000$ boonus vabastada 60 päeva jooksul? Mõtlen, et oskad sa öelda mitu kätt peaks selle vabastamiseks ligi kaudu mängima antud limiidis, on see üldse mõeldav või on see liiga hull?

                Aluseks võiks tegelikult ka võtta selle, et kui sa ütled oma postituses et nl10 full ring lauas võib tunnis teenida kuni 15p. Et kui mängin päevas ütleme keskmiselt 3 tundi (nädala sees natuke vähem, nädalavahetustel kõvasti rohkem), 6-s lauas. See teeks 6x15=90 ja korrutada see 3-ga ehk keskmise tundide arvuga siis tuleks 270 per day. See nüüd korrutada 60 päevaga, 270x60 = 16200.. ja kuna boonuse vabastamiseks vaja teenida 8k punkte nagu ma aru saan, siis peaks see ju antud juhul täitsa võimalik olema või mis sa arvad?

                Aa ja see küsimus, et kui sooviksin antud teemaga mingi aeg liituda, et kas siis läbi sinu affiliate need põhi deposiitboonused ei kao kuskile ära?

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #113
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  Algselt postitas rankapoeg
                  Tigrano ütle sellist asja, et kas nl10 mängides on võimalik ka see 1000$ boonus vabastada 60 päeva jooksul? Mõtlen, et oskad sa öelda mitu kätt peaks selle vabastamiseks ligi kaudu mängima antud limiidis, on see üldse mõeldav või on see liiga hull?

                  Aluseks võiks tegelikult ka võtta selle, et kui sa ütled oma postituses et nl10 full ring lauas võib tunnis teenida kuni 15p. Et kui mängin päevas ütleme keskmiselt 3 tundi (nädala sees natuke vähem, nädalavahetustel kõvasti rohkem), 6-s lauas. See teeks 6x15=90 ja korrutada see 3-ga ehk keskmise tundide arvuga siis tuleks 270 per day. See nüüd korrutada 60 päevaga, 270x60 = 16200.. ja kuna boonuse vabastamiseks vaja teenida 8k punkte nagu ma aru saan, siis peaks see ju antud juhul täitsa võimalik olema või mis sa arvad?

                  Aa ja see küsimus, et kui sooviksin antud teemaga mingi aeg liituda, et kas siis läbi sinu affiliate need põhi deposiitboonused ei kao kuskile ära?
                  Tere rankapoeg,

                  See minu arvutus on tehtud NL10 vähemalt 9 laual korraga mängides, mitte ühe laua kohta. Ehk Sinu puhul 6 lauda arvestaks vähemaga 10p tunnis (alati võid rohkem punkte saada aga igaks juhuks arvutaks alati väiksemaga) Oletame, et mängid 5h päevas keskmiselt ja 25 päeva kuus ;D 50 punkti päevas korrutame 50 päevaga, teeb kokku 2500 punkti ainult :o NL10 ei ole võimalik, seda lahti mängida kuna peaksime mängima iga päev umbes 18 tundi.

                  Aga valides, väiksema boonuse, ning kui oled selle lõpetanud, saad kohe reload boonuse pakkumise, seega ei ole vajadust 1000$ boonust valida.

                  Parimat soovides,

                  Tigrano

                  Comment

                  • Marek K.
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1477

                    #114
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    Aa selge, ma juba kahtlustasingi et sain millestki valesti aru, sest liiga lihtne tundus see :P

                    Comment

                    • Marek K.
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1477

                      #115
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Aga see küsimus ikkagi, et kui liitun mingi aeg ja läbi teie affiliate siis see deposiitboonus mida tower pakub jääb ikkagi kehtima eks?

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #116
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        Algselt postitas rankapoeg
                        Aga see küsimus ikkagi, et kui liitun mingi aeg ja läbi teie affiliate siis see deposiitboonus mida tower pakub jääb ikkagi kehtima eks?
                        Jah kunagi ei kao midagi ära, kõik Toweri pakkumised jäävad alati jõusse. Võimalusi tuleb ainult juurde, läbi Meie lingi liitudes ;D

                        Comment

                        • Marek K.
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1477

                          #117
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          ook selge

                          Comment

                          • urmo1
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 330

                            #118
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            tahtsin ka sinna kasutajat teha 1000 $ boonuse ära teha,aga pole saanud Activation Code ja seepärast jääb vist sinna tulek ära,kui nad just uuesti seda koodi kuidagi saata ei saa.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #119
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              Algselt postitas urmo1
                              tahtsin ka sinna kasutajat teha 1000 $ boonuse ära teha,aga pole saanud Activation Code ja seepärast jääb vist sinna tulek ära,kui nad just uuesti seda koodi kuidagi saata ei saa.
                              Tere Urmo1,

                              Kindlalt saadavad, see on automaatne süsteem. Ainuke probleem võib olla, et sul on junk maili filtrid põhja keeratud ning kiri on tänu sellele kuskil filtri taga kinni Millise mailiserveri teenuseid kasutad või milles Sa oma kirju loed ehk saan edasi aidata.

                              Parimat Soovides,

                              Tigrano

                              Comment

                              • urmo1
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 330

                                #120
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                vabandan et tülitasin,ma ise nii loll et ei vaadanud junk alla nüüd ka plaanis partyst 1000 $ välja kanda ja towerisse tulla kasutaja nimi on urmovel.

                                Comment

                                Working...