Kuskohast alustada?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • AshrakWhite
    Grinder
    • Oct 2008
    • 666

    #1

    Kuskohast alustada?

    Kuskohast peaks eestlane mängimist alustama :P

    selles mõttes et millisest toast, mõtlesin uuesti algust teha mänguga

    PokerStars (lugesin et alla nl50 pole mõtet kuna rake mõrvab)
    Triobet? (oi mis beate seal saadud)
    OlympicOnline (sitt soft imo)

    mängiks FTP's aga see ju tänapäeval illegal.
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: Kuskohast alustada?

    Sõltub, mida mängima, mis limiidis, FR või 6max jne, aga saan aru, et kuskil nl25 või midagi sellist.

    Ise otsiks toa, kus on võimalik võtta deposiit boonus või midagi sellist ja tase on kehva, boonused head.

    FTP oleks koos deposiit boonusega kuld kui vaja rolli üles mängida, see eeldab muidugi, et FTP kasutajat ei ole :)

    Comment

    • AshrakWhite
      Grinder
      • Oct 2008
      • 666

      #3
      Re: Kuskohast alustada?

      jah pekki unustasin mainida :S kavatsen kanda kuskil 200 eurtsi peale ja 6maxi siiani mängind. kõigis neis kahjuks kasutaja olemas juba va olympiconline.

      ja eelneval ajal 9 tabledasin.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #4
        Re: Kuskohast alustada?

        Siis ma soovitan küll TrioBetti, sest seal ikka madalas vist kõige fishisem ja saad rolli kõige kiiremini üles. Mängid nl10 seal ja roll peaks kasvama ilusti, sest seal ikka mega fishine. See rakeback on ka teiste tubadega sarnane.

        Comment

        • AshrakWhite
          Grinder
          • Oct 2008
          • 666

          #5
          Re: Kuskohast alustada?

          kk Cheers :)

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #6
            Re: Kuskohast alustada?

            Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
            Siis ma soovitan küll TrioBetti, sest seal ikka madalas vist kõige fishisem ja saad rolli kõige kiiremini üles. Mängid nl10 seal ja roll peaks kasvama ilusti, sest seal ikka mega fishine. See rakeback on ka teiste tubadega sarnane.
            suht nitiseks on trio nl10 imo l2inud....

            Comment

            • AshrakWhite
              Grinder
              • Oct 2008
              • 666

              #7
              Re: Kuskohast alustada?

              nojah pole õnneks vaja 56 /48 donke et raha teenida, ka nittidelt saab kätte pappi :) küll vähem ja aeglasemalt aga siiski.

              Comment

              • Blacktor
                Jube Noob
                • Dec 2010
                • 112

                #8
                Re: Kuskohast alustada?

                Mina soovitaks Mintepokerit tuba on ikka väga Fishine.

                Comment

                • reggie
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 1705

                  #9
                  Re: Kuskohast alustada?

                  Everest siis sobib ka juba kui donke otsida. Boonus avaneb hästi, ainult soft on hirmkole.

                  Comment

                  • AshrakWhite
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 666

                    #10
                    Re: Kuskohast alustada?

                    Kumbki neist ei ole vist eestis legaalne niet jääb ära.

                    Comment

                    • Blacktor
                      Jube Noob
                      • Dec 2010
                      • 112

                      #11
                      Re: Kuskohast alustada?

                      No sellisel juhul ei ole sul valikvägasuur kui see peab kindlasti olema siin legaliseeritud.

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #12
                        Re: Kuskohast alustada?

                        Algselt postitas AshrakWhite Vaata postitust
                        nojah pole õnneks vaja 56 /48 donke et raha teenida, ka nittidele saab pappi anda :) küll rohkem ja kiiremini aga siiski.
                        kas sina oledki prima v6rgu parim m2ngija?

                        Comment

                        • suitsutihane
                          FPP Pro
                          • Dec 2010
                          • 286

                          #13
                          Re: Kuskohast alustada?

                          Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                          kas sina oledki prima v6rgu parim m2ngija?
                          tere nit =)

                          Comment

                          • K2snakas
                            Pokkerihai
                            • Feb 2009
                            • 2388

                            #14
                            Re: Kuskohast alustada?

                            mm tere...:P ma pole nit:), aga see oli tema pool nii enesekindel v2ljaytlemine, et ajab lausa oksele!

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #15
                              Re: Kuskohast alustada?

                              mul poole parem küsimus: miks sulle on nii väga oluline see, et soft oleks eestis legaalne :) (sportlik huvi lihtsalt :P)

                              Comment

                              Working...