Kuskohast alustada?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #16
    Re: Kuskohast alustada?

    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    mul poole parem küsimus: miks sulle on nii väga oluline see, et soft oleks eestis legaalne :) (sportlik huvi lihtsalt :P)
    ma tean ise vastust coca:P
    ta on ment:) või siis roheliste erakonnast keegi!

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #17
      Re: Kuskohast alustada?

      need oleksid ka minu pakkumised :D

      Comment

      • AshrakWhite
        Grinder
        • Oct 2008
        • 666

        #18
        Re: Kuskohast alustada?

        No ja mis siis kui olengi? ei meeldi?

        Nittide vastu on lihtne mängida, nad foldivad olilislt rohkem paremaid käsi.

        Comment

        • Konso
          Grinder
          • Nov 2009
          • 936

          #19
          Re: Kuskohast alustada?

          Algselt postitas AshrakWhite Vaata postitust
          nojah pole õnneks vaja 56 /48 donke et raha teenida, ka nittidelt saab kätte pappi :) küll vähem ja aeglasemalt aga siiski.
          No kui sa donke ja fishe ei vaja, et pappi teenida, siis sobib ükskõik milline tuba ju. Ei saa aru teema püstitamisest sellisel juhul.

          Comment

          • AshrakWhite
            Grinder
            • Oct 2008
            • 666

            #20
            Re: Kuskohast alustada?

            rake boonused laudade arv mängijate kogused etc.

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #21
              Re: Kuskohast alustada?

              Triobetis on väga agressiivne mäng, sellest ka suured swongid ja imelikud beadid, kerget siin küll midagi ei ole.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #22
                Re: Kuskohast alustada?

                NL10 on kindlasti kulla auk, ise sain trio poolt eelmise aasta lõpus 50 eurot ja kandsin 50 eurot peale, siis tegin natuke nl10 mängu ja oli varsti roll 600 euro peal, mäng oli kohutav seal ning osad fishid seal ikka konkreetselt annetavad + sai alati max lauad võetud ja 1 miinus sess tuli kogu selle aja peale.

                Comment

                • junkman
                  Jube Noob
                  • Mar 2010
                  • 156

                  #23
                  Re: Kuskohast alustada?

                  mis mõttes max lauad? mitu lauda sa seal siis korraga tegid, seal on suhteliselt vähe neid ju. seal vist state kasutada ei saa, aga kas graafik on PT3 nt, kas seal rake ja mingeid boonusid ka on?

                  Comment

                  • harryahven
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1964

                    #24
                    Re: Kuskohast alustada?

                    state saab kasutada

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #25
                      Re: Kuskohast alustada?

                      Saan ma õigesti aru, et teemaalgataja tahab mängida legaalses toas, kuid talle ei sobi ei olympic, stars ega prima? Wtf..

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #26
                        Re: Kuskohast alustada?

                        Algselt postitas junkman Vaata postitust
                        mis mõttes max lauad? mitu lauda sa seal siis korraga tegid, seal on suhteliselt vähe neid ju. seal vist state kasutada ei saa, aga kas graafik on PT3 nt, kas seal rake ja mingeid boonusid ka on?
                        Statte saab kasutada ja max lauad tähendas 10 lauda korraga 6maxi ja valikut oli alati.

                        Comment

                        • AshrakWhite
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 666

                          #27
                          Re: Kuskohast alustada?

                          fyte:

                          saad valesti aru, sobivad kõik, tõin ainult vead välja mis mulle ei meeldi nende tubade juures, kuna legaalseid rohkem ei ole siis PEAB tegema nende vahel valiku.

                          Aitäh kommentari eest.

                          Comment

                          • Ballahollic
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2011
                            • 388

                            #28
                            Re: Kuskohast alustada?

                            Tere!

                            Olen foorumis uus aga oleks mõned kysimused teile rohkem kogenud mängijatele.

                            Olen 20 ja tahaks ka netis mängida aga Unibet pandi Eestlaste jaoks hetkel kinni nagu aru saan. Triobetis/Pokerstarsis vanuselimiit 21. Keegi teab head kohta kus 20 aastane mängida saaks.

                            Kas saab midagi veel ettevõtta, et ei tuleks emta lehte ette va. DNS serveri aadresside muutmise.(see kahjuks ei tööta mul siin)

                            Keegi tahab mulle torrentifaile jagada erinevatest pokkeriraamatutest.(pdf laiendiga soovitatavalt)

                            Kas HEM ja pokertracker on tasulised ja kui on siis kui palju need maksavad.

                            parimat, Balla
                            Last edited by Ballahollic; 02.03.11, 19:19.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #29
                              Re: Kuskohast alustada?

                              Kaks varianti kas seadistad dns serveri või kasutad mõnda VPN ühendust.

                              Jagada pdf foorumis avalikult ei ole lubatud, samahästi võid googeldada ja minutitega saad oma soovi.

                              Mõlemad softid on tasulised, aga alguses on mõlemal tasuta prooviaeg ja HEMil on võimalik osta ka small stakes versioon, mis maksis vist 50$ kanti.

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #30
                                Re: Kuskohast alustada?

                                Trio nl 20, kui omad mänguoskust. Sealne 6max on selle ampluaa mängijatele kullaauk.

                                Comment

                                Working...