PokerStarsi Eesti Litsents

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarvi
    PokerStarsi Esindaja
    • Sep 2009
    • 347

    #16
    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

    Algselt postitas Relamz Vaata postitust
    Sõber küsis msnist küsimuse. Tal mängib praegu lahti 600$ first deposit boonust. Teda huvitas kas üle kolimisel pole võimalik tal seda boonust enam rohkem lahti mängida?
    Kõik, kes üle kolivad, saavad boonust edukalt edasi lahti mängida. Sellega ei tohiks probleeme olla. Kui tekib kahtluseid ning asi ei toimi, kindlasti palun support@pokerstars.ee teada anda.

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Hmm see sulgudes jutt ei tundu kõige meeldivam.

    Aga antud hetkel on siis kasutaja blokitud ?....et peab saatma id kaardi koopia meilie? Või see kehtib ainult uutele kasutajatele ?
    Sulgudes tekst selle pärast, et me ei saa lubada, et Eesti Valitsus seadust ei muuda. Meie makse ei võta ega hakka võtma.

    Kuna PokerStars.EE pole ametlikult avatud veel, siis hetkel pole keegi blokeeritud.

    Kui ID-kaart ja selle lugeja on olemas, siis on võimalik konto täielikult kinnitada ilma dokumenti saatmata.

    Vastasel juhul peate sisestama oma isikukoodi ning seejärel saate mängida pärisraha mänge ja deposiite teha. Väljamakse jaoks on sel juhul vaja saata koopia ID-kaardist/passist/juhiloast.

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #17
      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

      Midagi veel haigemat ei oska välja mõelda vä? Mängijalt mängijale ülekanded pole lubatud, T-rahaga kauplemine pole lubatud
      Kuuma olete saand kõik vä? Tra, tulebki ära FT-sse kolida, ebareaalne bullshit mis toimub. Nahui mul kasu seda Supernovat taga ajada kui te panete sihukese ganitelli kehtima. Teine variant, et ikkagi pean Eestist ära kolima.

      Comment

      • Tarvi
        PokerStarsi Esindaja
        • Sep 2009
        • 347

        #18
        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

        Algselt postitas Svenza Vaata postitust
        Midagi veel haigemat ei oska välja mõelda vä? Mängijalt mängijale ülekanded pole lubatud, T-rahaga kauplemine pole lubatud
        Kuuma olete saand kõik vä? Tra, tulebki ära FT-sse kolida, ebareaalne bullshit mis toimub. Nahui mul kasu seda Supernovat taga ajada kui te panete sihukese ganitelli kehtima. Teine variant, et ikkagi pean Eestist ära kolima.
        Meie seadust välja ei mõelnud, vabandame ebameeldivuste eest. Ilmselgelt eelistaksime seda võimalust mängijatele pakkuda.

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #19
          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

          Transferi keelamine on suhteliselt jama tõesti. Stakemise puhul tuleb haka siis vist rahasid läbi panga liigutama.

          Comment

          • tolmuahv
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 2502

            #20
            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

            Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
            Meie seadust välja ei mõelnud, vabandame ebameeldivuste eest. Ilmselgelt eelistaksime seda võimalust mängijatele pakkuda.
            See ei tohiks olla seadusest tulenev nõue. See kõlab pigem nagu mingi ebapädeva ametniku luul. Soovitan teha selgitustööd ja see võimalus välja kaubelda. Tegu on pokkerimängu igapäevase osaga ja PS on edaspidi täieõiguslik maksumaksja ja omab õigustatud ootust, et tema äri ei segata põhjuseta.

            Reaalseid riske sellega siiski ei kaasne ju. Sitemal juhul võite buddy transferi Või $T tradingu kvalifitseerida sarnaseks cashoutiga (s.t. identida tegelasi). Igasugused rahapesu jms tõkestamise nõuded ei sega paarisaja taala kandmist tundmatule kontole (kui kuulimiidid jms on paigas).

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #21
              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

              Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
              Meie seadust välja ei mõelnud, vabandame ebameeldivuste eest. Ilmselgelt eelistaksime seda võimalust mängijatele pakkuda.
              Huvitaval kombel on seadus/nõuded iga toa jaoks erinev(ad).

              Comment

              • onuark
                Pokkerihai
                • Oct 2009
                • 1760

                #22
                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                pange see urgas kinni! :D

                e: vabandust, Mul ei ole midagi Tarvi vastu.
                Last edited by onuark; 27.09.10, 14:29.

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #23
                  Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                  Algselt postitas onuark Vaata postitust
                  pange see urgas kinni! :D
                  [ ] Urgas
                  [x] Maailma suurim pokkerituba

                  Yeeeeeah.

                  Comment

                  • valustyng
                    Õpihimuline Mängur
                    • Apr 2009
                    • 450

                    #24
                    Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                    hea , et omavahel ei pea ainult mängima :)

                    Comment

                    • Howie Diddot

                      #25
                      Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                      Audentimine võiks toimuda ka Internetipanga kaudu. Kurat, pean minema ID-kaardi lugeja ostma sellepärast :D

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #26
                        Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                        Palun ainult asjakohaseid küsimusi ja arutelu, ei taha siia offtopicut ja emotsioone, et pange urgas kinni, s oblikaid jne.

                        Tarvi teeb lihtsalt oma tööd ja paluks natuke austust, et meil üldse selline võimalus on siin foorumis.

                        Comment

                        • Tarvi
                          PokerStarsi Esindaja
                          • Sep 2009
                          • 347

                          #27
                          Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                          Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                          See ei tohiks olla seadusest tulenev nõue. See kõlab pigem nagu mingi ebapädeva ametniku luul. Soovitan teha selgitustööd ja see võimalus välja kaubelda. Tegu on pokkerimängu igapäevase osaga ja PS on edaspidi täieõiguslik maksumaksja ja omab õigustatud ootust, et tema äri ei segata põhjuseta.

                          Reaalseid riske sellega siiski ei kaasne ju. Sitemal juhul võite buddy transferi Või $T tradingu kvalifitseerida sarnaseks cashoutiga (s.t. identida tegelasi). Igasugused rahapesu jms tõkestamise nõuded ei sega paarisaja taala kandmist tundmatule kontole (kui kuulimiidid jms on paigas).
                          Kinnitan, et võimaluse korral taastame selle võimaluse niipea, kui võimalik. Kindlasti plaanime veel tingimusi läbi rääkida.

                          Algselt postitas Howie Diddot Vaata postitust
                          Audentimine võiks toimuda ka Internetipanga kaudu. Kurat, pean minema ID-kaardi lugeja ostma sellepärast :D
                          Kahjuks pole hetkel pangalingi kaudu see võimalik, vabandan ebameeldivuste pärast. ID-kaardi lugeja ostmisest on lihtsam ehk isikukood sisestada ja digifotokaga dokumendist pilt teha ning verification@pokerstars.ee saata.

                          Comment

                          • atsetoon
                            Joomas õlut Atsetooniga
                            • May 2009
                            • 1105

                            #28
                            Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                            Algselt postitas Tarvi Vaata postitust
                            Eesti Litsents
                            Pakume kõikidele ümber kolijatele 100% deposiidi boonust kuni $100. Boonuse koodi pole vaja, esimesed 3 deposiiti pärast ümber kolimist kvalifitseeruvad boonusele. Boonus vabastatakse $5 osadena iga 85 VPP kohta. Samuti korraldame "Freeroll Festivali" $1,000 auhinnafondiga ning $5.50 turniirid $1,000 added auhinnafondiga ainult eestlastele. Pange tähele, et väljamakse sooritamine diskvalifitseerib Teid boonusest.
                            Kui mul hetkel Starsis raha pole ja nüüd kannan, siis kas see kvalifikatseerub ka kolimise alla?

                            Comment

                            • Tarvi
                              PokerStarsi Esindaja
                              • Sep 2009
                              • 347

                              #29
                              Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                              Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                              Kui mul hetkel Starsis raha pole ja nüüd kannan, siis kas see kvalifikatseerub ka kolimise alla?
                              Kõik eestlased kvalifitseeruvad :)

                              Comment

                              • Svenza
                                Svetlana aka Buldooser
                                • Oct 2008
                                • 3591

                                #30
                                Re: PokerStarsi Eesti Litsents

                                Tegelege, tõsiselt tegelege selle buddy transferiga, see on üleüldse üks nutsimaid ja kiiremini toimivaid asju mis Starsis on. Lisaks veel hea soft. Kui te hakkate piirama meie õiguseid, ma ei näe pointi edasi mängimises. Mul ei ole mõtet sõimukirja praegu supporti saata, sest need välismaa tumbad ei oskaks siia niikuinii mingit selgust tuua. Ja muud deponeerimisvõimalused peavad alles jääma peale pangalingi (MB, Neteller jne.) Minu silmis rikub praegu PS oma mainet ja pasandab iseennast täis.

                                Comment

                                Working...