PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #511
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    mind väga huvitab ka teiste foorumikasutajate arvamus - mida tuleks teha, kui oled avastanud petturi? minu arvates oleks mõistlik teatada sellest klienditoele,
    Enam küll ei julge. Apparently ei ole sinu-klienditoe vaheline suhtlus konfidentsiaalne.

    Comment

    • Tarvi
      PokerStarsi Esindaja
      • Sep 2009
      • 347

      #512
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
      tarvi,
      ma loodan, et loed ka bottide teemat. nagu teemast näha, siis on ka foorumikasutajate seas inimesi, kes botindusega kokku puutunud ("töökaaslasega"). palun uurida ka antud tegelaste starsi kontosid.
      Igasugustest bottidest (kahtlustest) peaks kindlasti teada andma. See on meie jaoks ülitähtis mänguturvalisuse teema ning uurime iga case'i süviti.

      Algselt postitas lenC Vaata postitust
      Enam küll ei julge. Apparently ei ole sinu-klienditoe vaheline suhtlus konfidentsiaalne.
      Mis mõttes?
      Kui sul on mingi konkreetne näide, oleksin huvitatud (konfidentsiaalselt).
      Last edited by Tarvi; 19.10.10, 07:50.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #513
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
        Mis mõttes?
        Sorry, meil läks siin offtopicuks vahepeal. Üks endine Unibeti töötaja lihtsalt avaldas siin kirjavahetusi.

        Starsis on kõik ikka korras
        Last edited by lenC; 19.10.10, 07:51. Põhjus: välja arvatud buddy transferid : <

        Comment

        • tolmuahv
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 2502

          #514
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          Algselt postitas Tarvi Vaata postitust

          Mis mõttes?
          See ei käinud ilmselt PS-i kohta, loe ülalt. Aga mind üllatas ka tõsiselt, kuidas keegi tuleb välja avaldusega, et "kui seal töötasin, siis sama tüüp kirjutas klienditoele...". Mingi piir võiks nagu olla.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #515
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            heh.. ok2aa'l on täielik õigus nö 'kaebus esitada', botindus on keelatud ja tavamängija seisukohalt äärmiselt ebaaus eelis... Tarvi võib mu accounti uurida palju tahab, mina isiklikult ei ole ühtegi boti käivitanud ega kasutanud ega isegi oma arvutisse salvestanud.

            Comment

            • Albertti
              Jube Noob
              • Dec 2009
              • 113

              #516
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              Samas olen arvamusel, et ükski tuba ei pea nn. raporti tegijale pärast aru andma, kas ja mida "süüdistavaga" tehti.

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #517
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                ok2aa toetuseks, võimalikust pettusest teavitamine on ainult kiiduväärt. See Unibeti keiss on tõsiselt negatiivne üllatus. Klienditoele antakse selged andmed ühe mängija pettusest ja klienditugi saadab konkreetselt üle t..a. Ok, üks asi on tööeetika või selle puudumine, aga selle üle veel avalikus foorumis uhke olla ja naljagi sel teemal teha... Üle mõistuse. (Ei ole Uni TnC'd lugenud, võibolla seal on petturlus täiesti ok, siis vabandused Erplanderi suunas). Positiivset arvamust siit unibeti kohta küll ei tekkinud.

                Sry 4 offtopic.

                Comment

                • bJako
                  Jube Noob
                  • Dec 2009
                  • 114

                  #518
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                  Tõesti olen sellele varemgi vastanud:


                  Väljamakse: 'Direct Bank Transfer' Swedbanki kontole, kui rollbacki pole kuskile mujale (a-la varem tehtud deposiidid kasutades VISA, NETeller, Moneybookers meetodeid)
                  Kuna pole seda varem kasutanud, siis kas sellega seonduvad mingid kulud (PS-i või panga poolt) - ja kui suured? Rahvusvahelise ülekande vastuvõtu tasu- n-sada krooni?? Pole kunagi vaja läinud, seega ei tea, kas tasub 100 USD välja võtta või on see räme kallis meetod?

                  Aga kas Visaga välja saab, kui enne pole sisse kandnud? Ilmselt ei, seega võin sisse kanda 10 ja siis 110 välja - ja see ei peaks mingit kulu kaasa tooma?

                  Enne muidugi jah peab kõik Netelleri sissemaksud sinna ka tagasi saatma (mis on suht loll teema minuarust PS-is, mujal pole küll sellist asja kohanud)

                  Comment

                  • IamAllin
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 1653

                    #519
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    Algselt postitas erplander Vaata postitust
                    loooool tõesti :)

                    see tüüp käis mulle ka pinda kui uni, kui unibetis töötasin (no pun intended), et uuriksin ühe mängija kontot (kes juhtumisi võitis Online Eesti MV põhiturniiri), kuna too olevat väidetavalt alaealisena varikonto all mänginud. Ei suutnud midagi tuvastada, aga kuna oli näha, et tüüp ajab mingit haiget vanamutilikku kiusu, siis ei suutnud vastu panna kiusatusele ja soovitasin lasta uurida ka Annette Obrestadi kontosid, kes teatavasti mängis online-pokkerit juba 15-aastaselt. Vana läks mõnusalt leili, lol.
                    lol, tahtis Madiselt EMV võitu ära krabada?:D

                    E: muidugi ei ole ilus, et UniB endine tegelinski siin kirjavahetusi avaldab, kuid kadedusest roheliseks minna ja teise eestlase ausalt teenitud võidu kallale minna on veel vähem ilus.
                    Last edited by IamAllin; 19.10.10, 11:11.

                    Comment

                    • erplander
                      ekrelander
                      • Oct 2008
                      • 1029

                      #520
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                      ok2aa toetuseks, võimalikust pettusest teavitamine on ainult kiiduväärt. See Unibeti keiss on tõsiselt negatiivne üllatus. Klienditoele antakse selged andmed ühe mängija pettusest ja klienditugi saadab konkreetselt üle t..a. Ok, üks asi on tööeetika või selle puudumine, aga selle üle veel avalikus foorumis uhke olla ja naljagi sel teemal teha... Üle mõistuse. (Ei ole Uni TnC'd lugenud, võibolla seal on petturlus täiesti ok, siis vabandused Erplanderi suunas). Positiivset arvamust siit unibeti kohta küll ei tekkinud.

                      Sry 4 offtopic.
                      Kõik räägivad siin mingist Unibeti klienditoest. Teadmiseks, et mina pole kunagi olnud Unibeti klienditugi. Ja sellise kahtlusega olekski võinud ok2aa pöörduda otseselt klienditoe poole (kus see olekski konfidentsiaalseks jäänud), mitte pommitada mind lõputult kõikvõimalike kanalite kaudu (emailid, foorumite sõnumid jne) selle absurdse teemaga, kus oli ilmselgelt näha, et tüüp on sügavalt kibestunud teise mängija peale ja ajab oma haiglast kiusu kõikvõimalike vahenditega.

                      Ja võin kinnitada rahustuseks, et mingit petturlust ei olnud. Kes seda petturluse teemat siin vägisi edasi tahavad ajada, siis peate oma sõnade eest vastutama.
                      Last edited by erplander; 19.10.10, 13:36.

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #521
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        minu jaoks on kummaline see, et mina tegin kõik õigesti. mina ei rikkunud reegleid, mina teatasin sellest unibeti "esindajale". lõpptulemusena üritatakse mind oinaks tembeldada. whatever, minu poolt on teema juba ammu lõppenud.

                        Comment

                        • erplander
                          ekrelander
                          • Oct 2008
                          • 1029

                          #522
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                          minu jaoks on kummaline see, et mina tegin kõik õigesti. mina ei rikkunud reegleid, mina teatasin sellest unibeti "esindajale". lõpptulemusena üritatakse mind oinaks tembeldada. whatever, minu poolt on teema juba ammu lõppenud.
                          Tõin selle teema esile üksnes põhjusel, et sa oled ka minu vastu korduvalt isiklikuks läinud foorumis, isegi kui tõesti oleks võinud selle teema juba ammu unustada. Nüüd väita, et sinu poolt on teema ammu lõpetatud, on ülimalt pateetiline.

                          --

                          sry ka minu poolt offtopicu pärast Pokerstarsi teemas. Aga lihtsalt tõin välja, mis tüüpi inimesega tegu on.

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #523
                            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                            Erinevalt ehk mõnest teisest toetan mina ok2aa tehtut st kahtlustest või kahtlasest käitumisest teatamist väga. Kui on kahtlus, tuleb sellest ka teada anda, et vastavad isikud saaks selgeks teha, kas on midagi valesti tehtud või mitte. Tänavalt või maanteelt: kui mulle tundub, et mu ees sõidab võib-olla joobes või räigelt eeskirju rikkuv tüüp, siis ma helistan ja olen ka helistanud politseisse (L-Eestis on selleks isegi eraldi number). See ei tohiks mingisugune mõttekoht olla.

                            On naeruväärne kedagi selle eest, et ta tahab puhast pokkerit, hurjutada.

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #524
                              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                              kuidas see notede ülekandmine .com .ee-sse käis?

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #525
                                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                                kuidas see notede ülekandmine .com .ee-sse käis?
                                kopeerid notes.xml faili uude kataloogi

                                Comment

                                Working...