*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Suurpõld
    Julm Donk
    • Jul 2012
    • 41

    #736
    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Olympic Poker Club esindaja
    Kirjutas 118 postitust
    alates 2010-11-24


    Alates 01.04 OlyBetis Ärtud ruulivad!

    Võitmaks sularaha auhinda ei pea sa tegema enamat kui näitama ärtu masti, kampaania tingimustele vastavas rahamängulauas ja võidad koheselt 5€ ja nii kuni 10 korda!

    Comment

    • Suurpõld
      Julm Donk
      • Jul 2012
      • 41

      #737
      Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

      Täna 20:00 OlyBetis Beat the PRO turniir, Raigo Aasmaa ja Paavo Korkka pea eest 50€ bounty! Loe rohkem SIIT

      Comment

      • Suurpõld
        Julm Donk
        • Jul 2012
        • 41

        #738
        Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

        Täna 20:00 OlyBetis Beat the PRO turniir, Raigo Aasmaa ja Paavo Korkka pea eest 50€ bounty! Loe rohkem SIIT

        Comment

        • Suurpõld
          Julm Donk
          • Jul 2012
          • 41

          #739
          Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

          Täna 20:00 OlyBetis Beat the PRO turniir, Raigo Aasmaa ja Paavo Korkka pea eest 50€ bounty! Loe rohkem SIIT

          Täna veel võitjale lisaks 110€ pilet 09.05 OlyBet Poker Series Live turniirile!

          Comment

          • Suurpõld
            Julm Donk
            • Jul 2012
            • 41

            #740
            Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

            OlyBetis on lihtsa vaevaga võimalik võita endale üliäge komplekt - 55" LED TV + PS4 + FIFA2014 mäng!
            Loosipileti saamiseks peab mõnel kampaania päeval maksma 5€ rake´i ja ongi 1 pilet olemas. Kampaania kestab kuni 31.05, loe rohkem SIIT

            Comment

            • Suurpõld
              Julm Donk
              • Jul 2012
              • 41

              #741
              Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

              Täna kell 20:00 OlyBetis Beat the PRO turniir, Raigo Aasmaa ja Paavo Korkka pea eest 50€ bounty!
              Tänasele võitjale lisaks 35€ pilet reedesele Hennessy Poker League turniirile Olympic Casino Olümpias!
              Kell 18:00 freeroll satelliit, esikolmik registreeritakse automaatselt Beat the Pro turniirile. Freerolli salasõna avaldatakse kell 17:00 OlyBeti Facebooki lehel.

              Comment

              • Suurpõld
                Julm Donk
                • Jul 2012
                • 41

                #742
                Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                Täna kell 20:00 OlyBetis Beat the PRO turniir, Raigo Aasmaa ja Paavo Korkka pea eest 50€ bounty!
                Kell 18:00 freeroll satelliit, esikolmik registreeritakse automaatselt Beat the Pro turniirile.
                Freerolli salasõna avaldatakse kell 17:00 OlyBeti Facebooki lehel.

                Comment

                • Suurpõld
                  Julm Donk
                  • Jul 2012
                  • 41

                  #743
                  Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                  Juba sel reedel kell 18:00 toimub Olympic Casino Olümpias järjekordne OlyBet Poker Series turniir, kus laua taga ka vutimees Joel Lindpere ning odamees Tanel Laanmäe.
                  Bounty auhind kummagi väljavõtmise eest - kaks piletit 2. augustil Helsingis toimuvale Glasgow Celtic -Tottenham Hotspurs näidismängule.
                  Kõiki OlyBeti kaudu kvalifitseerunud või sisse ostnud mängijaid on OlyBeti poolt ootamas 3 joogikupongi mille eest saab vastavalt oma maitsele kas õlu, siidri või klaasi majaveini.

                  Comment

                  • Suurpõld
                    Julm Donk
                    • Jul 2012
                    • 41

                    #744
                    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                    Hei pokkerisõbrad!
                    Juba täna kell 20:00 OlyBetis Beat the PRO turniir, Paavo Korkka ja ühe üllatuskülalise pea eest 50€ bounty!
                    Kell 18:00 freeroll satelliit, esikolmik registreeritakse automaatselt Beat the Pro turniirile.
                    Freerolli salasõna ja üllatuskülalise nimi avaldatakse kell 17:00 OlyBeti Facebooki lehel. Vabandame ühtlasi ka eelmisel korral hilinenud salasõna avaldamise eest.

                    Comment

                    • Suurpõld
                      Julm Donk
                      • Jul 2012
                      • 41

                      #745
                      Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                      Eile algas OlyBeti pokkeritoas jalgpalli MM reigiralli, jagamisele läheb 5000€!
                      Lihtsalt mängi ja pappi tuleb, parimatele genejatele vääriline tasu! Loe rohkem siit: http://info.olybet.com/FIFA-2014/

                      Comment

                      • Suurpõld
                        Julm Donk
                        • Jul 2012
                        • 41

                        #746
                        Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                        23.07 - 27.07 ootame suvisesse Tallinnasse rohkelt pokkerisõpru.
                        Olympic Casino Olümpias toimuval "SKYsmoke Summer Turbo" NL Texas pokkeriturniiri sisseostuks on 55€, algpunkte 30´000 ja 15 minuti pikkused blinditasemed. Turniiril on neli avapäeva, iga päev algab turniir kell 18:00 ja mängitakse 18 mängutaset.
                        Igale avapäevale ootame kuni 150 pokkerisõpra ning 10 taseme jooksul on võimalik nii hiline registreerumine kui ka re-entry.
                        OlyBet garanteerib satelliitidelt vähemalt 150 piletit!
                        Satelliitide skeemi ja muu info leiate SIIT

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #747
                          Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                          Minu arust väga äge formaat, kopeerin igaks juhuks oma pnewsi foorumi kommentaari siia:

                          Algselt postitas muruntau
                          Väga hea, et idee käiku võtsite. Usun, et tuleb võimas turniir, kuigi suvi võib osalejate arvule veidi vastu töötada.

                          Kas ma saan õigesti aru, et on max 8 bulletit, iga alguspäev kaks?

                          Kuidas on reeglid teise päeva jõudnud stäki puhul? Nt Starsi mitme esimese lennuga jalkaturnal, mis hetkel käimas, on reegel selline, et nii kui teise päeva saad, pead ka sama stäkiga mängima teist päeva. Ühel USA laiv turniiril oli jälle selline variant, et kõik stäkid, mis esimese päeva üle elasid, jõudsid rahadesse (u 12,5% fieldist), üks mängija võis mitme stäkiga jõuda teise päeva, sai väiksemate eest mincashi ja suurima stäkiga sai jätkata, ülejäänud chipid-stäkid eemaldatakse turniirilt. See eeldab ka kas madalamat algstäkki või pikemat päeva, et piisavalt mängijaid välja kukuks. On kasutatud ka varianti, kus rahad veel eemal ja lihtsalt jätkatakse suurima teise päeva jõudnud stäkiga, sama mängija väiksemad stäkid eemaldatakse turniirilt. Accumulator formaadi puhul sai kõik teise päeva jõudnud stäkid liita, aga see annaks regularidele juba liiga suure eelise, mistõttu seda eriti ei kasutata.

                          Imo võiks late reg/re-entry periood olla pikem kui 8 levelit, osadel on see olnud kuni sisseost annab 10-15bb. Saaks fieldi ja auhinnafondi suuremaks. USAs toimub tihti selliseid $75-150 turniire, kus mitu tuhat sisenemist ja kuni miljonini auhinnafond GTD. Ma usun, et siin annaks sügisel, talvel või kevadel teha küll sellise turniiri, kus rohkem lende, kaks lendu samal päeval ja saaks 2000 sisenemist kokku, 100k auhinnafondiga. Oli ka üks 24 alglennuga turniir USAs, nii suurt siin muidugi ei saa teha, aga hea promoga müüks siin imo 8-10 lendu välja küll. Paljud teeks üle viie sisenemise, olen kuulnud ka üle 15 sisenemisest sellistel turniiridel mõne mängija puhul. Päris võimas oleks €55 eest mängida €15-20k esikohale. Kusjuures võib ka nii teha, et kuu aja jooksul nt on iga kolmapäev üks lend ja siis lõpus viimasel nädalal veel 4 lendu. Saaks potti ehitada küll.

                          Imo võiks sellise formaadiga turniire rohkem olla ja neid saaks ka Eestis kindlasti suuremaid teha.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #748
                            Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                            Kusjuures ühel sellisel laivturniiril, kus oli 24 esimest lendu, lennud jaotatud neljaks kuuepäevaseks grupiks, oli ka lisaactioni jaoks auhinnafondist iga grupi 1. päeva chipliidrile $500 boonust, turniiri teise päeva chipliidrile $1000 boonust. Tekitab lisaactionit ja funni. Saaks veidi väiksemal kujul, nt €250 ja €500 kasutada ka siin.

                            Comment

                            • Suurpõld
                              Julm Donk
                              • Jul 2012
                              • 41

                              #749
                              Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                              Hei pokkerisõbrad!
                              Juba täna kell 20:00 OlyBetis Beat the PRO turniir, Paavo Korkka ja ühe üllatuskülalise pea eest 50€ bounty!
                              Kell 18:00 freeroll satelliit, esikolmik registreeritakse automaatselt Beat the Pro turniirile.
                              Freerolli salasõna ja üllatuskülalise nimi avaldatakse kell 17:00 OlyBeti Facebooki lehel.

                              Täna jagub veel freerolle, kell 18:00 algavad nii OlyBet Poker Series kui ka SKYsmoke Summer Turbo Daily freerollid.
                              Lisaks veel kell 20:00 New Player 500€ freeroll milles saavad osaleda kõik viimase 6 nädala jooksul OlyBet´is konto teinud mängijad.

                              Comment

                              • Suurpõld
                                Julm Donk
                                • Jul 2012
                                • 41

                                #750
                                Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                                Reedel, 27.06 sai jalgpalli MM reigiralli esimene pool läbi ning auhinnad jagunesid parimate punktikogujate vahel selliselt:

                                Mängija Punkte Auhind
                                MrKonsta 249 1,000 €
                                Specter 136 500 €
                                usa36 75 300 €
                                PlinkPlonk 67 200 €
                                Makugan 66 150 €
                                stormest 62 100 €
                                Mansa 59 100 €
                                hahahahahah 47 50 €
                                c2rola 41 50 €
                                tamkaIV 34 50 €

                                Õnnitleme võitjaid!

                                Laupäevast algas punktikogumine uuesti nullist, auhinnafondis on veel 2500€, soovime edu mängus.

                                Comment

                                Working...