Ongame

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vass
    Jube Noob
    • Jan 2010
    • 181

    #1

    Ongame

    Selline mure: Ongames on vist 6max laudades ka ikkagi nagu 10 nö tooli ja seetõttu on sitting layout igas lauas erinev. See põhjustab jällegi probleemid HUDiga. See mis yhes lauas sobib, ei klapi kuidagi teises. Kas selle vastu on rohtu?
  • bounce
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 865

    #2
    Re: Ongame

    sa saad ju istuda igas lauas samale kohale ja hemis siis vastavale ära seadistada.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #3
      Re: Ongame

      Algselt postitas bounce Vaata postitust
      sa saad ju istuda igas lauas samale kohale ja hemis siis vastavale ära seadistada.
      +1 aga seda tüütu teha kohati.

      Comment

      • vass
        Jube Noob
        • Jan 2010
        • 181

        #4
        Re: Ongame

        just nii bounce:) sain kah googli abiga asja enam vähem korda. aga noh jah, kui ikka kõik kõrvuti istuvad, siis pole pointi 3-4 realist HUDi kasutada:) JA auto rebuyd ka ei ole :) Oh well... parem jääda vanade liisutde juurde:)

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #5
          Re: Ongame

          Hästi paigutades saab panna hudi isegi 4 rida, auto rebuyd pole kunagi olnud ja kõigega harjub :9

          Comment

          • Blacktor
            Jube Noob
            • Dec 2010
            • 112

            #6
            Re: Ongame

            Kaua onegames tavaliselt rahaülekanded aega võtavad? Europokeris näiteks? Mbse.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #7
              Re: Ongame

              Kui nv maha arvata siis üldjuhul järgmiseks päevaks on tulnud.

              Comment

              Working...