PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lukken
    Julm Donk
    • Apr 2010
    • 87

    #466
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Sest noorus on niigi hukas. Las arendavad oma ajukääre ka.
    sa oled 24a ja räägid ,et noorus hukas :D oleks 42 siis mõistaks veel sind

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #467
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      Vahi krdit :D Spioonid rsk. Hukas, mis hukas, see elu meite maal.

      Comment

      • Tony
        Räme Fish
        • Apr 2010
        • 4

        #468
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        Kas Mac OS X versiooni .ee ei toeta?

        Comment

        • makz
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2009
          • 428

          #469
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          Algselt postitas Tony Vaata postitust
          Kas Mac OS X versiooni .ee ei toeta?
          +1, küsisin paar lehte tagasi sama küsimuse. Tundub, et hetkel ei tööta ja kas üldse midagi tulemas on, sellele võiks Tarvi vastata.
          Last edited by makz; 12.10.10, 23:07.

          Comment

          • Tarvi
            PokerStarsi Esindaja
            • Sep 2009
            • 347

            #470
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            Algselt postitas makz Vaata postitust
            +1, küsisin paar lehte tagasi sama küsimuse. Tundub, et hetkel ei tööta ja kas üldse midagi tulemas on, sellele võiks Tarvi vastata.
            Hetkel ei luba midagi.

            On muidu programme, mis aitavad windowsi versiooni MACil jooksutada, aga testime nende turvalisust, enne kui saame soovitada midagi konkreetset.

            Comment

            • makz
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2009
              • 428

              #471
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              Selge pilt, eks selle windowsi maci peal jooksutamisega on ka nii nagu ta on. PS-il on ju maci tarkvara iseenesest olemas, selle .ee alla mugavdamine ei tohiks ju väga keeruline olla? (Kuigi ilmselt hetkel puudub selleks vajalik ressurss)

              Comment

              • oitarvi
                Vana Tegija
                • Jan 2009
                • 1231

                #472
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                No damn. Pärast pokerstars.ee uuendust ei tööta HEM jälle. Vaatasin, et kõik peaks nagu korras olema, aga ei impordi midagi. Save my handsi ees on linnuke olemas ning kaustad on kõik õigesti pandud...ei teagi siis mis viga. Kas kellelgi veel HEM pärast starsi updatet ei impordi või on ainult see minu probleem?

                Comment

                • Konso
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 936

                  #473
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                  No damn. Pärast pokerstars.ee uuendust ei tööta HEM jälle. Vaatasin, et kõik peaks nagu korras olema, aga ei impordi midagi. Save my handsi ees on linnuke olemas ning kaustad on kõik õigesti pandud...ei teagi siis mis viga. Kas kellelgi veel HEM pärast starsi updatet ei impordi või on ainult see minu probleem?
                  Kausta ikka valisid kust importida?

                  Comment

                  • oitarvi
                    Vana Tegija
                    • Jan 2009
                    • 1231

                    #474
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    Algselt postitas Konso Vaata postitust
                    Kausta ikka valisid kust importida?
                    Obv. Ennem pokerstarsi updatet kõik toimis. Vaatasin settingud ka üle. Kõik on paigas. Stars ei salvesta hand historyt. Ei leidnud ühestki kaustast seda. Jaa linnuke on ees muidu save my handsil.

                    EDIT: Lahenes kuidagi iseenesest.

                    Comment

                    • Konso
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 936

                      #475
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                      Obv. Ennem pokerstarsi updatet kõik toimis. Vaatasin settingud ka üle. Kõik on paigas. Stars ei salvesta hand historyt. Ei leidnud ühestki kaustast seda. Jaa linnuke on ees muidu save my handsil.

                      EDIT: Lahenes kuidagi iseenesest.
                      Starsi või HEM`i ingel sättis asjad korda :D

                      Kusjuures endal jooksem HEM viimasel ajal sageli kokku ja aru ei saa mis jama on

                      Comment

                      • imthcplant
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 737

                        #476
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        Küsimus Tarvile... Et kas kunagi tuleb .ee-sse ka buddy transfer `?

                        Comment

                        • Tarvi
                          PokerStarsi Esindaja
                          • Sep 2009
                          • 347

                          #477
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
                          Küsimus Tarvile... Et kas kunagi tuleb .ee-sse ka buddy transfer `?
                          Ei saa lubada, teeme endast parima, et kõigile turul opereerijatele kehtiks samad reeglid.

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #478
                            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                            Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                            Ei saa lubada, teeme endast parima, et kõigile turul opereerijatele kehtiks samad reeglid.
                            triobetil ja OO-l kehtivad, seega ma ei näe probleemi, mix stars seda ei saa.

                            aja asi korda nüüd :D, oled skilliga support või ei :D?

                            Comment

                            • nummar
                              Õpihimuline Mängur
                              • May 2009
                              • 322

                              #479
                              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                              kas tuleb ka swedbanki võimalus ?

                              Comment

                              • Luusercs
                                Räme Fish
                                • Mar 2009
                                • 13

                                #480
                                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                                Mul mingi müstiline probleem EE kliendiga. Windows XP all töötab kõik ilusti, Windows 7 all pean iga kord käsitsi PokerStarsUpdate.exe käima laskma ja peale seda hakkab tööle. Kas probleem võib olla selles, et mul ei ole installitud EE klient C kettale??

                                Comment

                                Working...