PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • $$$
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1072

    #331
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    Algselt postitas optimist Vaata postitust
    no tegin kõik, nagu juhendis kirjas. .com olemas, move to .ee
    ja siis annab teate: There was a problem with the registration process. If you require further assistance, please review our FAQ section and or email support at pokerstars.ee

    any suggestions?
    email support at pokerstars.ee

    email support at pokerstars.ee

    email support at pokerstars.ee

    email support at pokerstars.ee

    email support at pokerstars.ee

    email support at pokerstars.ee

    email support at pokerstars.ee

    email support at pokerstars.ee

    email support at pokerstars.ee

    email support at pokerstars.ee

    email support at pokerstars.ee

    email support at pokerstars.ee

    email support at pokerstars.ee

    email support at pokerstars.ee

    email support at pokerstars.ee

    email support at pokerstars.ee

    email support at pokerstars.ee

    email support at pokerstars.ee

    email support at pokerstars.ee

    email support at pokerstars.ee


    Okei? =)

    Comment

    • optimist
      Räme Fish
      • Aug 2010
      • 4

      #332
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
      Kaua pokerstarsi supportil vastamiseks aega läheb? Olen varsti juba pool tundi oodanud, mõned räägivad siin, et 2 minutiga on vastatud juba-.-
      alla tunni tuli vastus.

      Comment

      • oitarvi
        Vana Tegija
        • Jan 2009
        • 1231

        #333
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        Minu küsimus oleks, et kui kolisin .EE-sse ümber oma bankrolliga siis, kui kannan $100 välja ja kannan uuesti sama summa peale siis kas kehtib ikka $100 100%?

        Comment

        • no_limit
          Jube Noob
          • Mar 2009
          • 139

          #334
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          kust ma selle stars.ee handhistory faili saan et mulle hudi ka kuvaks, ja mis peab tegema et see 100 boonust saada?(kas reload 100 $?)

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #335
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            pokerstars estonia theme on super, silm puhkab kohe(:

            btw saatke meilid inglise keeles, ma kõigele 2min vastused saanud.

            mis seal ikka, ma olen rahul, sain fpp'de eest hea raha. cashout on veits slow, saabki nädalakese puhata mängust ja õppida.



            E// lobby theme mõtlen jp
            Last edited by con; 07.10.10, 19:55.

            Comment

            • heiki
              Räme Fish
              • Jun 2010
              • 22

              #336
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
              Kaua pokerstarsi supportil vastamiseks aega läheb? Olen varsti juba pool tundi oodanud, mõned räägivad siin, et 2 minutiga on vastatud juba-.-
              Eks neil on täna tegemist ilmselt :) Kui inglise keeles kirjutad, saad kiirema vastuse ilmselt.

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #337
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                Aitäh pokerstars. Kõik möödus kiiresti ja sujuvalt. Optionsite muutmise eest 100$ pole ka paha. Samas on see õiglane hind, sest kõik seaded tuli uuesti panna ja ka laua seadistused (tile oma salvestatud lauad) uuesti salvestada. Aga mitte midagi ületamatut.

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #338
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  Algselt postitas con Vaata postitust
                  pokerstars estonia theme on super, silm puhkab kohe(:

                  btw saatke meilid inglise keeles, ma kõigele 2min vastused saanud.

                  mis seal ikka, ma olen rahul, sain fpp'de eest hea raha. cashout on veits slow, saabki nädalakese puhata mängust ja õppida.
                  Kust seda panna saab? Table themede all mul küll sellinne asi puudub. Või sa mõtled lobby theme?

                  Comment

                  • heiki
                    Räme Fish
                    • Jun 2010
                    • 22

                    #339
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    Algselt postitas alaska Vaata postitust
                    mina logisin .EE sisse, viskas mingi suure lehe ette, lasin selle eest ära, all oli mingi timezone küsimus, panin yes ja hakkasin mängima. Mingeid isikukoode ei küsinud kusagil?
                    Sul on playmoney konto?

                    Comment

                    • lennuk
                      FPP Pro
                      • Dec 2009
                      • 298

                      #340
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      Algselt postitas antnx Vaata postitust
                      Aitäh pokerstars. Kõik möödus kiiresti ja sujuvalt. Optionsite muutmise eest 100$ pole ka paha. Samas on see õiglane hind, sest kõik seaded tuli uuesti panna ja ka laua seadistused (tile oma salvestatud lauad) uuesti salvestada. Aga mitte midagi ületamatut.
                      mina copysin .com mingeid user setup faile ja siis pastesin .ee kausta kus vaja ja kõik ok.
                      aga jah ,starsile selle eest +1 ,et asi tegelt kiire ja korralik.
                      koos setup failide googeldamisega läks minul aega u. 20 min (mingil põhjusel arvuti jooksis korra kokku vahepeal ) ja account töötab täies mahus

                      thanks for 100$

                      Comment

                      • junkman
                        Jube Noob
                        • Mar 2010
                        • 156

                        #341
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        nii tervist, mis pean tegema et rahasid välja saaksin kanda, mul on üsnagi suvalised andmed?

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #342
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          helista +372 6555555 starsi tugi. räägi mure ära. aitavad 100%. see tel. ongi spetsialiseerunud laste kontodele

                          Comment

                          • lennuk
                            FPP Pro
                            • Dec 2009
                            • 298

                            #343
                            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                            helista +372 6555555 starsi tugi. räägi mure ära. aitavad 100%. see tel. ongi spetsialiseerunud laste kontodele
                            lol

                            Comment

                            • Tarq666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 814

                              #344
                              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                              Algselt postitas junkman Vaata postitust
                              nii tervist, mis pean tegema et rahasid välja saaksin kanda, mul on üsnagi suvalised andmed?
                              Chipdump chump.

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #345
                                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                                Ma oma kirjale 3h vastust oodanud juba, saatsin inglise keeles. Mis te magate seal we ? Oih, mby tõesti.

                                Comment

                                Working...