PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #346
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    kuda HEMi korda saada?
    addisin uue kataloog pokerstars.ee aga kui tahan aliast lisada, siis ta ei leia seda (enne seda mängisin mitmed käed )


    edit: sain probleemi lahendatud. Starsis peab linnukese panema, et HH salvestuks kõvakettale :)
    Last edited by hotcocacola; 07.10.10, 20:25.

    Comment

    • Juss7r
      Julm Donk
      • Jun 2009
      • 51

      #347
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      küsimus et kui võtan selle 100% 100$ boonuse ja pean näiteks 5 päeva pärast raha välja kandma, siis boonus jääb?

      Comment

      • heido24
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 402

        #348
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        11 oktoobrini kehtib aind boonus ???

        Comment

        • Luusercs
          Räme Fish
          • Mar 2009
          • 13

          #349
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          Tarvile soovitus lubage ikka vaadata kuhu turniirile reganud oled. Kogu lobby läbivaatamine ükshaaval suht haige aga lõpuks õnnestus üle viia

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #350
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            Algselt postitas heido24 Vaata postitust
            11 oktoobrini kehtib aind boonus ???
            Kõik mängijad, kes teevad pärisraha deposiidi, saavad autasuks erilise avaboonuse 100% kuni $100 USA dollarit. Selle saamiseks pead tegema deposiidi enne 11. oktoobrit, ning seejärel on sul 90 päeva aega tegemaks veel kuni 2 deposiiti, et kogu pakutav boonus ära kasutada. Boonus vabastatakse PokerStarsis mängimise ja VIP mängija punktide (VPPde) teenimise eest. Raha vabastamiseks pead teenima VPPsid koguses, mis võrdub 17-korda boonuse summaga ja see kantakse kontole $5 suuruste osade kaupa.



            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #351
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              Algselt postitas Luusercs Vaata postitust
              Tarvile soovitus lubage ikka vaadata kuhu turniirile reganud oled. Kogu lobby läbivaatamine ükshaaval suht haige aga lõpuks õnnestus üle viia
              +1. Miks ei saanud valida "requests - registered in tournaments"???

              Comment

              • ReinZ
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2010
                • 43

                #352
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                Algselt postitas heido24 Vaata postitust
                11 oktoobrini kehtib aind boonus ???
                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                Kõik mängijad, kes teevad pärisraha deposiidi, saavad autasuks erilise avaboonuse 100% kuni $100 USA dollarit. Selle saamiseks pead tegema deposiidi enne 11. oktoobrit, ning seejärel on sul 90 päeva aega tegemaks veel kuni 2 deposiiti, et kogu pakutav boonus ära kasutada. Boonus vabastatakse PokerStarsis mängimise ja VIP mängija punktide (VPPde) teenimise eest. Raha vabastamiseks pead teenima VPPsid koguses, mis võrdub 17-korda boonuse summaga ja see kantakse kontole $5 suuruste osade kaupa.



                http://www.pokerstars.ee/poker/promo...championships/
                kui ma deposiidi tegin, siis näitas, et 12. oktoobrini võimalik reload boonust saada.

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #353
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  4h pole keegi id kaardi pildi meilile vastanud. Olin kuri ka seal, panid linnuksese juurde, et viimases järjekorras :D

                  Comment

                  • Tarvi
                    PokerStarsi Esindaja
                    • Sep 2009
                    • 347

                    #354
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    Püüdke palun kannatlikud olla... töötame nii kiiresti, kui suudame. Saatsime 65,000 ekirja täna Eesti mängijatele, saame palju vastuseid.

                    Ja vabandan, et kõik ei läinud nii hästi, kui oleks võinud minna.

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #355
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      Nonii, siin kurtmine tõi kohe abi :D Thx PS. Saatke nüüd ruttu mu monitor ka ära :D

                      Comment

                      • Koit
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2009
                        • 495

                        #356
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        No tra, saatsin kirja, et kui tahan isikukoodiga sisse minna aga, kui selle sisestan, siis lööb errori ette, et pole õiget id kaarti vms sisestanud. Aga mulle saadetakse kiri, et kui id kaarti pole, siis saab ka ainult isikukoodiga siseneda.. omg, selles probleem oligi!

                        kvaliteet>kvantiteet selle 65k kirja peale

                        // Tarvi, ära arva, et ma otseselt sinu peale viha valaksin, tean et see pole sinu teha.. Aga veits kettasse ajab küll.

                        Comment

                        • sawcrish
                          Jube Noob
                          • Nov 2008
                          • 166

                          #357
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          kas keegi seletaks puust ja punaselt selle 100% boonuse asja ära, pole elus ühtegi boonust grindinud.
                          Et see 100$ boonus vabastada, tuleb mul depoda 100$ või rohkem?
                          Selle saamiseks pead tegema deposiidi enne 11. oktoobrit, ning seejärel on sul 90 päeva aega tegemaks veel kuni 2 deposiiti, et kogu pakutav boonus ära kasutada.

                          Et mida see 2 depot veel tähendab, san veel lisaks 100$ boonuse või mismoodi.

                          Comment

                          • imthcplant
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 737

                            #358
                            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                            Aidake mind... Ei ole ID.kaarti hetkel kuna suutsin selle ära kaotada. Nüüd kui sisenen ilma ID-kaardita siis täidan kõik kenasti ära ja viskab sellise teksti mulle: Please enter your phone number as you would find it in a phone book and include the area code.Do not include zeros at the beginning of your country code.

                            Ometigi on kõik väljad kenasti täidetud... Millega ma eksin ???

                            Vanust on 21 olemas!

                            Comment

                            • makz
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2009
                              • 428

                              #359
                              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                              Millal ma maci peale pokerstars.ee tõmmata saan? (kui üldse)

                              Comment

                              • oitarvi
                                Vana Tegija
                                • Jan 2009
                                • 1231

                                #360
                                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                                Algselt postitas sawcrish Vaata postitust
                                kas keegi seletaks puust ja punaselt selle 100% boonuse asja ära, pole elus ühtegi boonust grindinud.
                                Et see 100$ boonus vabastada, tuleb mul depoda 100$ või rohkem?
                                Selle saamiseks pead tegema deposiidi enne 11. oktoobrit, ning seejärel on sul 90 päeva aega tegemaks veel kuni 2 deposiiti, et kogu pakutav boonus ära kasutada.

                                Et mida see 2 depot veel tähendab, san veel lisaks 100$ boonuse või mismoodi.
                                Saad selle $100 kolmes osas kanda, ei pea korraga kohe.

                                Comment

                                Working...