Re: Pokerstars ei ole näpitud
Ma tulin siia, et arutelu alustada aga mitte nõu küsima. Tõepoolest kvaliteetne nõuanne panna raha pokkerituppa, kus sind pool aastat järjest on kotitud.
Ei härrased pokkerihaid, rahamänge mängin ma Titan Poker'is, olete kõik teretulnud, võib ju mõnel väiksemal turniiril kokku saada ja neid nulliküsimusi lahata niiöelda sportlikus õhkkonnas.
Algselt postitas rahvavaenlane
Vaata postitust
Ei härrased pokkerihaid, rahamänge mängin ma Titan Poker'is, olete kõik teretulnud, võib ju mõnel väiksemal turniiril kokku saada ja neid nulliküsimusi lahata niiöelda sportlikus õhkkonnas.
Comment