Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HotGutShot
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #31
    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

    ok :D

    Comment

    • toores
      Julm Donk
      • Oct 2008
      • 65

      #32
      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

      Kas OnGame-s Holdem Manageri kasutades peab ka kasutama miskit HandGrabberit või saab ainult HEM-ga hakkama?

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #33
        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

        Algselt postitas toores
        Kas OnGame-s Holdem Manageri kasutades peab ka kasutama miskit HandGrabberit või saab ainult HEM-ga hakkama?
        Uue versiooniga ei ole enam Ongame Hand Grabberit (ver 1.06.04 beta 12) vaja ja kõik toimib vägevalt.

        Comment

        • toores
          Julm Donk
          • Oct 2008
          • 65

          #34
          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

          Tore, plaan hakata grindima NL20 ning jõudsalt ülespoole liikuma. Mis eelise annab läbi affiliate liitumine toweriga?

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #35
            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

            Algselt postitas toores
            Tore, plaan hakata grindima NL20 ning jõudsalt ülespoole liikuma. Mis eelise annab läbi affiliate liitumine toweriga?
            Anname läbi meie liitunud mängijatele igakülgset abi, alates liitumisest kuni tarkvara (Poker Tracker, Holdem manager, HUD jne) seadistamiseni. Momendil kirjutan artiklit, tarkvarast ning kuidas neid seadistada, et kõik toimiks Toweri pokkeritoas.

            Kohe, kui saame oma plaanid paika, siis arvatavasti tuleb tihti Toweri mängijatele palju uut ja huvitavat, mis on just mõeldud Teile (uus ja huvitav on tavaliselt pokkeri õppimisega seotud).

            Kui kõik õnnestub, siis täna õhtul kell 12:00 on esimene 100$ Toweri freeroll, mängijate arvu veel ei oska prognoosida. Sellest kas täna juba turniir toimub annan esimesel võimalusel teada.

            Anna teada, kui mingeid küsimusi,

            Tigrano

            Comment

            • HotGutShot
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #36
              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

              Kui ma pole veel depositit teind, aga account on regatud affliate lingi kaudu, sis saan ka freerolli pelada :P?

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #37
                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                Algselt postitas HotGutShot
                Kui ma pole veel depositit teind, aga account on regatud affliate lingi kaudu, sis saan ka freerolli pelada :P?
                Ole õhtul online 9 paiku, siis saad täpse vastuse, enne kahjuks ei saa täpsustada. Loodan, et saad ;D

                Comment

                • leits

                  #38
                  Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                  pakkumine on pääris magus ...

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #39
                    Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                    sõltub sellest, kas suutsin tildist boonuse lunida. Kui sain ingi minika õhtuks, siis mängin selle lahti ja teen cashoudi ja hüppan towerisse. Tahaks just abi sellega, et valida maksimaalselt kasulik boonus. Arutaks seda asja
                    aja kargud alla ja saab homme niiduka mägedes ka arutada higistades

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #40
                      Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                      Algselt postitas jrgn hell
                      sõltub sellest, kas suutsin tildist boonuse lunida. Kui sain ingi minika õhtuks, siis mängin selle lahti ja teen cashoudi ja hüppan towerisse. Tahaks just abi sellega, et valida maksimaalselt kasulik boonus. Arutaks seda asja
                      aja kargud alla ja saab homme niiduka mägedes ka arutada higistades
                      Annan nõu hea meelega, arvutame paari tunni pärast , kui sobib. Käin linnas siva ära ;D

                      Comment

                      • HotGutShot
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2029

                        #41
                        Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                        ma Eesti Türgi mängu vaatama, nii et maybe ei jõua tglt :S:S

                        Comment

                        • gert23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #42
                          Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                          nii trios siis selleks korraks busto. Oli roll 362 euri. tegin cashoudi 300 euri ja noh nyyd siis busto. mis on tegelikult loogiline jätk :)
                          Plaanis uus 100 doltsi kuhugi lükata ja mõtlesin miks mitte towerisse. kunagi kui hemi ostan siis vajan kindlasti abi seadistamisel.
                          ei tea millist boonust võtta. Mängin keskelt läbi päevas 1-3h pokkerit 2-l laual nl20 :) Kui oskad mingit vihjet anda boonuse osas siis loeksin heameelega

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #43
                            Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                            NB!!! Kõikidele läbi meie linkide liitunud mängijatel algab 18:00 serveri aja järgi freeroll auhinna fondiga 100$, turniiri leiate turniiride alt nimega - gripsed tournament series


                            Täpsemalt öeldes juba 2h ja 20min pärast. Vabandan, järgmine kord saate turniirist kindlasti juba varem teada.

                            Kindlasti järgmine kord saadame ka teavituse postkasti.

                            Parooli saab küsides ;D

                            TÄIENDUS -KÕIK MÄNGIJAD KES ON REGANUD LÄBI MEIE LINGI AGA POLE VEEL DEPOSIITI TEINUD SAAVAD SAMUTI OSALEDA

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #44
                              Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                              tilt nüüd ei vasta, kardab anda boonust raisk. Homseks rake ka üle, siis teen cashoudi ja siis hakkan sind tüütama

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #45
                                Re: Kõik eestlastele populaarseks saanud Tower pokkeritoast

                                Algselt postitas gert23
                                nii trios siis selleks korraks busto. Oli roll 362 euri. tegin cashoudi 300 euri ja noh nyyd siis busto. mis on tegelikult loogiline jätk :)
                                Plaanis uus 100 doltsi kuhugi lükata ja mõtlesin miks mitte towerisse. kunagi kui hemi ostan siis vajan kindlasti abi seadistamisel.
                                ei tea millist boonust võtta. Mängin keskelt läbi päevas 1-3h pokkerit 2-l laual nl20 :) Kui oskad mingit vihjet anda boonuse osas siis loeksin heameelega
                                Tere kuna mängid kahes lauas ainult, siis ei oska kohe punkte arvutada palju h reaalselt teenid, ole hea ütle palju umbes käsi keskmiselt kuus mängid, siis ehk oskan boonuse kohapealt täpsemalt soovitada.

                                Comment

                                Working...