PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #31
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Tegelege, tõsiselt tegelege selle buddy transferiga, see on üleüldse üks nutsimaid ja kiiremini toimivaid asju mis Starsis on. Lisaks veel hea soft. Kui te hakkate piirama meie õiguseid, ma ei näe pointi edasi mängimises. Mul ei ole mõtet sõimukirja praegu supporti saata, sest need välismaa tumbad ei oskaks siia niikuinii mingit selgust tuua. Ja muud deponeerimisvõimalused peavad alles jääma peale pangalingi (MB, Neteller jne.) Minu silmis rikub praegu PS oma mainet ja pasandab iseennast täis.
    Kui litsentsitingimused ikka ei luba, siis on neil kergelt käed seotud, kas pole?

    Comment

    • janek174
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1078

      #32
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      Tähendab, küsin uuesti. Et kui siiani sai nö. ''ebaseaduslikult'' .COM-is mängida, kas siis nüüd tulenevalt litsentsist keelatakse Eesti mängijatel sellel lehel mängimine. Ja kas keelamine toimub IP või elukoha aadressi järgi? Ehk siis mis nüüd konkreetselt muutub nende jaoks, kes siiani mänginud on?

      Edit: Aga FullTilt vist ikkagi parim variant, mis siis, et litsentsi pole ja iga minut võivad pahad sind üle lasta... (mida tänu litsentsile starsis, trios ja oly-s obv mitte kunagi ei juhtu).
      Last edited by janek174; 27.09.10, 13:30.

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #33
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        ROFL eesti

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #34
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          Algselt postitas janek174 Vaata postitust
          Edit: Aga FullTilt vist ikkagi parim variant, mis siis, et litsentsi pole ja iga minut võivad pahad sind üle lasta... (mida tänu litsentsile starsis, trios ja oly-s obv mitte kunagi ei juhtu).
          wat?

          sa elad küll kuskil utoopiamaades, mis sa arvad, et meie toredate riigiisade ja herr Karu vorbitud seadus sul tõesti kuskil midagi sellist garanteerib? Need toredad seadused garanteerivad ainult, et maksuamet saaks silma peal hoida su kuludel ja tuludel ja et sa ikka riigirahakotti toidaksid.. thats about it..

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #35
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            Just asking, aga kas VPN pole selles olukorras lahendus?

            Comment

            • ment52
              Politseidokumendiga kusjuures!
              • Oct 2008
              • 1270

              #36
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              wat?

              sa elad küll kuskil utoopiamaades, mis sa arvad, et meie toredate riigiisade ja herr Karu vorbitud seadus sul tõesti kuskil midagi sellist garanteerib? Need toredad seadused garanteerivad ainult, et maksuamet saaks silma peal hoida su kuludel ja tuludel ja et sa ikka riigirahakotti toidaksid.. thats about it..
              sarkasmidetektor rikkis?

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #37
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                sarkasmidetektor rikkis?
                vist küll..

                Comment

                • janek174
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1078

                  #38
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  wat?

                  sa elad küll kuskil utoopiamaades, mis sa arvad, et meie toredate riigiisade ja herr Karu vorbitud seadus sul tõesti kuskil midagi sellist garanteerib? Need toredad seadused garanteerivad ainult, et maksuamet saaks silma peal hoida su kuludel ja tuludel ja et sa ikka riigirahakotti toidaksid.. thats about it..
                  Kas noormees ei tabanud irooniat?

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #39
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    nahhui, ilma byddi transferita võite oma ürituse kinni panna. asjatult investeerisite.

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #40
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                      Just asking, aga kas VPN pole selles olukorras lahendus?
                      Ei

                      Sul vaja tõestada paberitega, et välismaal elad jms.

                      Comment

                      • $$$
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1072

                        #41
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        wat?

                        sa elad küll kuskil utoopiamaades, mis sa arvad, et meie toredate riigiisade ja herr Karu vorbitud seadus sul tõesti kuskil midagi sellist garanteerib? Need toredad seadused garanteerivad ainult, et maksuamet saaks silma peal hoida su kuludel ja tuludel ja et sa ikka riigirahakotti toidaksid.. thats about it..
                        irooniat ikka üldse ei taba?

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #42
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                          Eesti riigil on kehtestatud selline nõue? Kas keegi teab, kas Triobetis/OO-s on ka nii? Ilmselt kardetakse, et nii saab mõne teise pokkeritoa kontolt kantida raha PS'i ja sedasi probleemideta oma pangakontole.

                          triobetis on kogu aeg saanud ja saab edasi buddy transferi teha.
                          aga see ei ole nii mugav ja kiire, kui PSis (oli). Trios tuleb saata mail, et soovid teha ja tehakse suht kiirelt.

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #43
                            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                            triobetis on kogu aeg saanud ja saab edasi buddy transferi teha.
                            aga see ei ole nii mugav ja kiire, kui PSis (oli). Trios tuleb saata mail, et soovid teha ja tehakse suht kiirelt.
                            tra närvi nsee ajab. ptsi, selle starsi jura pärast ma olen tunni ajaga juba 4 pudelit viina ära joonud. PÕLEMA! RUTTU!

                            Comment

                            • sineep
                              Jube Noob
                              • Dec 2008
                              • 130

                              #44
                              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                              kuda seda boonust saab? lihtsalt ülekolimisega? või peab ikka uuesti deposiidi tegema? või see ülekolimine tähendabki cashouti ja deposiiti uuesti? või selle käigus on võimalik teha cashout ja debposiit?

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #45
                                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                                triobetis on kogu aeg saanud ja saab edasi buddy transferi teha.
                                aga see ei ole nii mugav ja kiire, kui PSis (oli). Trios tuleb saata mail, et soovid teha ja tehakse suht kiirelt.
                                Huvitav, kas nad teevad seda nö litsentsitingimustega vastuolus (salaja, sest buddytansferi ametlikult soft ei toeta) või on litsentsid Starsil ja Triol erinevad?
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...