PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Albertti
    Jube Noob
    • Dec 2009
    • 113

    #496
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    Kogu teemaalgatus sai alguse siit, ehk tõstaks jätkuks teksti õigesse kohta arutamiseks:

    Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Tead ikka, et buddy transfer ei toimi?
    Seepeale saatsin supportisse kirja:
    Algselt postitas Albertti Vaata postitust
    Meil on kahju teatada, et pärisraha ülekanded sõbralt sõbrale PokerStars.EE tarkvaras teha ei saa. Eesti seadusandlus ei luba selliseid tehinguid ning seetõttu pole meil võimalik neid oma saidil võimaldada.

    Kui see seadus tulevikus muutuma peaks, siis garanteerime, et aktiveerime pärisraha ülekannete võimaluse kõikidele oma eesti mängijatele. Kahjuks pole meil aga võimalik lubada täpset ajakava.

    Kui soovite mõnda piletit üle kanda, kirjutage selleks klienditoele aadressil support@pokerstars.ee ning pange ka kirja saaja nimi ning kasutajatunnus. Vastavalt piletitüübile ning kampaaniatingimustele teostame ka ülekande.
    Algselt postitas Albertti Vaata postitust
    Huvitav vestlus on tekkinud PS.ee supportiga:

    Minu küsimus neile :

    >Tänan kiire vastuse eest, siiski paluks veel infot, milline seaduse punktkeelab sellised PS.ee-s tehtavad omavahelised tehingud? Saan aru, kui on keelatud kanded PS.ee-st PS.com-i.

    ja vastus:

    Kahjuks ei saa me hetkel mingile konkreetsele seadusele viidata, kuid see nõue tuli ametnikelt ning jurstidelt, kes meie litsentsi taotlusega tegelesid.


    Ehk ma olen segaduses, kuidas ametnikud saavad seda nõuda, kui puudub alus seadusest ja miks juristid toetavad seda, tahes tahtmata jätab selline vastus mulje, et bla-bla-bla vastame sulle, aga tegelikult ei tea me/ma isegi. Seega peaks miski vastulause saatma, aidakem koostada.

    Ok alafoorum ei ole just kõige parem, aga noh mis teha, ehk huvilised satuvad ka siia.
    Algselt postitas Albertti Vaata postitust
    Huvitav;

    esimesest kirjast: Eesti seadusandlus ei luba selliseid tehinguid ning seetõttu pole meil võimalik neid oma saidil võimaldada.

    teisest kirjast: Kahjuks ei saa me hetkel mingile konkreetsele seadusele viidata
    Ehk tõstsin sisukamad postid siia.

    Comment

    • Tarvi
      PokerStarsi Esindaja
      • Sep 2009
      • 347

      #497
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      Võib-olla pole esimene vastus kõige paremini sõnastatud, aga see ei muuda fakte.

      Vaidlemine ega vastulaused ei anna mingeid lahendusi, olen seda korduvalt öelnud ja ütlen veel: meie huvides oleks neid ülekandeid lubada ning töötame selle nimel, et need tulevikus saadaval oleksid.

      Kahjuks ei tundu, et see juhtub täna või homme. Mul on kahju.

      Comment

      • Albertti
        Jube Noob
        • Dec 2009
        • 113

        #498
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        nojah, samas, kui seadus seda ei keela ja töötate selle kallal, kas sellisel juhul on porbleem hoopis softis?

        Samas muidugi väga tore, et töötate selles suuna ja ma ei tahagi vaielda

        Comment

        • Helmps
          Grinder
          • Oct 2008
          • 828

          #499
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          See jah imelik, et kui seadusest tulenevalt on sõbrakanded keelatud, siis oleks ju ka mõistlik teada missugune seadusepunkt see täpselt on, mis seda keelab. Või ei tea pokerstars seda isegi?

          Comment

          • Albertti
            Jube Noob
            • Dec 2009
            • 113

            #500
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
            Võib-olla pole esimene vastus kõige paremini sõnastatud, aga see ei muuda fakte.

            Vaidlemine ega vastulaused ei anna mingeid lahendusi, olen seda korduvalt öelnud ja ütlen veel: meie huvides oleks neid ülekandeid lubada ning töötame selle nimel, et need tulevikus saadaval oleksid.

            Kahjuks ei tundu, et see juhtub täna või homme. Mul on kahju.
            Kuidas sama seadus ei keela Olympicul sama teha, ehk minule teadaolevalt peaks seal see lubatud olema. Parandage, kui eksin.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #501
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              Kogu see Pokerstarsi buddy transferi ja Triobeti E-walleti maksete teema meenutab ´´naised saunas rääkisid´´ juttu. Mingit seaduslikku alust nagu ei ole aga kuna mõni ametnik kusagil rääkis/arvas, siis juhtus ühel nii, teisel naa ja OO´l veel kolmandat moodi

              Comment

              • pkillar
                Julm Donk
                • Feb 2010
                • 30

                #502
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                kas pokerstarsis tuleb kunagi nii et saaks l2bi hanzapanga ka maksta ja välja võtta???

                Comment

                • ziimukaz
                  Grinder
                  • Jan 2010
                  • 741

                  #503
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  Algselt postitas pkillar Vaata postitust
                  kas pokerstarsis tuleb kunagi nii et saaks l2bi hanzapanga ka maksta ja välja võtta???
                  miljard korda küsitud siin, vastust ei tea keegi

                  Comment

                  • Tarvi
                    PokerStarsi Esindaja
                    • Sep 2009
                    • 347

                    #504
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    Algselt postitas pkillar Vaata postitust
                    kas pokerstarsis tuleb kunagi nii et saaks l2bi hanzapanga ka maksta ja välja võtta???
                    Tõesti olen sellele varemgi vastanud:

                    Sissemakse: hetkel võimalik valides 'Local Bank Transfer' ning tehes ülekande Swedbanki internetipanga kaudu. See pole kõige kiirem meetod kahjuks. (+loodame pangalingi lisada peagi, ei oska täpselt ajavahemikku lubada)

                    Väljamakse: 'Direct Bank Transfer' Swedbanki kontole, kui rollbacki pole kuskile mujale (a-la varem tehtud deposiidid kasutades VISA, NETeller, Moneybookers meetodeid)

                    Comment

                    • ok2aa
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 1903

                      #505
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      tarvi,
                      ma loodan, et loed ka bottide teemat. nagu teemast näha, siis on ka foorumikasutajate seas inimesi, kes botindusega kokku puutunud ("töökaaslasega"). palun uurida ka antud tegelaste starsi kontosid.

                      Comment

                      • akristjan
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 406

                        #506
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                        tarvi,
                        ma loodan, et loed ka bottide teemat. nagu teemast näha, siis on ka foorumikasutajate seas inimesi, kes botindusega kokku puutunud ("töökaaslasega"). palun uurida ka antud tegelaste starsi kontosid.
                        loool nice

                        Comment

                        • erplander
                          ekrelander
                          • Oct 2008
                          • 1029

                          #507
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          loooool tõesti :)

                          see tüüp käis mulle ka pinda kui uni, kui unibetis töötasin (no pun intended), et uuriksin ühe mängija kontot (kes juhtumisi võitis Online Eesti MV põhiturniiri), kuna too olevat väidetavalt alaealisena varikonto all mänginud. Ei suutnud midagi tuvastada, aga kuna oli näha, et tüüp ajab mingit haiget vanamutilikku kiusu, siis ei suutnud vastu panna kiusatusele ja soovitasin lasta uurida ka Annette Obrestadi kontosid, kes teatavasti mängis online-pokkerit juba 15-aastaselt. Vana läks mõnusalt leili, lol.

                          Comment

                          • Oliverk
                            Moderaator
                            • Nov 2008
                            • 3016

                            #508
                            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                            Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                            tarvi,
                            ma loodan, et loed ka bottide teemat. nagu teemast näha, siis on ka foorumikasutajate seas inimesi, kes botindusega kokku puutunud ("töökaaslasega"). palun uurida ka antud tegelaste starsi kontosid.
                            Starsis ei boti keegi fish.

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #509
                              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                              Algselt postitas erplander Vaata postitust
                              loooool tõesti :)

                              see tüüp käis mulle ka pinda kui uni, kui unibetis töötasin (no pun intended), et uuriksin ühe mängija kontot (kes juhtumisi võitis Online Eesti MV põhiturniiri), kuna too olevat väidetavalt alaealisena varikonto all mänginud. Ei suutnud midagi tuvastada, aga kuna oli näha, et tüüp ajab mingit haiget vanamutilikku kiusu, siis ei suutnud vastu panna kiusatusele ja soovitasin lasta uurida ka Annette Obrestadi kontosid, kes teatavasti mängis online-pokkerit juba 15-aastaselt. Vana läks mõnusalt leili, lol.
                              jeah, palusin uurida multiaccounteri kontot koos screenshottidega tegelase blogipostitusest, kus oma multiaccountimist tunnistab. unibeti klienditugi erplanderi isikus otsustaski selle peale mulle vastata, et kas peaks uurima ka anette kontot. lisas veel märkusena, et kuna ta unibetist varsti niikuinii ära läheb siis on tal kõigest savi.

                              mind väga huvitab ka teiste foorumikasutajate arvamus - mida tuleks teha, kui oled avastanud petturi? minu arvates oleks mõistlik teatada sellest klienditoele, kes siis algatab uurimise või lükkab mu kahtlused ümber. kuna unibet saatis mind pikalt, siis otsustasin vastata samaga ning peale intsidenti ei ole kordagi seal toas mänginud. soovitan ka teistel hoiduda pokkeritoast, kes ei väärtusta oma klientide turvalisust.
                              /OFFTOPIC

                              Comment

                              • ok2aa
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1903

                                #510
                                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                                Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                                Starsis ei boti keegi fish.
                                tänan vastuse eest. kui tohib küsida, siis mis argumentidele antud vastus põhineb?

                                Comment

                                Working...