*** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #106
    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    mul tekkis kunagi sama küsimus, saatsin isegi mitu meili aga vastust ei saanud kunagi sellele küsimusele. Aga kui sul mingid boonus dollarid on kontol siis ehk arvestatakse need su rakebackist maha mis oled vabastanud? Vähemalt ma ise ei tulnud ühegi parema idee peale.

    Comment

    • tolmuahv
      Klubi Liige
      • Feb 2009
      • 2502

      #107
      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

      Mul pole kusagil mingit muud struktuuri ega bonusdollareid. Peaks olema väga lihtne deal.

      Comment

      • tolmuahv
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 2502

        #108
        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

        Uurisin seda currency rate värki ja minu arust HEM töötab täiesti normaalselt selle koha peal.

        Transaction history on OO-l ikka väga puudulik. Ma ostsin nt. kelleltki OOPSi pileti, mis praegu kajastub kui ülekanne. Ei ühtegi selgitust, vaid ID-number. Üle 60 päeva vanuseid tehinguid ei näe (wtf, selle pidi andmebaasis ju eraldi piiranguna defineerima?). Esimese hooga pidasin seda rakeback transactioniks, mis tehti kuu keskel. Ilmselt siiski mitte. Kui OO tõesti lubatust vähem rakebacki mängijatele maksab, siis oleks see ikka väga inetu lugu. Eeldaks, et rahalisi tehinguid ei pea igakord üle kontrollima ja kontol oleva raha või rakebacki suuruse osas paberil ise arvestust pidama. Loodetavasti on koer kusagile mujale maetud. Ootame Jani või Pajumaa vastuse ära.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #109
          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

          Kui sul on boonusdollarid kontol (kasvõi deposiitboonus) siis need arvestatakse rakebacki sisse. Ütleme, et sul on 30% rakeback diil, maksid $1000 raket. Kui ühtegi boonusdollarit ei vabastanud saad $300 oma kontole. Kui aga vabastasid näiteks $100 boonusdollareid siis tuleb su kontole $200 rakebacki. Kui vabastasid $300 eest siis rakebacki ei saa, sest kõik tuli boonusdollaritest. Ühesõnaga rakebacki vahe makstakse kinni.

          Siis pange tähele, et OO-s on contributed meetod. See tähendab, et PEAD ISE RAKET maksma, et ka rakebacki saada; foldimise eest RB-d ei saa! Seda on vaja kui kontrollite HEM-ist oma andmeid.

          Ise affiliatena olen kontrollinud mitu korda ja iga kuu saavad mu mängijad tagasi 30%, tegelt oli nats suuremgi 30.3% vms.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #110
            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

            Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
            Mul pole kusagil mingit muud struktuuri ega bonusdollareid. Peaks olema väga lihtne deal.
            Mis diil sul on? Läbi mõne saidi või otse OO-ga räägitud? Mõlemal juhul boonusdollarid mõjutavad RB-d.

            Comment

            • tolmuahv
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 2502

              #111
              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Mis diil sul on? Läbi mõne saidi või otse OO-ga räägitud? Mõlemal juhul boonusdollarid mõjutavad RB-d.
              OO-ga otse räägitud, flat 30%. Mingeid bonusdollareid pole minu teada kontol. Igatahes pole neid keegi pakkunud, ise pole küsinud ja ei näe ka, et see kusagil bonuste vms all välja paistaks. Oli kunagi first deposit bonus, mis expires märtsi alguses ja millest osa kasutamata jäi.

              Aga rake arvestamisel: Kas HEM võib siin lihtsalt räigelt puusse panna ja mingeid valesid numbreid näidata? Filtreerisin korraks vaid PLO HU käed välja ja sealt tuli ka aprillikuu rake suurem kui see, mida rakebacki number indikeeriks. HU lauas peaks contributema nagu igasse potti.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #112
                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                heiti, imo probleem on selles, et omal ajal Jani ja Priidu poolt pakutud 30% rb on koos boonusdollaritega. Sama on minul. Neid peab vabastama. Aga need lõppevad mingi aeg ära ning pead uuesti küsima, sest automaatselt neid juurde ei panda. Arvatavasti sul polnud neid peal ning sp said vähem plekki?


                boonusdollareid näed @

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #113
                  Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                  Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                  OO-ga otse räägitud, flat 30%. Mingeid bonusdollareid pole minu teada kontol. Igatahes pole neid keegi pakkunud, ise pole küsinud ja ei näe ka, et see kusagil bonuste vms all välja paistaks. Oli kunagi first deposit bonus, mis expires märtsi alguses ja millest osa kasutamata jäi.

                  Aga rake arvestamisel: Kas HEM võib siin lihtsalt räigelt puusse panna ja mingeid valesid numbreid näidata? Filtreerisin korraks vaid PLO HU käed välja ja sealt tuli ka aprillikuu rake suurem kui see, mida rakebacki number indikeeriks. HU lauas peaks contributema nagu igasse potti.
                  Ma ei ole üleüldse enam rakega kursis - kas HEM'il automaatne süsteem ei ole, et ise paneb rake paika sõltuvalt pokkeritoa süsteemist. Boonus dollareid kontroli OO->My Account->Home (see peaks default olema) ja vaata äkki sul on seal Pending Bonus Dollars. Mul on neid seal paarikilo eest :)

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #114
                    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    heiti, imo probleem on selles, et omal ajal Jani ja Priidu poolt pakutud 30% rb on koos boonusdollaritega. Sama on minul. Neid peab vabastama. Aga need lõppevad mingi aeg ära ning pead uuesti küsima, sest automaatselt neid juurde ei panda. Arvatavasti sul polnud neid peal ning sp said vähem plekki?

                    boonusdollareid näed @
                    WOW, sa Pro Tiimis ja ainult 30%? :) Teiseks minu andmetel (ma pead ära ei söö, äkki teil teine süstem) makstakse puuduolev rakeback (juhul kui ei olnud piisavalt boonusdollareid või boonusdollarite RB% ei võrdu sinu %-endiga) käsitsi sinu kontole.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #115
                      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                      ei, mul pole 30%, aga ikkagi pean kasutama boonusdollareid

                      Comment

                      • Char
                        Pokkerihai
                        • Sep 2009
                        • 1848

                        #116
                        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                        ranka, palju affiliate saab rakebackilt vahelt..ma mõtlen, et kui näiteks X sait maksab kasutajale 30% rakebacki, siis sina saad mitu % saidilt?

                        kas on nii umbes, et 40% maksab sait sulle ja 30 % annad sa meile edasi?

                        mind huvitav see sellepärast, et miks peaks pokkerisait jamama üldse affiliatega, nad võiks kohe kasutajal 30% kanda üle ja 10% endale jätta, või noh tegelt see 10% mis nad juurde maksavad tasub reklaamiks hästi ära.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #117
                          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                          lol




                          "miks peaks pokkerisait jamama üldse affiliatega, nad võiks kohe kasutajal 30% kanda üle ja 10% endale jätta, või noh tegelt see 10% mis nad juurde maksavad tasub reklaamiks hästi ära. "

                          affid toovad rahvast saidile....

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #118
                            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                            jah arvasingi, et 10% oma tulust reklaami kulutada, pole väga hull asi.

                            aga palju see affiliate saab keskmiselt vahelt?

                            kohel lähen vaatan su linki ka.

                            Comment

                            • tolmuahv
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 2502

                              #119
                              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                              Mul on flat protsent ja kirjavahetus, kus selle kokku leppisin. Mitte kusagil pole ühegi sõnaga mingeid bonusdollareid mainitud. Rakeback kehtib alates detsembrist. Ilmselt pean siis ka kõik teised kuud eraldi üle vaatama. Selleks on mul vaja OO poolt tehtavat väljavõtet, sest ise seda nende saidil teha ei saa.

                              Aga taaskord küsiks, et kuidas selline asi võimalik on. Kas Parki kassas peaks ka igakord raha üle lugema, sest äkki anti sihilikult lubatust poole vähem? Rankale veel üks lause PM-ga ka, mida siin mainida ei tahaks.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #120
                                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                                Algselt postitas Char Vaata postitust
                                ranka, palju affiliate saab rakebackilt vahelt..ma mõtlen, et kui näiteks X sait maksab kasutajale 30% rakebacki, siis sina saad mitu % saidilt?

                                kas on nii umbes, et 40% maksab sait sulle ja 30 % annad sa meile edasi?

                                mind huvitav see sellepärast, et miks peaks pokkerisait jamama üldse affiliatega, nad võiks kohe kasutajal 30% kanda üle ja 10% endale jätta, või noh tegelt see 10% mis nad juurde maksavad tasub reklaamiks hästi ära.
                                See oleneb toast ja see ei ole täpselt nii must-valge ehk protsent on täiesti suhteline sama nagu AF sõltub VPIP-st. Pokkeritoal on odavam anda nii paar prossa affiliatedele, keda on maailmas mitukümmend tuhat ja absull igas riigis kui hakata ise miljardeid dollareid reklaamiraha pumpama.

                                Comment

                                Working...