PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #286
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    Hahahahaaa, uuel regamisel, ei tea kas panen Svetlana ja Female??? :D

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #287
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      username võix Svetlana olla:D

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #288
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        Kui ma veedan enamuse ajast välismaal, siis peaksin hetkel selle kolimisprotsessi vahele jätma? Pärast enam tagasi .comi ei saa ja samuti ei saa välismaalt .ee's mängida?

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #289
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          Kas registreeritud turniiridest saab ikka osa võtta, või ei viska laudagi ette? Turniir algab 3 päeva pärast. Ja ma olen siiamaani .com'is ja ma pole 21.

          Comment

          • Ahangama
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 615

            #290
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Mul sama jama.
            +1

            Comment

            • Helmps
              Grinder
              • Oct 2008
              • 828

              #291
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              vaadake registered in tournaments. mul oli kah pokernewsi freerollile ticket ja sinna regatud ja seepärast alguses ei saand

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #292
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                Kui ma veedan enamuse ajast välismaal, siis peaksin hetkel selle kolimisprotsessi vahele jätma? Pärast enam tagasi .comi ei saa ja samuti ei saa välismaalt .ee's mängida?
                Kui sul buddy transferit vaja pole siis koli ära muidugi, muud sellega ei kaota ju.

                Comment

                • sawcrish
                  Jube Noob
                  • Nov 2008
                  • 166

                  #293
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  kellel veel note jama
                  siis mul aitas kui copsiin user.ini veel lisaks note kahele failile.

                  Comment

                  • con
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1954

                    #294
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    tegin uut kontot. võtsin proovipärast eestikeelse installeri ja seal on lahter "turunduskood" ehk siis püeaks olema bonuscode.
                    Üritasin sinna panna "EE100" aga ütleb, et:

                    Turunduskood on vale või aegunud.
                    Uue kampaaniakoodi võid sisestada veel ainult 1 korra(2x panin EE100)


                    http://www.pokerstars.ee/poker/promotions/bonus/
                    Tee oma esimene pärisraha deposiit kasutades koodi “EE100” ning PokerStars annab sulle 100% boonust kuni $600 (teiste valuutade kohta vt tabelit allpool) Sa võid teha kuni kolm kvalifitseeruvat deposiiti 90 päeva jooksul (kuni maksimaalse boonuse väärtuseni) - see on parim võimalus kasutada maksimaalselt 100% boonust.

                    NVM, koodi pole vaja, asi automaatne
                    Last edited by con; 07.10.10, 16:30.

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #295
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      No ei toimi see Isikukoodiga regamine, ütleb:

                      We are sorry! Your Estonian Identification Card appears to be invalid, suspended or expired. You need to insert a valid Estonian Identification Card to continue.

                      See jutt on nagu id kaardi kohta, kuigi regamisel vajutan "I do not have access to my ID-card at the moment" ja siis küsib mingit personal id koodi kuhu sisestan isikukoodi.

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #296
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Kui sul buddy transferit vaja pole siis koli ära muidugi, muud sellega ei kaota ju.
                        Ummm but, välismaal viibides ei saa .ee's mängida. Seega küsimus jääb alles, kas ma saan pärast välismaal olles ikkagi .comis mängida kui ma olen juba .ee'sse kolinud?

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #297
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                          Ummm but, välismaal viibides ei saa .ee's mängida. Seega küsimus jääb alles, kas ma saan pärast välismaal olles ikkagi .comis mängida kui ma olen juba .ee'sse kolinud?
                          Miks seda arvad, et ei saa? Ma üsna kindel, et saab, pole mingit põhjust selle keelamiseks.

                          Comment

                          • heido24
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2008
                            • 402

                            #298
                            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                            seb-sse ei saagi v2ljamakset teha ?

                            Kas oled valmis mängima pokkerit pärisrahaga? Laadi alla meie tarkvara või registreeri end veebilehel ja vali seejärel nimekirjast meelepärane lihtne deposiidivõimalus.

                            Comment

                            • con
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1954

                              #299
                              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                              Algselt postitas heido24 Vaata postitust
                              seb-sse ei saagi v2ljamakset teha ?

                              http://www.pokerstars.ee/poker/real-money/
                              unet

                              Comment

                              • heido24
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2008
                                • 402

                                #300
                                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                                my bad

                                Comment

                                Working...