*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Paju99
    Olybeti Esindaja
    • Sep 2010
    • 84

    #571
    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Põhiline, kas Speed Poker läheb ikka arvesse?
    Speed holdem ei lähe selles kampaanias arvesse.

    Comment

    • Paju99
      Olybeti Esindaja
      • Sep 2010
      • 84

      #572
      Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
      Edetabeli punktide teenimiseks peavad mängijad osalema kvalifitseeruvates kätes. Käsi läheb arvesse, kui selles osaleb 3 või enam mängijat pärast seda, kui on jagatud flopp. Seega iga käe eest, kus 3 mängijat näeb floppi saab punkte ning oluline on võimalikult paljud neist võita?
      Vaata sama teema Page 25 ja 26 - seal MichelsonT kirjutab, kuidas selle kampaania eripära enda jaoks tööle panna.

      Ja eelmises kampaanias oli väga palju kokkumängu (istuti oma seltskonnaga cashi laudades ja mängiti potid ühe sõbra peale kokku) ja sellest tulenevalt oli palju võitude tühistamisi. Seda teed ei soovita minna. :)

      Comment

      • Paju99
        Olybeti Esindaja
        • Sep 2010
        • 84

        #573
        Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Üldiselt vägev mikromeeste kampaania. NL4-NL10 saab esikoht 85-211 BI-d; NL20-NL100 10-50 BI-d ja NL200+ 6,5- BI-d.
        Üks-ühele BI-desse suhet ümber visata ei ole vast päris korrektne, kuid peale tavapäraste rake race'ide on enamus kampaaniaid pigem low ja micro stakes mängijatele suunatud.

        Comment

        • Strawberry
          Varasemalt kasutaja "romeo"
          • Aug 2012
          • 1229

          #574
          Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

          Algselt postitas Paju99 Vaata postitust
          Speed holdem ei lähe selles kampaanias arvesse.
          Ehh.. see oli küll kannaga näkku nüüd.
          Oli plaan speedpokerit 4tableda ja 1000+ hands/hour grind käima tõmmata, aga kui speed holdem kampaanias ei osale, siis jääb ära.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #575
            Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

            Algselt postitas Paju99 Vaata postitust
            Speed holdem ei lähe selles kampaanias arvesse.
            Huvitav, et välja jäetakse just see formaat, kus kokkumängu võimalus on praktiliselt 0. Lisaks veel 01.09.2012, kus Speed Poker jääb kokku ja teised formaadid peaksid lahku minema.

            Comment

            • Paju99
              Olybeti Esindaja
              • Sep 2010
              • 84

              #576
              Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

              Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
              Ehh.. see oli küll kannaga näkku nüüd.
              Oli plaan speedpokerit 4tableda ja 1000+ hands/hour grind käima tõmmata, aga kui speed holdem kampaanias ei osale, siis jääb ära.
              See kampaania ei ole üles ehitatud 1000+ käe mängimisele tunnis, vaid iga päev õnnestunud ja edukale seeriale - arvesse lähevad ju järjestikused kvalifitseeruvad käed, millel on maksimum peale pandud. Speed holdem võeti kasutusele kolmest osast koosneva kampaania keskel ja seetõttu ei liidetud seda siia.

              Comment

              • Paju99
                Olybeti Esindaja
                • Sep 2010
                • 84

                #577
                Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                Algselt postitas reggie Vaata postitust
                Microlimiitides on karjade kaupa inimesi, kes ei armasta 6maxi, starsi zoomis on 6max eelistatum alates nl100.
                FR Speed Holdemit hetkel tulemas ei ole.

                Comment

                • DaBeat
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2010
                  • 404

                  #578
                  Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                  Is online poker rigged? Online poker watchdog provides independent testing of online poker sites to mintor online poker for fairness.

                  Comment

                  • Strawberry
                    Varasemalt kasutaja "romeo"
                    • Aug 2012
                    • 1229

                    #579
                    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                    TLDR kokkuvõte: iPokeris on tõenäoliselt botid, kes sharevad omavahel kaartide infot (st. ei lähe flippima AK-ga kui on teada, et teine bot samas lauas foldis A või K).

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #580
                      Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                      Source, mis minule ei ole usaldusväärne ja seda võiks võtta, kui tsiteerida suvalise blogi omaniku posti, kes ütleb, et triobet on rigged.

                      Ma ei väida, et see jutt seal on vale või tõsi vaid just seda, et ebausaldusväärne source ja numbrites ei saa olla kindel.

                      EDIT: ikkagi vist kiirustasin, väga hea link

                      Comment

                      • reggie
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 1705

                        #581
                        Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                        Millal Olympic-Online speedpokeri lagi ära fixib ?
                        20-30 minuti pärast sessioni alustamist tõmbab client nii jõhkrat lagima, et pole lihtsalt pole enam mängitav. Kui kinni panna ja uuesti lahti teha, siis saab jälle 20-30 minutit normaalselt mängida.

                        Foorumite jutu järgi on TitanPokeri softis see ntx juba augusti alguses ära fixitud. Miks OO nii ajast maas on ?
                        Täpselt sama jama, lisaks ei taha eemal nupp eriti hästi fungata, kohati peab mitu korda sinna linnukese panema enne kui mängust välja saad.

                        Comment

                        • noqqx
                          Räme Fish
                          • Sep 2012
                          • 9

                          #582
                          Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                          Kas üle nädala (+1 päev) on hetkel normaalne aeg väljakannet oodata swedbank kontole? Igal pool reklaamitakse oluliselt lühemat aega ja mulle eriti meeldib nende enda väide "vastavalt sinu VIP tasemele". Plaatinum tasemest vist ei piisa.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #583
                            Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                            Algselt postitas noqqx Vaata postitust
                            Kas üle nädala (+1 päev) on hetkel normaalne aeg väljakannet oodata swedbank kontole? Igal pool reklaamitakse oluliselt lühemat aega ja mulle eriti meeldib nende enda väide "vastavalt sinu VIP tasemele". Plaatinum tasemest vist ei piisa.
                            Ei ole normaalne.

                            Olen alati rahad kätte saanud 24-72h raames ja seda nii panga, kui ka NETELLER'i kontole. Võta ühendust Olympic-Online klienditoega ja uuri, milles probleem.

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #584
                              Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                              olen ka tavaliselt saanud 24-48h-ga. ükskord siiski läks 8 päeva.......

                              Comment

                              • noqqx
                                Räme Fish
                                • Sep 2012
                                • 9

                                #585
                                Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                                Olen neile korduvalt kirjutanud, kuid milles probleem on ei räägi keegi, vastuseks ainult tüüpkirjad.

                                Viimati kirjutasin eile hommikul:

                                "Teie väljamakse on meie poolt kinnitatud. Väljamakse tehtud krediitkaardi kaudu võtab rohkem aega, kuni 5 pangapäeva pärast kinnitamist. Kui edaspidi soovite oma väljamakse kiirendada (kehtib ainult VIP mängijatele), edastage palun oma soovi emaili või live chati teel."

                                Varem ka siis:

                                "Your withdrawal request has been fully approved and we are currently crediting your account with the amount...."

                                Küsisingi siis eile nende käest, et kui kaua see "currently" veel aega võtab.

                                Ma ei usu, et see pangapoolne viivitus on, sest pangasisesed ülekanded Eestis võtavad teatavasti minuti. Kas oleks mõtet neile helistada? Sest tundub, et emaili teel pannakse teele ainult automaatvastused.

                                Comment

                                Working...