*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #331
    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    siis mul lihtsalt ei joppa vist

    E: a ma teen krediitkaardile, vb sellest on asi
    Tõenäoliselt. Ma lasen otse panka.

    Comment

    • g00000se
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1047

      #332
      Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

      Lihtsalt kirjutan siia, et kes tahab OOst kiiresti raha kätte saada, siis ärge krediidile kandke...

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #333
        Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

        Täna peale Flashi update (tundub, et sellega seotud) on OO pokkeriklient "lolliks" läinud. Iboliidi ei tunnista, hii vilgub totakalt, laudu avab jube kaua jne. Softi reinstall ei aidanud. Ma ainus? Ideid?

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #334
          Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

          lol n2itab et tyhi laud votad laua lahti on insta m2ngijad lauas .. mingeid v2rve tundub ka veits muudetud olevat heledamaks .. veel sitemaks .. GJ

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #335
            Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            Täna peale Flashi update (tundub, et sellega seotud) on OO pokkeriklient "lolliks" läinud. Iboliidi ei tunnista, hii vilgub totakalt, laudu avab jube kaua jne. Softi reinstall ei aidanud. Ma ainus? Ideid?
            näen, et softi muudetud aga ibolide töötab.
            * pane OO kinni
            * käivita ibolide, vali taust, pane ibolide kinni
            * käivita OO
            * ibolide peaks töötama ideaalselt (vähemalt mul toimib)
            ----

            uuendusega on muudetud ka settinguid, ala avatarid on näha jne.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #336
              Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

              * Lobby värve on veidikene muudetud, tehtud tuhmimaks vms.
              * Suur pluss on see, et lauad kus sa maas istud on nüüd BOLD kirjaga- SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              * Võimalus kasutada F2-F3 nuppe panustamisel (kuid ma ei leia kohta, kust saaks selle välja lülita)
              * Rahalaua üleval vasakul näitab kui palju FPPsid oled mängu ajal teeninud
              * Sh on vasakul üleval nurgas näha Server time ja muu spämmiv tekst. Ma ei saa aru, milleks selline asi vajalik on?
              * Hiirega scroll ei tööta, kui laud aktiivseks teha
              Last edited by hotcocacola; 17.10.11, 19:33.

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #337
                Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                kas disconnecti järel connectib ka nüüd kiiremini, see on/oli kõige jubedam viga üldse

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #338
                  Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  Täna peale Flashi update (tundub, et sellega seotud) on OO pokkeriklient "lolliks" läinud. Iboliidi ei tunnista, hiir vilgub pidevalt totakalt, laudu avab jube kaua, klickile reageerib 5seki, lagib hullult. Softi reinstall ei aidanud. Ma ainus? Ideid?
                  Supportist sain posu standard vastuseid, pmslt kõik tehtud mis seal kirjas (cache kustutused, reinstallid etc) ja ikka sama jama. kellelgi pole sama esinenud peale softiuuendust? Win7 64biti.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #339
                    Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                    edit: Lahendatud asi superkiiresti ja hästi OO supporti poolt.
                    Last edited by KristjanLaas; 07.11.11, 15:53.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #340
                      Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                      JUHUUU, OO'L ON INIMSEMODI VÄRVID JA FANCYM VÄLIMUS! loodame, et midgai muud "prsse" ei keeratud

                      Comment

                      • Rigged
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2535

                        #341
                        Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                        Uus soft on väga ilus ja kohe parem mängida.
                        Last edited by Rigged; 08.11.11, 13:24.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #342
                          Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                          Kiidan Olympicu graafikaosakonda vms :P
                          Uus soft (värvid) on super! Lobby ja laud on nii mahedate värvidega, et silm lausa puhkab! Sh on mitmed teised muudatused, kuid üritan neist aimu saada :)

                          Lobby:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Laud:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #343
                            Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                            Mul peale uuenduse lõppu viskas errori "failed to replace file" ja kaputt

                            Comment

                            • CheekyMullet
                              FPP Pro
                              • Feb 2010
                              • 232

                              #344
                              Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                              Graafiline pool on tõesti palju parem. Esimese muljena on ainuke suurem häda, et betiaknas on kiri väga väike ja kehvalt loetav.

                              Comment

                              • rasmer
                                Vana Tegija
                                • Oct 2009
                                • 1306

                                #345
                                Re: *** Ametlik Olympic-Online teema: Küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

                                Confirmed hea muutus.

                                Comment

                                Working...