*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Paju99
    Olybeti Esindaja
    • Sep 2010
    • 84

    #301
    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tere,

    Turniiri seadistuses oli tõesti viga, sest süsteem ei teadnud midagi lisaauhindadest hotellitubade näol ja lõpetas võrdsete auhindade juures mängu. Kõigi kolme auhinnavõitjaga on personaalselt lahendus leitud ning kõik ka oma auhinna + "kompensatsioonitšeki" kätte saanud. Ja mis kõige tähtsam - kõik kolm võitjat on võidurõõmsad!

    Sapiste kommentaaridega võitlema ei hakka :)

    Priit Pajumaa
    Olympic-Online

    Comment

    • g00000se
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1047

      #302
      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

      Kaua see cashout siin aega võtab ma ei saa aru... mail on ammu tulnud, et kannavad raha peale, aga no ei jõua kohale.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #303
        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

        Tegin testi mõttes cashoudi MB-sse nädal tagasi. Nõuti krediitkaardi koopiad. Need saatsin 2 päeva hiljem, aga ikkagi täna cashoudi staatus waiting. Teistel kaua see aega võtnud?

        P.S. kas see "Online support" peabki nässus olema - mul ei saada "send" vajutades teksti ära igatahes.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #304
          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

          Mul tuli 5 päevaga, täpselt ei mäleta kas nädalavahetuse päevi arvestasin hulka.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #305
            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

            Tegin cashoudi, mis approveti täna ja tunnike hiljem oli pangakontol.

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #306
              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

              kas OO-s on fpp-d niisama ilu ja põnevuse pärast v annab nendega ka kuidagi rahalistele turniiridele ka osta?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #307
                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                kas OO-s on fpp-d niisama ilu ja põnevuse pärast v annab nendega ka kuidagi rahalistele turniiridele ka osta?
                osadele live turkadele saab ja osad satikad ka fpp-de eest. lisaks punnipood, kus essugi ei vajalikku ei müüda. aa rahaks saad ka vahetada

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #308
                  Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                  Eile 14.00 cashout .. hommikuks approved .. täna 15.00 pangas .. normal

                  Comment

                  • Paju99
                    Olybeti Esindaja
                    • Sep 2010
                    • 84

                    #309
                    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    Tegin testi mõttes cashoudi MB-sse nädal tagasi. Nõuti krediitkaardi koopiad. Need saatsin 2 päeva hiljem, aga ikkagi täna cashoudi staatus waiting. Teistel kaua see aega võtnud?

                    P.S. kas see "Online support" peabki nässus olema - mul ei saada "send" vajutades teksti ära igatahes.
                    Kui sissemakseks on kasutatud mitut meetodit s.h. krediitkaarti, siis on tõesti vaja krediitkaardi koopiat kaardi registreerimiseks. Väljamakse MB-sse käivitatakse alles peale nõutud dokumentide saamist ja üldjuhul üle 2 tööpäeva aega ei lähe, enamasti saame väljamakse teha juba väljamakse taotlusele järgneval tööpäeval.

                    See chat'i nupu mittetöötamine on huvitav tehniline probleem, mida esimest korda kuulen. Uurime, kas meie poolt midagi ei toimi...

                    Comment

                    • Paju99
                      Olybeti Esindaja
                      • Sep 2010
                      • 84

                      #310
                      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                      Mul tuli 5 päevaga, täpselt ei mäleta kas nädalavahetuse päevi arvestasin hulka.
                      Kindlasti jäi nädalavahetus sisse ja usun, et väljamakse soov oli ka sel juhul esitatud õhtul, kui meie finants oma tööpäeva oli lõpetanud. 5 päeva väljamakse meil aega ei võta :)

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #311
                        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                        Algselt postitas Paju99 Vaata postitust
                        Kui sissemakseks on kasutatud mitut meetodit s.h. krediitkaarti, siis on tõesti vaja krediitkaardi koopiat kaardi registreerimiseks. Väljamakse MB-sse käivitatakse alles peale nõutud dokumentide saamist ja üldjuhul üle 2 tööpäeva aega ei lähe, enamasti saame väljamakse teha juba väljamakse taotlusele järgneval tööpäeval.

                        See chat'i nupu mittetöötamine on huvitav tehniline probleem, mida esimest korda kuulen. Uurime, kas meie poolt midagi ei toimi...
                        See MB asi korras, aga chati "send" nupp ei tööta mingi valemiga :).

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #312
                          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                          teie rng'l on päris tõsiselt midgai viga .. loodan et juhtub ftp2 teiega .. fucking haige bullshitt rigedhole

                          fucking oo serverid põlege maha
                          Last edited by leits; 22.09.11, 23:15.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #313
                            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            teie rng'l on päris tõsiselt midgai viga .. loodan et juhtub ftp2 teiega .. fucking haige bullshitt rigedhole

                            fucking oo serverid põlege maha
                            http://www.ohtuleht.ee/444755

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #314
                              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                              :D:D:D

                              Comment

                              • wanapagan
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2010
                                • 310

                                #315
                                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                                Kas sellel saidil lauad ei kavatsegi automaatselt ette hüpata pärast seda kui teisel laual tegevus lõpetatud ? Jube eba on mängida kui pead teiste akende tagant kogu aeg aknaid klõpsima.

                                Comment

                                Working...