Selline mure: Ongames on vist 6max laudades ka ikkagi nagu 10 nö tooli ja seetõttu on sitting layout igas lauas erinev. See põhjustab jällegi probleemid HUDiga. See mis yhes lauas sobib, ei klapi kuidagi teises. Kas selle vastu on rohtu?
Ongame
Collapse
X
-
Re: Ongame
+1 aga seda tüütu teha kohati.Algselt postitas bounce Vaata postitustsa saad ju istuda igas lauas samale kohale ja hemis siis vastavale ära seadistada.
Comment
Comment