*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Suurpõld
    Julm Donk
    • Jul 2012
    • 41

    #751
    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Hei pokkerisõbrad!
    Juba täna kell 20:00 OlyBetis Beat the PRO turniir, Paavo Korkka ja Raigo Aasmaa pea eest 50€ bounty!
    Kell 18:00 freeroll satelliit, esikolmik registreeritakse automaatselt Beat the Pro turniirile.
    Freerolli salasõna avaldatakse kell 17:00 OlyBeti Facebooki lehel.

    Comment

    • Suurpõld
      Julm Donk
      • Jul 2012
      • 41

      #752
      Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

      OlyBet I sünnipäeva freeroll 1000€

      OlyBet´i I sünnipäeva tähistamiseks anname kõikidele Eesti mängijatele võimaluse osaleda 1000€ auhinnafondiga freerollil.
      Turniirile registreerumiseks peab mängima vähemalt 1000 reigitud kätt OlyBeti pokkeritoas ajavahemikul 18.08-30.08.
      Turniiri nimetus: €1000 OlyBeti I Sünnipäeva Freeroll
      • Aeg: Pühapäev, 31.08 kell 20:00
      • Mänguformaat: No Limit Hold`em Freezeout
      • Stäkk ja panusetasemed: 2,000 punkti ja levelid 8 min.

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #753
        Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

        milline fail sisaldab lauas tehtud märkmeid ja neid "knopkasid"

        Comment

        • Suurpõld
          Julm Donk
          • Jul 2012
          • 41

          #754
          Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

          C:\Users\USERNAME-GOES-HERE\AppData\Roaming\Microgaming\MPG\PrimaPokerNet work.dat

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #755
            Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

            aitäh!

            Comment

            • Suurpõld
              Julm Donk
              • Jul 2012
              • 41

              #756
              Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

              Algselt postitas Suurpõld Vaata postitust
              OlyBet I sünnipäeva freeroll 1000€

              OlyBet´i I sünnipäeva tähistamiseks anname kõikidele Eesti mängijatele võimaluse osaleda 1000€ auhinnafondiga freerollil.
              Turniirile registreerumiseks peab mängima vähemalt 1000 reigitud kätt OlyBeti pokkeritoas ajavahemikul 18.08-30.08.
              Turniiri nimetus: €1000 OlyBeti I Sünnipäeva Freeroll
              • Aeg: Pühapäev, 31.08 kell 20:00
              • Mänguformaat: No Limit Hold`em Freezeout
              • Stäkk ja panusetasemed: 2,000 punkti ja levelid 8 min.
              Veel mõned päevad jäänud 1000 käe mängimiseks, hetkel registreeritud vaid 4 mängijat, nii et paistab et on hea teenimiskoht. :)

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #757
                Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                Sõber tahtis sisse logida Olybeti kontole, aga oli unustanud kasutajanime ja tellis selle oma e-mailile. Saabus kiri:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Meenus siis et tegelik kasutajanimi on OpheliaDreamers ja proovis sisse logida, ei õnnestunud. Proovis siis tolle uue väljamõeldisega ja sai sisse. Sai uus meil saadetud et sry, tahaks ikka vana nime kuidagi tagasi, saadeti

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                ja

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Vabandage väljendust aga lol mis sitt see on?:D

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #758
                  Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                  GAGAGA. Tundub, et keegi on kirillitsat kasutanud ja sinu h-i g-ks muutnud.

                  Comment

                  • g00000se
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1047

                    #759
                    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    GAGAGA. Tundub, et keegi on kirillitsat kasutanud ja sinu h-i g-ks muutnud.
                    :D :D :D :D :D :D

                    Comment

                    • Suurpõld
                      Julm Donk
                      • Jul 2012
                      • 41

                      #760
                      Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                      Tänasest algab OlyBet´is 5000 € auhinnafondiga reigiralli, kogu punkte ja püsi TOP20 hulgas!

                      Comment

                      • Suurpõld
                        Julm Donk
                        • Jul 2012
                        • 41

                        #761
                        Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                        Eile alustati hoogsalt punktikogumist ning peale avapäeva on TOP 20 järgmine:

                        1 Inz77 19
                        2 jaaan 18
                        3 suckitpls 15
                        4 Nugis321 5
                        5 Carols 4
                        6 Makugan 4
                        7 THULExNOSTRA 4
                        8 isildurjkee 4
                        9 tamkaIV 3
                        10 Kolmteist 3
                        11 Mart008 3
                        12 Strinsu 3
                        13 overurself 2
                        14 c2rola 2
                        15 MartinBoss12 2
                        16 Holy_Spirit 2
                        17 tossus 1
                        18 Doouche 1
                        19 mariotaxi111 1
                        20 Luarvik888 1

                        Comment

                        • Suurpõld
                          Julm Donk
                          • Jul 2012
                          • 41

                          #762
                          Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                          Jõuluvana reigiralli täies hoos, auhinnafondis 5000 €, saanisõit kestab kuni 31.12. Veel on aega ree peale hüpata ja edetabelis tippu pürgida.

                          Poolel maal on TOP20 järgmine:

                          1 M3gastack 135
                          2 jaaan 98
                          3 suckitpls 89
                          4 Holy_Spirit 42
                          5 Inz77 38
                          6 isildurjkee 34
                          7 tamkaIV 24
                          8 Sander 21
                          9 c2rola 15
                          10 SOBee 14
                          11 Nugis321 11
                          12 Juurikas1 10
                          13 Luarvik888 10
                          14 kuzario 9
                          15 topka2 9
                          16 Makugan 9
                          17 Marianna14 9
                          18 Mart008 8
                          19 alecoq85 8
                          20 yllar87 7

                          Comment

                          • 5555555555555555
                            Julm Donk
                            • Jun 2012
                            • 86

                            #763
                            Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                            Tere

                            Kas serveriga esinevad suuremad probleemid? Minul küll mängida ei lasta. Iga kümne minuti tagant ühendus kadunud ja programm kinni. Üsna jube on mängida.
                            Peale selle veel küsimus, et kas eelnevalt seadistatud sisseost ja rebuy ning teised sätted üldse ei loe ? Mingit kasu ei ole sellest seadistamisest. Mõne aja pärast tuleb jälle seadistada. Olgugi, et sätetes kõik korras. Lauas asi teistsugune.
                            Mida peaksin ette võtma ?

                            Häid pühi!

                            Comment

                            • 5555555555555555
                              Julm Donk
                              • Jun 2012
                              • 86

                              #764
                              Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                              Kannatus katkes ja soovin saata rahad mujale. Keegi oskab öelda, kui kaua läheb aega raha kandmiseks skrilli ?

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #765
                                Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                                Algselt postitas 5555555555555555 Vaata postitust
                                Kannatus katkes ja soovin saata rahad mujale. Keegi oskab öelda, kui kaua läheb aega raha kandmiseks skrilli ?
                                Tavaliselt 1-2 tööpäeva ja raha Skrillis.

                                Comment

                                Working...