PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #391
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    Irw. Panin kliendi kinni. Ja uuesti lahti. Nüüd vanad seaded tagasi. Aga uued, mis panin, jälle läinud. ULMESOFT.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #392
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      No minul analoogne lugu, et kõik eile õhtul seadistatud filtrid, settingud, themed hommikul kadunud! Kõik vaja uuesti sisestada. Aiaiai, ei meeldi...

      Edit: ja millegipärast viskab pidevalt lobbys no limit/pot limit menüü asemel fixed limitisse!
      Mis moodi noted ja muud settingud saab ee peale üle kolida, et saaks inimese moodi mängida?

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #393
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        User.ini ja note file kopeerisin mina .ee folderisse ja töötab.

        Comment

        • Aiwz
          Julm Donk
          • Feb 2009
          • 50

          #394
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          Usume, et tehniline probleem, mis Teil eelnevalt valideerida ei lubanud,
          on
          nüüd lahendatud.

          ehk, asi on lahendatud.

          Comment

          • Tarvi
            PokerStarsi Esindaja
            • Sep 2009
            • 347

            #395
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            Algselt postitas Aiwz Vaata postitust
            Usume, et tehniline probleem, mis Teil eelnevalt valideerida ei lubanud,
            on
            nüüd lahendatud.

            ehk, asi on lahendatud.
            Palun andke teada, kellel jamad veel esinevad. Tänan kannatlikkuse eest kõigile.

            Comment

            • kaval-ants
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 191

              #396
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              Algselt postitas Priidix Vaata postitust
              tra:D kui te selle .EE oma installite siis NB!!!!!!!muudke settinguid, ning pange linnuke ,et salvestab käsi, ***** no , tegin sessi ja vaatan pt3 refresh tra misk ei tule, mingi 20 mitni , siis natuke mõtlesin ning opsti...ärge unustage:)
              Palju selle keep hand history for .... days peaks panema?

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #397
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                Mõtlesin ka proovida, et kuidas see konto ülekanne ka toimib: kell 19.10 alusatasin, 19.14 lõpetasin. Koogitükk.

                Comment

                • ziimukaz
                  Grinder
                  • Jan 2010
                  • 741

                  #398
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  Andke aega atra seada. Ise ei kavatse lähipäevil starsi näppidagi, las saavad enne kõik süsteemid töökorda. Jääb närvikulu olemata.

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #399
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    Topeltpost! Läks veel 6-7 minti tegelt, siis sain laua- ja kaardimodi ka tööle.

                    Ninjat pole veel proovinud, kuid suht täiuslik värk.

                    Comment

                    • Konso
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 936

                      #400
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      Algselt postitas kaval-ants Vaata postitust
                      Palju selle keep hand history for .... days peaks panema?
                      maksimum

                      ehk 9999 days

                      Comment

                      • Karelkorm
                        Grinder
                        • Nov 2009
                        • 856

                        #401
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        Miskipärast lauad ei avane enam nii nagu nad kinni panen, vaid tavasuuruses kusagil ekraani nurgas. Ei mäleta, et seda kunagi seadistama oleks pidanud. Kas ma saan end ise aidata või on see uue softi teema?

                        Comment

                        • kilu6
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1305

                          #402
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          Noh, täna enam com sisse ei lasknud.

                          Ühest asjast küll aru saanud - miks ei oleks võinud uue kliendi installeerimisel küsida, kas kõik vanad settingud kanname üle <Yes/No> ja siis kõik üle kanda, mitte et ma pean käsitsi nüd uuesti üle käima.

                          Lisaks oli autologin mul viimasel ajal ja pw oli meelest läinud muidugi ja kui tahtsin pw meelde tuletada, siis andis errori. Eks ma suhtlen supportiga, aga nats lihtsamaks oleks võinud selle ülemineku teha.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • erplander
                            ekrelander
                            • Oct 2008
                            • 1029

                            #403
                            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                            Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                            Noh, täna enam com sisse ei lasknud.

                            Ühest asjast küll aru saanud - miks ei oleks võinud uue kliendi installeerimisel küsida, kas kõik vanad settingud kanname üle <Yes/No> ja siis kõik üle kanda, mitte et ma pean käsitsi nüd uuesti üle käima.
                            + mirrion

                            Comment

                            • ReinZ
                              Kahtlustatav Pettus(t)es
                              • Sep 2010
                              • 43

                              #404
                              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                              Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                              Miskipärast lauad ei avane enam nii nagu nad kinni panen, vaid tavasuuruses kusagil ekraani nurgas. Ei mäleta, et seda kunagi seadistama oleks pidanud. Kas ma saan end ise aidata või on see uue softi teema?
                              View > Remember Table Positioning

                              Comment

                              • lennuk
                                FPP Pro
                                • Dec 2009
                                • 298

                                #405
                                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                                nonii ,PT3 ei impordi starsi käsi ,"...observed but not imported"
                                starsis "save hand history" kaust ja PT kaustad samad ,mitu korda kontrollinud aga midagi ei toimu.
                                kellelgi midagi samalaadset toimumas ?

                                ma võin ju starsi käed panna salvestama ükskõik kuhu kausta peaasi et PT oleks sama kaust kust ta käsi võtab ?
                                huvitav on see et importis käsi lauast mis oli lahti aga olin waiting listis ehk siis ainult observed käsi

                                ja stars ,miks te launchite poolikuid asju ,rämedalt tüütu on igakord settinguid uuesti panna ja notesi importida kui tahan mängida ? natuke pettunud

                                Comment

                                Working...