*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • metsnik
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 462

    #541
    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Kuidas on võimalik OO-s mängitud kätt sellises formaadis kätte saada, et konverter seda sööks ja foorumisse saaks postitada? Leian tournament historyst üles, kuid seal on visuaalsel kujul ja koodi ennast mitte. HH ise arvutis jällegi XML-i failides, seega ka too vist ei sobi.

    Comment

    • PlanetRJ
      Jube Noob
      • Oct 2011
      • 173

      #542
      Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

      siuke küssa,et mängisin hu cashi mõlemal oli 5 euri ja läksime pre all in,ma võitsin ja sain 9.30.Kas 10 euriselpotil ongi 70 senti rake või see tavaline, tundub kuidagi suurmu jaoks

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #543
        Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

        Algselt postitas metsnik Vaata postitust
        Kuidas on võimalik OO-s mängitud kätt sellises formaadis kätte saada, et konverter seda sööks ja foorumisse saaks postitada? Leian tournament historyst üles, kuid seal on visuaalsel kujul ja koodi ennast mitte. HH ise arvutis jällegi XML-i failides, seega ka too vist ei sobi.
        Võta käsi lahti HEM või PT3-ega. See võib aidata ja isegi peaks ning HEM/PT3 on built-in converter.

        Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
        siuke küssa,et mängisin hu cashi mõlemal oli 5 euri ja läksime pre all in,ma võitsin ja sain 9.30.Kas 10 euriselpotil ongi 70 senti rake või see tavaline, tundub kuidagi suurmu jaoks
        Olympic-Online rake cap on heads-up mängudes on 5% ja kuni €/$/£1. Sinu näite põhjal peaks minema reigiks €0.50. Postita HH, sealt on näha.

        Comment

        • bJako
          Jube Noob
          • Dec 2009
          • 114

          #544
          Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Olympic-Online muudab oma VIP programmi - minnakse üle boonusdollaritele baseeruvalt süsteemilt punktipõhisele süsteemile. Mängijatele tähendab see suuremat rakebacki ja üleüldse süsteem on kergemini mõistetav!

          http://www.pokkeriprod.com/2012/07/2...-55-rakebacki/
          Kas Olympicus saavad kõik ühtmoodi (VIP programmiga) rakeback'i (nagu Pokerstars'is) - st tegelikult pole oluline, kelle kaudu oled liitunud?
          bJako

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #545
            Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

            Algselt postitas bJako Vaata postitust
            Kas Olympicus saavad kõik ühtmoodi (VIP programmiga) rakeback'i (nagu Pokerstars'is) - st tegelikult pole oluline, kelle kaudu oled liitunud?
            bJako
            Hetkel küll. Lisanduvad affiliate promod (nagu varajasemad pusad, ekstra boonused jne) ja need tulevad meil ka aga mitte veel - enne peab nägema kui hästi VIP-programm töötab.

            E: VIP-programmide üks väga suur eelis ongi see, et mängijaid ei koorita ja erilist vahet ei ole kelle kaudu liitud ehk oma teadmatus ei saa karistatud.

            Comment

            • PlanetRJ
              Jube Noob
              • Oct 2011
              • 173

              #546
              Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

              kas kellegil esineb veel sellist probleemi et kui ffpsi cashida annab ainult pool raha, n'iteks 1000 fpp eest saan aint 5 doltsi mitte 10.Ma küll suppordile käin koguaeg pinda,aga nad aint ütlevad et tegelevad sellega,esimesel korral vahetasin ära ,nüüd lihtsalt seisavad fpp-d.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #547
                Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
                kas kellegil esineb veel sellist probleemi et kui ffpsi cashida annab ainult pool raha, n'iteks 1000 fpp eest saan aint 5 doltsi mitte 10.Ma küll suppordile käin koguaeg pinda,aga nad aint ütlevad et tegelevad sellega,esimesel korral vahetasin ära ,nüüd lihtsalt seisavad fpp-d.
                Uurin ka omalt poolt.

                Küsimus: miks sa ostad 1000 FPP boonuseid? Need on väärt 16-25% rakebacki, sõltuvalt Sinu VIP-tasemest.

                Comment

                • PlanetRJ
                  Jube Noob
                  • Oct 2011
                  • 173

                  #548
                  Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                  mis sa soovitad siis,ma kohe olen gold,aga see 5000 boonus on ju ainult 5 doltsi rohkem,pole ju väga suur vahe et koguda

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #549
                    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                    Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
                    mis sa soovitad siis,ma kohe olen gold,aga see 5000 boonus on ju ainult 5 doltsi rohkem,pole ju väga suur vahe et koguda
                    Gold levelil saad iga järgmise boonuse eest 2% lisa rakebacki.
                    1000 = 20%
                    5000 = 22%
                    10 000 = 24%
                    50 000 = 26%
                    100 000 = 28%

                    Lisandub siis igakuine boonus, mis annab 13.8%.

                    Ma ei tea palju Sa kuus täpselt reiki maksad aga ühe dollari kohta saad Sa 22 punni ja ise tõenäoliselt võtaksin eesmärgiks punktid vahetada ära kuu lõpus. Kuna Sa oled Gold siis sa maksad 300-900 dollari raket kuus ehk 6600 kuni 20 000 punkti. Sel juhul ma sihiks $120 boonuseid, mis annab 4% ja Sinu näite puhul 12-36 usdi lisaraha. Saad ühe pudeli viinagi tasuta :)

                    Ei ole ju eriti vahet, kas Sa võtad kuus 10x$10 boonuseid või ühekorra $120 boonuse. Eeldades, et Sa oled rollitud ja kui tõesti on vaja vahetada (roll kuivab kokku) saad teha seda ikkagi jooksvalt.

                    Kokkuvõttes: ei näe loogikat punkte halva kursiga vahetada.

                    Comment

                    • PlanetRJ
                      Jube Noob
                      • Oct 2011
                      • 173

                      #550
                      Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                      ok thanx,olympsis on see nõme,et vip staatus muutub aint korra kuus näiteks tegelt ma olen juba gold star,aga ta ikkagiust näitab bronze,starsis oli parem kohe kui täis said hakkas tööle

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #551
                        Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                        Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
                        ok thanx,olympsis on see nõme,et vip staatus muutub aint korra kuus näiteks tegelt ma olen juba gold star,aga ta ikkagiust näitab bronze,starsis oli parem kohe kui täis said hakkas tööle
                        Yeah, see mulle ka endale ka ei meeldi :(

                        Ei ole uurinud tagamaid aga arvan, et tegu on süsteemi iseärasusega (või puudustega), mis uuendab VIP-taset ainult korra kuus.

                        Comment

                        • sinisebra
                          Julm Donk
                          • Nov 2009
                          • 54

                          #552
                          Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                          Mul oleks vaja Olympic Online pokkeriprogrammi faile. Jagage keegi?



                          Milles probleem? : (

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #553
                            Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                            Algselt postitas sinisebra Vaata postitust
                            Mul oleks vaja Olympic Online pokkeriprogrammi faile. Jagage keegi?



                            Milles probleem? : (
                            Miks sul faile vaja? Miks Sa ise ei tõmba?

                            Ära pahaseks see aga ausaltöeldes ma ei julgeks küll täiesti võõrale anda oma seadetega pokkeritoa faile, sest ma nii paranoiline paroolide jms. suhtes.

                            Minu soovitus: uninstalli kogu jama, CCleaneriga registrid puhtaks, tõmba uuesti tarkvara ja installeeri see inglisekeeles.

                            Comment

                            • sinisebra
                              Julm Donk
                              • Nov 2009
                              • 54

                              #554
                              Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                              Selle veateate saan kui Olympic Online'i käivitada püüan. Programm ei lae faile alla. Mingisugune "common" fail on puudu?

                              Comment

                              • Paju99
                                Olybeti Esindaja
                                • Sep 2010
                                • 84

                                #555
                                Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                                Tere,

                                Selline juhis on antud probleemi lahendamiseks meil:

                                1. Eemaldage (uninstallige) tarkvara arvutist ja kustutage kõik Temporary Internet Files failid.
                                Selleks avage Internet Explorer, valige ülal menüüribal Tools -> Internet Options -> Delete Files (valige Delete all offline content) -> vajutage OK ja sulgege Internet Explorer.

                                2. Keelake proxy serverite kasutus.
                                Selleks avage Internet Explorer -> valige ülal menüüribal Tools -> Internet Options -> Connections -> Lan Settings -> eemaldage linnuke “Use proxy server for your Lan”)

                                3. Tehke arvutile restart ning laadige ja paigaldage tarkvara uuesti.

                                NB! Kui olete kustutanud Temporary Internet Files/cache failid, kuid sellest polnud kasu, siis hoitakse vigast programmi suurima tõenäosusega välises cache’is.
                                Sellisel juhul tuleb cache’i puhastamiseks ühendust võtta oma internetiühenduse pakkujaga.

                                Comment

                                Working...