Pokerstars ei ole näpitud

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lätlane
    Räme Fish
    • Oct 2010
    • 6

    #16
    Re: Pokerstars ei ole näpitud

    Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    kle poolakas, võta nüüd ennast kätte ja ürita siit foorumist endale hea alustala leida millest sa suudaksid alustada kvaliteetset pokkkerimängu. keegi ei taha sulle halba ja ilmselt oled kõigi oma küsimustega siia teretulnud. lihtsalt see freerollide küsimus ei ole tõesti eriti adekvaatne. alusta nullist ja normaalsete küsimustega.
    Ma tulin siia, et arutelu alustada aga mitte nõu küsima. Tõepoolest kvaliteetne nõuanne panna raha pokkerituppa, kus sind pool aastat järjest on kotitud.
    Ei härrased pokkerihaid, rahamänge mängin ma Titan Poker'is, olete kõik teretulnud, võib ju mõnel väiksemal turniiril kokku saada ja neid nulliküsimusi lahata niiöelda sportlikus õhkkonnas.

    Comment

    • Relamz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1467

      #17
      Re: Pokerstars ei ole näpitud

      Algselt postitas Lätlane Vaata postitust
      Minu PS kogemustele tuginedes AA kaotab neljal korral viiest ja ükskõik millise taskukaardiga mängides 80% juhtudest tuleb kaotus riverist.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Keldrimees
        Julm Donk
        • Feb 2010
        • 69

        #18
        Re: Pokerstars ei ole näpitud

        Mõtle nüüd natukene selle üle=> "Miks peaks pokerstars eelistama ühte mängijat teisele?"

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #19
          Re: Pokerstars ei ole näpitud

          Kui rääkida randomist, siis see on väga täpne ja kogu statistika loksub long runnis paika võite isegi vaadata, võtan enda miljon kätt, mis PS mängitud ja vaatan mitu korda kätte AA, AK jne on kätte jagatud, siis saan:

          aa jagatakse 220 korrast kätte 1 korral ja nii ka jaotatakse.

          Kui preflop ei ole näpitud, vaevalt et siis ka postflop on näpitud, aga kindlasti tihti oskused on ära näpitud :)

          Comment

          • janek174
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1078

            #20
            Re: Pokerstars ei ole näpitud

            Kui ise mängida ei oska, siis on loomulikult vaja ju süüdlast kusagilt mujalt otsida kui iseendast. Ilmselgelt on siis pokkerituba süüdi. Kes siis veel.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #21
              Re: Pokerstars ei ole näpitud

              Algselt postitas Lätlane Vaata postitust
              Ma tulin siia, et arutelu alustada aga mitte nõu küsima. Tõepoolest kvaliteetne nõuanne panna raha pokkerituppa, kus sind pool aastat järjest on kotitud.
              Ei härrased pokkerihaid, rahamänge mängin ma Titan Poker'is, olete kõik teretulnud, võib ju mõnel väiksemal turniiril kokku saada ja neid nulliküsimusi lahata niiöelda sportlikus õhkkonnas.
              oehh.. kuidas sa aru ei saa... kui sul on AA ja lähed kolme vastase vastu preflopis allini (kellel kõigil on käes täiesti suvalised kaardid), siis sinu AA võiduvõimalus on ainult ca 55-60%.. kombinatoorikat oled koolis õppinud? arvuta siis välja need tõenäosused.. tead ju küll et kaardipakis 52 kaarti ja sul AA jms.. kui ise arvutada ei oska, kasuta mõnda valmis tehtud programmi.. näiteks PokerStove..

              kui sul on AA ja vastasel on mingi suvaline muu pocket, siis on sinu võiduvõimalused ~80% jne..

              miks sulle tundub, et koguaeg sind ära krackitakse on seepärast, et inimesel on selektiivne mälu.. neid käsi sa suures osas ei mäleta kus sa ise oled riverisse või turni omale sobiva kaardi või flushi vms tõmmanud..

              Comment

              • kuco
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1910

                #22
                Re: Pokerstars ei ole näpitud

                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                miks sulle tundub, et koguaeg sind ära krackitakse on seepärast, et pokkerimängijatel on selektiivne mälu.. neid käsi sa suures osas ei mäleta kus sa ise oled riverisse või turni omale sobiva kaardi või flushi vms tõmmanud..
                FYP :P

                Tõsi ta on. Lives ma näeb ja kuuleb pidevalt kuidas tegelased seletavad oma bad beate. Mäletatakse peensusteni kõiki detaile, alates actionist kuni lõpetates live readeni. Kui aga küsida neilt, et milline on kõige suurem pot, mis sa oled võitnud, siis on kuidagi vaikne elu :)

                Comment

                • redddman10
                  Grinder
                  • Aug 2010
                  • 703

                  #23
                  Re: Pokerstars ei ole näpitud

                  kogu see teema on näpitud imo

                  Comment

                  • armand0
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2010
                    • 358

                    #24
                    Re: Pokerstars ei ole näpitud

                    mis kuradi jama see on ?


                    Mine mängi million kätt ja tee siis üks post !

                    Comment

                    • pwndre
                      FPP Pro
                      • Aug 2009
                      • 214

                      #25
                      Re: Pokerstars ei ole näpitud

                      ikka tahaks sind paljaste kätega surnuks kägistada

                      Comment

                      • 5gww
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2010
                        • 333

                        #26
                        Re: Pokerstars ei ole näpitud

                        mitte ainult pokerstars ei ole näpitud vaid ka fullt tilt. paar päeva tagasi sain alles ühes lauas kaks korda järjest AA, ja siis veits hiljem sain A quadsi, täiesti rigged kohad ikka, nii ei saa pokkerit mängida.

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #27
                          Re: Pokerstars ei ole näpitud

                          tõenäosusteooria on rigged, viskasin 2 korda münti, mõlemad korrad tuli kiri wtf

                          Comment

                          • ziimukaz
                            Grinder
                            • Jan 2010
                            • 741

                            #28
                            Re: Pokerstars ei ole näpitud

                            Algselt postitas donkament Vaata postitust
                            tõenäosusteooria on rigged, viskasin 2 korda münti, mõlemad korrad tuli kiri wtf
                            totally rigged, münt ilmselt näpitud

                            Comment

                            • makz
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2009
                              • 428

                              #29
                              Re: Pokerstars ei ole näpitud

                              Algselt postitas Lätlane Vaata postitust
                              Ma tulin siia, et arutelu alustada aga mitte nõu küsima. Tõepoolest kvaliteetne nõuanne panna raha pokkerituppa, kus sind pool aastat järjest on kotitud.
                              Ei härrased pokkerihaid, rahamänge mängin ma Titan Poker'is, olete kõik teretulnud, võib ju mõnel väiksemal turniiril kokku saada ja neid nulliküsimusi lahata niiöelda sportlikus õhkkonnas.
                              Minu meelest küll Eestlased Titan Pokerit näppida ei saa.
                              Ahjaa sorry, sa oled ju Lätlane.

                              Comment

                              • armand0
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2010
                                • 358

                                #30
                                Re: Pokerstars ei ole näpitud

                                Selle teema võiks lukku panna !

                                Mingi lõõpimine ja nalja tegemine käib.

                                Comment

                                Working...