Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***
fkkkkk.Lambist turniir katkestatud ? emailidele ei vastata ? Mis variandid mul on, saan lihtsalt oma kuradi näruse sisseostu tagasi ? oleks turniiris rahades olnud siis ei maksta seda ka välja ? kuidas nad seda asja klativad ? ftw !!
fkkkkk.Lambist turniir katkestatud ? emailidele ei vastata ? Mis variandid mul on, saan lihtsalt oma kuradi näruse sisseostu tagasi ? oleks turniiris rahades olnud siis ei maksta seda ka välja ? kuidas nad seda asja klativad ? ftw !!
TC
Comment