PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • I R Baboooon
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 235

    #301
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    Rääkige parem kuidas ID kinnitada, kui ta ütleb, et ID kaart on kehtetu/vigane, kui lugejaga proovid...

    Comment

    • heido24
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 402

      #302
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      Algselt postitas I R Baboooon Vaata postitust
      Rääkige parem kuidas ID kinnitada, kui ta ütleb, et ID kaart on kehtetu/vigane, kui lugejaga proovid...
      tee pilt ja saada supporti

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #303
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        mul oli ka id kaardiga jama, et ei lugend ära -. ei viidsind mässata .. tokisiin isikukoodi .. saatsin meilile neil koopiad id kaardist ja korras 2 minutiga

        Comment

        • heido24
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 402

          #304
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          Last edited by heido24; 07.10.10, 16:43.

          Comment

          • Aiwz
            Julm Donk
            • Feb 2009
            • 50

            #305
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            ma tahaks ka hea meelega neile pilte saata, aga ilmselgelt ei sobi neile isikukood. arvavad, et vigane või midagi.

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #306
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              tra:D kui te selle .EE oma installite siis NB!!!!!!!muudke settinguid, ning pange linnuke ,et salvestab käsi, ***** no , tegin sessi ja vaatan pt3 refresh tra misk ei tule, mingi 20 mitni , siis natuke mõtlesin ning opsti...ärge unustage:)

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #307
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                ise kandsin swedi, kuigi mingit ajalugu kontol selle pangaga pole, vaatab mis saab.

                Kuidas SWEDi saada raha:
                Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.

                Comment

                • Sass
                  Bännitud
                  • Dec 2008
                  • 1889

                  #308
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  .
                  Last edited by Sass; 07.10.10, 16:56.

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #309
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Miks seda arvad, et ei saa? Ma üsna kindel, et saab, pole mingit põhjust selle keelamiseks.
                    # Are non-Estonian residents allowed to play on PokerStars.EE?
                    # No, only Estonian residents are able to play on PokerStars.EE.

                    Sellest lugesin välja. Ma ei ole Estonian resident kui ma Eestis füüsiliselt ei viibi. Vaevalt kedagi kotib kuhu ma ametlikult sisse kirjutatud olen.

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #310
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                      No ei toimi see Isikukoodiga regamine, ütleb:

                      We are sorry! Your Estonian Identification Card appears to be invalid, suspended or expired. You need to insert a valid Estonian Identification Card to continue.

                      See jutt on nagu id kaardi kohta, kuigi regamisel vajutan "I do not have access to my ID-card at the moment" ja siis küsib mingit personal id koodi kuhu sisestan isikukoodi.
                      Mis koodi ta tahab siis ? On keegi niimoodi regatud saanud ?
                      Help

                      Comment

                      • Aiwz
                        Julm Donk
                        • Feb 2009
                        • 50

                        #311
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                        Mis koodi ta tahab siis ? On keegi niimoodi regatud saanud ?
                        Help
                        sama probleem antud momendil. saatsin supporti kirja, ehk oskavad midagi tarka vastata mulle.

                        Comment

                        • Tarvi
                          PokerStarsi Esindaja
                          • Sep 2009
                          • 347

                          #312
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          Kontrollige 10x üle, et sünniaeg on õigesti sisestatud (aknas, kus oma andmed sisestate). Kui koodi vastu ei võta, siis saatke klienditukke kiri oma sünnikuupäeva ja isikukoodiga, et saaksime võimalikke probleeme uurida.

                          Comment

                          • cypher
                            Jube Noob
                            • Dec 2008
                            • 143

                            #313
                            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                            Ei suuda kuidagi labeleid ja note .EE saada, keegi on hakkama saanud? Kerge õpetus kuluks ära.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #314
                              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                              Tarvi, küsimus Sulle:

                              Kui ma olen juba üleeile ära registreerinud ühele turniirile, kas sellest saab ikka osa võtta, kui ma kasutan .com lehte või ei viska laudagi ette? Turniir algab 3 päeva pärast.

                              Comment

                              • Muusik
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2008
                                • 378

                                #315
                                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                                kas kunagi PS.eel läbi swedpanki ka raha kanda saab?

                                Comment

                                Working...